Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • wow! Skoro se mi až nechce věřit, že to dala bez cheatů (což musela, jinak by se jí deaktivovaly achivementy)

    Má "Triple Crown SOLO" - tzn. dala hned na první pokus nejvyšší možnou obtížnost, kompletně sólo a ještě navíc s permanentní smrtí *8* *8*

    Určitě měla přístup do bety, kde si otestovala všechny postavy a připravila si taktiku, ale i tak klobouk dolů!
  • vaclav.pechacek
    Bože ti duchové jsou nejhorší parchanti, zvlášť když máš jako já grupu s jedinym tankem a ostatní v melee hoří jako papír. Quest nahoře na majáku je fakt lahůdka.
  • Milá iniciativa. :) Na třetím screenshotu (vypravěč na úvodu hry) jsem si všiml stylisticky značně nepodařené věty, vzniklé soudím převodem textu do češtiny bez ohledu na odlišné zákonitosti anglické a české větné stavby. "Karavana schovává cestující, mířící do pohraniční osady v Zlaceném Údolí, ty mezi nimi, kde místní pán nabídl pozemky a bohatství osadníkům z okolí, kteří hledají nový začátek. Chápu, že se snažíte o svěží trochu archaizující styl, ale výsledek je obávám se v tomto případě poněkud matoucí.

    Co třeba takhle? Karavana skrývá cestovatele mířící do pohraniční osady v Zlaceném údolí, jejíž pán nabídl pozemky a bohatství cizím osadníkům (osadníkům z daleka), hledajícím nový začátek.Jedním z nich jsi i ty. / Patříš mezi ně i ty. (Nebo "cestovatele mířící zdaleka do pohraniční osady... pozemky a bohatství osadníkům, hledajícím nový začátek."). Případně " Jsi jedním z cestovatelů, mířících s karavanou do pohraniční osady Zlacené údolí, jejíž pán...
    Abych jen blbě nekibicoval tak jsem poslal mail.
  • inac, bacha na velky bug, ak dvojklikom presuvate zbrane, brnenia a pod z inventara na postavu, postava strati vsetky bonusy z itemov
  • hm, po vcerajsom hrani mi pillars cim dalej pripominaju nie BG ale Temple of elemental evil
  • Morraw
    Zatím slušný překlad. Ještě aby si udržel stejnou kvalitu a zvládli to do konce. Textu je tam fakt hodně a není úplně jednoduchý.
  • del0
    "Ale na druhou stranu nechapu ze clovek co rad Dragons Dogma, tyhle věci nedokaze videt."

    ??? Tohle sem o DD nikde netvrdil. To bylo zřejmě to zakomplexované děcko, co používá můj nick. Praskla mu žilka, že PoE dostává vysoké hodnocení, tak troluje, kašpárek.
  • VaZqeZ_EU
    Překvapení: http://pillars.funsite.cz/ *14*
  • Tak se uz domluvte sakra...jeden ze Planescape Torment, další ze Wizardry, další ze Ultima, další Baldurs Gate, další tvrdi ze Gothic..osobne nechapu jak někdo muze vlizt nekam mezi lidi a rict tohle je nejlepší na svete..omez se jen na sebe, nebudes za blbce:)
  • když kecas na forech se nediv ze ti na nic nezbude cas:))
  • Tohle není špatnej nápad, Irenicův dungeon pod Athkatlou je pro mne asi nejnenáviděnější herní pasáž vůbec a to jen proto, že jsem ho absolvoval cirka nekonečněkrát.
  • Chim
    A já ještě pořád nevybral postavu, za kterou budu hrát *1*

    O víkendu nějak nezbyl na hraní čas.
  • Morraw
    Tak někdo už dal hru solo na nejtěžší obtížnosti :)

    http://steamcommunity.com/id/Ciskae/stats/291650/achievements/
  • Chim
    Ber to jako výzvu. Ta hra tu není proto, aby ti něco usnadňovala. Naopak tě nutí od začátku dobře zvažovat veškerá rozhodnutí. A pokud se rozhodneš špatně, máš dvě možnosti. Naučíš se s tím žít... a nebo začneš hrát znovu.
  • jakubc
    Ano, o tom by se uvažovat dalo, ale i tak - pro inteligentní trpělivé hráče nebude problém to odhadnout dopředu, nebo to holt rozehrát znovu.
  • Wizardry 7...tak to maj ostatni RPG tezky potom :) Vzdyt je to s UU nejlepsi rpg historie :)
  • Zdar,
    je doufám nějaká šance, že hra vyjde i pro tablety. Jinde než v MHD nemám čas hrát. Grafika by nejspíš musela být osekaná Dokončuju teď po 10ti letech BG ságu a je stále skvělá.Neumí náhodou někdo nainstalovat SCS mod na Android?
  • To si nemyslím, respec po tutoriálu nebo pár uvodních questech než si člověk zvykne na poměrně složitý systém je určitě na místě. Klidně i se změnou classu - proč taky opakovat 3 hodiny hraní jen kvůli tomu, že se mi nezalíbilo povolání.
  • Pise negramotnej troll ... pocitac mily hosicku existoval uz v roce 1946 (elektronicky) a mechanicke pocitace jeste davno pred tim.

    Sinclair ZX Spectrum je z roku 1982, ale hry (pocitacove) se hraly uz davno pred jeho vznikem.

    Prvni dolozena realizace piskvorku je z roku 1952. Tuhle http://www.arcadehry.cz/museum maji pokud vim nejstarsi automat (coz nic jinyho nez pocitac neni) z roku 1974.
  • Skutecny RPG je predevsim o tom, ze (s prakticky 100% jistotou) tvuj dalsi pruchod hrou bude jiny, a to i v pripade, ze se budes snazit vsechno delat stejne, proste proto, ze si nekde vsimnes neceho, co si predtim prehlid, nebo naopak prehlidnes neco, co si predtim videl ... a pokud umyslne zvolis jiny pruchod, muze byt zazitek diametralne jinde.

    Viz zminovanej fallout, kde ses v zavislosti na tom co si kde udelal k nekterym vecem treba vubec nedostal nebo sis moh vybrat zda danou vec vyresis kecanim/silou/...

    To si u drtivy vetsiny soudoby produkce proste vybrat nemuzes, a proto to ani nema smysl hrat podruhy, protoze vysledek i prubeh bude stejnej. Jo a dialogy typu ze si muzes vybrat jestli umre pepa nebo pavel nepovazuju za volbu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit