Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 8/10 není špatné na levnou produkci her ze západu.
    • jinak tohle neberte jako trolling, moc dobře si uvědomuju, že nejdražší hry historie jsou ty západní
  • U těchto her čekám opravdu kvalitní writing, jinak nevidím důvod, proč to hrát...
  • jednička mi přišla super, jak už mám těchto izo-věcí dost, tak mě to vtáhlo a bylo to supr. Deadfire jsem začal hrát a po pár hodinách se mi do toho vůbec nechce. Ten příběh fakt vůbec netáhne, a v takovéhle hře (kde ještě navíc ten combat je..fakt lehkej, že jo? mě to přijde o dost snažší než první díl na normal) snad ani nic jinýho není.
  • Ten slabý příběh mi nepříjemně připomíná Neverwinter Nights 2, to byla taky hra o ničem, která se (údajně) rozjela až v datadisku. Tady se také plánují datadisky, tak tam se možná stane něco zajímavého.

    Podle recenze to působí jako typická nuda od Joshe Sawyera. 8/10 spíš ze slušnosti...
    • NWN (komplet) bylo to samy jako fallout tactics vs BG + F1/2. Prevzalo to principy souboju a prihodili tam nejaky jakoze ukoly.
      • To je strašně zjednodušený. NWN nikdy nemělo ambice srovnávat se s BG a vždycky cílilo hlavně na multiplayer a komunitu, která bude vytvářet nový obsah. Singleplayer kampaně tam byly jen tak mimochodem.

        Společný zůstalo pouze universum.
    • Pletete jabka a hrušky.
      • V čem?
        • 1. Mask of Betrayer sice na původní NWN2 lehce navazuje, ale v podstatě vypráví úplně nový příběh.
          2. Datadisky k PoE2 budou strukturou obdobné jako DLC k Fallout: New Vegas, tj. s největší pravděpodobností přidají do hry nové lokace, které rozšíří původní svět, ale dějově se nebudou odehrávat po konci PoE2.
  • The_Nameless_One
    Pamatuju si v jedničce, že mě hra v jeden moment bez jakéhokoli varování a bez toho, aby to dávalo nějaký smysl, donutila vybrat si jednoho z bohů, který by mi sice pomohl postoupit dál v příběhu, ale samozřejmě ne zadarmo. Každý za to něco žádal. A to mě tak nakrklo, že jsem hru nakonec nedohrál (momentálně tenhle rest doháním). No a co se dozvím z recenze? Že ve dvojce je v podstatě to samé, jen bohy nahradily různé frakce.
    Deadfire si určitě zahraju, o tom žádná, ale už teď je mi jasné, že hlavní dějová linka mě bude zase bolet. Škoda.
    Jinak díky Vaškovi za recenzi a za gamesplay.
    • Hra tě nenutila si vybrat. Nebylo nutné přání bohů splnit.
    • Lebo v bežnom živote nemusíš robiť voľby a okrem toho ťa vždy život dopredu na všetko upozorní :) Mne sa práve toto na "moderných" RPG páči - človek už nemôže len tak preplávať všetkým bez dôsledkov.
      • Jenze lidi hrajou hry prave proto, ze nejsou jako beznej zivot.
      • The_Nameless_One
        Jasně, chápu kam tím míříš a částečně s tebou souhlasím, no tady šlo hlavně o to, že do té doby hráli bohové jen velmi, velmi okrajovou úlohu (možná dva sidequesty?). Takže jsem se jimi moc nezabýval, mnohem zajímavější mi přišla celá problematika hollowborn a animancie. A najednou Bác!, deus ex machina a hned v množném čísle. Jasně, myslím že jsem jim mohl říct něco jako "Vysmahněte!", ale na to jsem prostě moc malej Kratos. :) Takže to skončilo tím, že jsem se ke hře potom už nevrátil.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit