Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Super pilotní díl, už se těším na další.
  • jeanczarny
    Jen houšť! Jsem rád že je GamesTV zpět a opět v plné parádě. Pár věci mi tam úplně nesedlo (možná až zbytečně dlouhé intro a rozdíl mezi mluveným a přednášeným slovem) ale jsem si jistý, že to časem pořádně rozjedete a všechno zapadne tam, kam má.
  • Tak ta znělka je uplně katastrofalní :) co si o tom myslíš? :D
    • Nevím koho se ptáš, ale naopak, je EPIC *5*
  • @Janchor / Redakce

    Zeptam se a po te co jsem projel celou diskuzinebudu prvni a asi ani posledni, co se stalo s puvodnimi dily?
    Predpokladal jsem, ze GTV po prvni sezone na streamu skoncila z ekonomickych duvodu. Ale i veci co tam skoncily tak tam jsou, jen nevychazi nove dily, je tam nejaky spor o prava mezi tiscali a streamem?
    Chtel jsem si pustit nejake starsi dily znovu neb jsem diky puvodni GTV zkusil naprosto paradni ulet Magic Circle a chtel jsem tak hledat dalsi inspiraci... navic na vanocni dil a dopisy od divaku se da koukat porad do kola... :D
    Budou jeste nekdy nekde k dispozici?
    Pokud o tom nelze mluvit z pravnich duvodu tak prosim, napiste ze o tom nelze mluvit, ale neignorujte dotazy na toto tema prosim.

    Jinak nova GTV je super a doufam ze vydrzi i dele nez prvni sezona. :)
    • blixa
      Nevíme co se stalo. To že tam ty pořady nejsou jsme sami zjistili teprve minulý týden - psali jsme do Streamu a podle nich jde zřejmě o technickou chybu, tzn. mělo by se to tam snad zpátky objevit. Ale práva na ty díly má Stream, takže my to neovlivníme.
      • Super. Dik za odpoved. Uz jsem mel paranoidni pocit ze pri tehle dotazech "koukate jinam" :D
      • Věřte tomu, že se tam neobjeví. Taky kdysi smazali jeden pořad, psal jsem jim proč, odepsali, že je to technická chyba a že pracují na nápravě. Je to asi rok a dodneška tam ten pořad není zpátky.
      • Napišu k tomu asi toliko: Konečně je pořad na kvalitním mediu, stream opravdu NE. Mám s nimi taky bohaté "zkušenosti".
        • Jaké zkušenosti?
  • Morraw
    Zrovna nedávno jsem se tu ptal, kam zmizela GamesTV a hurá je tady zas. Games je pro mě zajímavé hlavně těmi doplňkovými pořady (Fight Club, Retro, Vektor, TV..)
  • Destrlo
    Super, GamesTV je zpět! Už se těším, co Lukáš vymyslí příště. *3*
  • Skvělá práce, pánové.

    Moc mě to bavilo a líbili se mi různé kulturní vsuvky a odkazy a absence "kůlovinek".

    Vynikající. Těším se moc na další díl! *4*

    PS: Lukáši, to je úleva pro uši, když už nemáš instrukce mluvit "krutopřísně" *15*

    Velká pochvala všem zúčastněným ještě jednou!
    • janchor
      Díky moc. Jen nerozumím krutopřísnosti, anžto žádné takové instrukce nikdy (zaplaťpánbů) nebyly.
      • Ten nuceně znějící čecháčkovský projev v (alespoň) prvním dílu na Streamu. Prostě teď zníš mnohem uvolněněji, přirozeněji a taky inteligentněji.

        Nevím, jak jinak bych to teď popsal.

        Prostě jsem spokojený, takže jen tak dál. *5*
        • janchor
          To paradoxně nucené nebylo, naopak jsme tehdy před natáčením dost řešili, jestli mám mluvit spíš jak mi zobák narost, nebo spisovně, a ten první díl jsem oddrmolil po svém, tzn. po pražsku..
          • To mě dost překvapuje, znělo mi to tehdy dost uměle.

            Nešlo ani tak o skloňování, jako spíše o tón a celkové "hraní role" pro ten pořad. Taková trochu křeč.

            Každopádně teď zníš skvěle a je příjemné tě poslouchat. Nic mě neruší. Nic neměnit.

            Nasadili jste s tímto pořadem laťku dost vysoko. Paráda.
  • Ještě se mi strašně líbilo, jak plynule mezi sebou jednotlivá témata navazovala. Žádná znělka pro každou hru, prostě přirozený vývoj celého dílu. Někomu to možná nevyhovuje, ale mně to přišlo super.
  • Co se vůbec stalo ? Koukal jsem, že ze Streamu všechny původní díly byli staženy, aspoň jsme je nenašel...
  • Luke the Fox To prostě umí

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit