Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jak již tady bylo několikrát zmíněno, vsuvky s doporučením na knihy a filmy jsou skvělé doplnění a určitě se toho držte i do budoucna.
  • oVer9000
    Je to pecka! Tuhle GamesTv budu sledovat pravidelně. Předtim jsem se nějak nemohl přenést přes averzi ke Stream.cz

    Akorát, z týhle Games Tv asi nebudou takový zisky, když to nebude na "internetový tv", že?
    Je teda nějaká možnost to podpořit finančně?
  • Do diskuzí (téměř absolutně) nepřispívám, ale vaše pořady sleduju a musím říct, že Lukáš je prostě klasa *1*
    Víc pořadů, jako byl tento, víc Lukáše!!!
  • V prvních 90 vreřinách bylo slovo Chlup řečeno dvakrát. Takže za mě palec nahoru!!!
  • No, až na ten čtený projev Adama mimo kameru, výborné. Ukazování mechanik hry v nezávazné konverzaci bych si nechal do vašich gamesplay videí. Tohle je moc strojené. Lukáš má mluvený projev jako vždy na profesionální úrovni, proto doporučuji těžit hlavně z něj.
  • Vítej zpět, Lukáši. Chyběl jsi nám.
  • Ačkoliv nemusím Grygarův styl (ať už jde o hudbu nebo umění celkově), tak musím říct, že jako moderátor mi přijde jako skvělá volba. Ať už jde o jeho artikulaci nebo podání nějakého toho vtípku.

    Doufám, že tento "jeho" projekt (je jeho tváří, tudíž to přisuzuji jemu) bude úspěšně pokračovat dál. Osobně se mi líbí myšlenka toho, že Fight Club bude neformální pokec o hrách, a v GamesTV se zase ony informace podají profesionálnějším způsobem.
  • Konečně!!!
  • KamilZm
    Je to moc dobré a když zdvojnásobíte stopáž, bude to ještě lepší :-).

    Přimlouvám se za to, aby byl někde na obrazovce stále zobrazen název hry, o které je aktuálně řeč. Ideálně i s piktogramy platforem, pro které je hra dostupná.

    PS: Prozradíte, proč už nejedete dál se Stream.cz? Moc si vymýšleli, kecali do toho a dirigovali?
  • MARTASLJ19
    Paráda toto je oveľa lepšie než tie predošlé GamesTV. Je to obrovský pokrok a aj YOUTUBE je vhodnejšia voľba. Len tak ďalej *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit