Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dobrýý kuci!
  • jako dostal sem se na page Razor1911 a neveril sem, TPB hadr...

    na PC sou tam uz hry jako GTA 5 a Dying Light, Watchdogs samosebou uz dávno taky... ale podle commentu to GTA5 a DL normalne facha... to uz je docela husty... vim ze treba takove ASSasins creed se dal sehnat pred vydáním a byla to ta sama verze co pak nakonec vysla... ale GTA5? :D
    • ucho
      členové razoru jsou dávno pozatýkaní... ty ses spíš dostal teď v noci k počítači v nějakém ústavu...
      • jako v ustavu je tahle diskuse ty Ucho, a ty ses jeden z tech co tomu tady predsedá, je ti aspon 18? pochybuju... okamžitě zautocit že sem dement, tak to se nenech vysmát, ses proste ucho, totálka, nazdar... jaktoze este nespis, co sis slehnul? :D stejne to tu bude do rana zabanovany secko
        • ucho
          zabýval jsem se studií spánku a s trochou tréninku jsem se odnaučil spát. na pět hodin si lehnu někdy zítra, dnes ještě jedu svůj 40hodinový cyklus.
          • je to videt...
          • Tak to hodně štěstí kolem 25 tímhle spusobem života dostaneš mrtvici a to se bude ještě mluvit o štěstí
            • solomon.short
              Dá se to, ale nárazově. Při implementacích si prostě nemůžu dovolit spát. ale že bych to dělal standardně, to ne.
            • ucho
              Víš vůbec, co je příčinou mrtvice?
              • Reakce na příspěvek:

                Ale o to ani nejde dobrovolně zůstat 40 hodin je blbost
              • Reakce na příspěvek:

                Pokud se nemýlím tak to může mít mnoho důvodů od špatně smažené krve až po selhání organizmu z vyčerpání
        • http://www.razor1911download.com/category/pc/
      • neeeeeeeeeeeee!!!!!!
  • @Bren ..... To jako vážně? Víš co znamená seeding, right? *12*
  • Potvrzuji že přímo od Reloaded je hra čistá, obsahuje české titulky a s patřičným crackem který lze nalézt i na nejznámějším českém serveru pro ukládání/sdílení souborů funguje bez Uplay...
    Na druhou stranu, hra z obchodu funguje taky.. pokud teda funguje Uplay či Steam.. a pokud vám to pc rozchodí i když už jste zaplatili..
    Výběr je jen a jen na vás..
    Nějaké komplimenty že sosám a podobně netřeba, o tom tu není ani zmínka..
    Někdo koupí, někdo stáhne.. někdo má mladou a přeje vám rychlý download nebo fungující steam/uplay *1*
  • kupovat hru bez toho abych ji skusil proste nejde nedam 50 eur za neco co me nebdue bavit a vyseru se na to po 10 minutach a takovych pripadu uz bylo hodne...
  • TLIACHY a a viac a viac ...... aj ja si idem warez ...Preco ? som student nemam mat odkial prachi .... a co som ukradol ? nic ibasom si stiahol subor ktori uz niekto hodil na net ... a ja to dalej nesirim ....a za to je zodpovedny ten kto to tam nahral predsa ...
    • ucho
      Však je to v pořádku. nemáš na to, nechceš za to platit, tak si to stáhni a ve zdraví užívej. Ale proboha necpi to tady lidem a nechlub se tím, jako by to bylo naprosto v pořádku. A už vůbec se to nesnaž obhajovat, když zjevně neznáš zákony. Stejnou logikou lze říct, že někdo něco udělal a teď by za to dostal rád zaplaceno, když to někdo bude využívat. Problém pirátství je ten, že lze všechno tak snadno obejít. Kdyby tvoji logiku praktikovali všichni, tak prakticky žádné hry nevznikají, takže buď spíš rád, že jsou lidé ochotní za hry platit. Do nebes se vynáší například Fallout 2, ale že to byl komerční propadák, a že Falout Van Buren už se dokončení nedočkal, nad tím se teď máchne rukou. Ale tak aspoň si hru užila i spousta pirátů...
      • Hodil si sem zajimavou informaci. Netusil jsem, ze byl Fallout propadak. Muzes postnout nakej link, nic sem nedogoogloval.
        • ucho
          Myslíš si, že by studio skončilo, kdyby na tom rejžovali peníze? Kdyby v tom byl ten pomyslný zlatý důl? Baldurs Gate to samé... Co jsem vygoogloval, tak Falloutu 2 se prodalo 200 tisíc kusů, což je poměrně směšné číslo na podle některých nejlepší hru všech dob...
          • A on Interplay mel jenom Black Isle? Vlastnil trochu vic studii. Proto jsem chtel vedet zda mas konkretni informace, nebo jen prezentujes sve vlastni domnenky. Nemas nic, jen tu domnenku a to je proste jen hrst listi ve vetru.
          • Tak to je zamysleni pro marketing proc nastavili tak nesmyslne odrazujici cenu ze to koupilo malo lidi, kdyz to bylo tak popularni a hru chtelo vic lidi nez si ji koupilo! Evidentne nezvladnuta cenotvorba!!!
  • Spades
    Redakce games.cz chodí na 4chan? :D
    • >implying
  • Ale te Uplay mě se*e. Jako, ten samotnej program mě nikdy nevadil, ale to, že se teďka nemůžu připojit a stahovat Watch Dogs mě docela se*e. Ještěže mám ještě Wolfensteina (fakt skvělý), jinak by mě je*lo.

    Jinak k tématu.
    Piráti si tohle zaslouží a když vidím ty breky, že jim warez verze nejede u jakýkoliv hry, tak se musím smát. Upřímě, ať si stahuje každej co chce, ale laskavě ať si to stáhnou a d*žej tlamu, protože to je jen výsměch platícím hráčům. Například ze střední ze třídy jsem já jediný, který kupuje hry na PC a ještě se diví, proč to kupuju...to vypovídá o tom, kde PC platforma je...

    Taky jsem tady někoho zahlédl se bavit o warezu na konzolích a jak kdyby konzolový warez nebyl obtížnější, tak by konzolisti pirátili stejně. Ano, souhlasím s tímto názorem, jenomže tady je právě to slovíčko "kdyby", které rozhoduje o úspěšnosti či neúspěšnosti jednotlivých verzí a tedy i případné "vyhrátí" vývojářů s tou či onou verzí. Právě doté doby, kdy na PC jen zkopčíte crack a na konzolích i přicházíte o záruku a technicky je to prostě náročnější, tak konzole budou vždy výdělečnější u velkých her.
    • Co si zaslouzi? Aby jim warez verze jela, kdyz origo nejede? Trololol. *5*
  • Furt tu hru nemam v Game Library na Uplay..... asi požádám o vrácení peněz.
    • radsi pozadej o to aby ti nekdo pridelil mozek, ty fuckfaci. Samozrejme ti prisel email z ubisoftu s kodem ktery si do Uplay musis pridat sam.
  • Kupovat? Klidně až bude stát krabice max. 200 ,-
    Víc za to vyhazovat nechci, to si to radši stáhnu. Někde jsou pro mně ceny fakt dost vysoké. To je lepší si počkat na slevy, a když nechci čekat, tak stahuju.
    BTW. Hra je skvělá , u mně má 9 z 10.
    • Chápu, že někdy někdo prostě nemá prachy na hru...ale smutný je, když je pro tebe "hra skvělá" a ani to tě nedonutí jí koupit...a ocenit vývojáře
      • Jack1947
        Vzdyt je ocenil, ze to stahnul. *15*
        • :D
          • to je opravdu k smichu no, desna sranda. Krasna ukazka ubohe lidskosti. Jak rakovina jsme, mel by nas uz nekdo vyhladit.
            • Uzij si poslední eru lidstva...
              "voda je suchá, nebe rudý, noc je světlo, beznadějnej svět, nebe, nebo peklo?"

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit