Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • po necelých dvou hodinách jsem si zažádal o refund - je to repetitivní, každou čtvrt hodinu člověk musí prolézat budovy a sbírat věci od začátku, plné lidí co čekají, až jim někdo vleze do zaměřovače a v neposlední řadě nějaký trumpeta co mi dal headshot pistolí na několik set metrů přes křoviny, porost a kopec, překvapuje mě, že autor této hře dal 9/10 když byl sám v gamesplay který měli zastřelen autoaimem do hlavy když se snažil odjet buginou.. což mi připomíná, že ježdění s bugino na pouštní mapě a kličkování mezi vraky aut a budovami bylo jediné, co mě bavilo

    dokážu si představit proč spoustu lidí tohle baví, ale za mě prostě ne
  • 9/10? haha. technická stránka hry je na pěst, minimum herního obsahu, jen zábavný styl hry. autor recenze akorát napsal jak si pěkně zapařil, ale recenzi na hru nenapsal.
    • *1* hochu tak ty sis vlastně odpověděl .... "jak si pěkně zapařil" - PUBG hraju asi 3. týden...normálně nekupuju hry za 500,- +, ale určitě těch peněz nelituju. Technicky a co se tyče bugů je určitě co dohánět, cheatery jsem snad ještě nepotkal, ale pokaždý když si tu hru postím a zahraju, tak můžu říct, že "jsem si dobře zapařil", což se nedá říct o ostatních AAA titulech za 1100,- a výše, který za poslední 2 roky vyšly, z kterých tady ejakulujete. Recenzi není nutné ani psát. Dala by se shrnout do 3 slov - adrenalin, zábava, odreagování. Nic víc od hry nečekám.
      • ano, já si u toho taky rád zapařím, ale nedal bych tomu 9/10 protože modely, fyzika a hlavně optimalizace hru posouvají na úroveň alfy. koncept je zajímavej hlavně tím, že přináší kompetetivní PvP i lidem, který jsou lamy protože matchmaking je tady dost šílenej a občas si zastřílí i jelito. oproti třeba CS kdy vždycky hraješ proti vyrovanému týmu a pokud ho porazíš, dá ti to za "odměnu" silnejšího soupeře čímž se ti hra ztíží a stane se méně zábavnou. na druhou stranu v pubg si užiješ pocit falešného skillu a zábavy protože stačí být afk a plazit se na zemi a pokaždé budeš mezi posledními přežívšími - a hlavně na tom se zakládá ten pocit, že si dobře zapaříš :) jako hra v tomto stavu max 6/10
        • Ty jsi nevidel CS a PU ani z vlaku, tak co tu hazis rozumy ? Jakyho za odmenu silnejsiho soupere ? Jaky afk plazeni po zemi, kdyz se neustale zmensuje mapa ? Prober se z ty diskoteky...
          • jasně, pár stovek hodin v každé z těch her nahráno mám. v CS je problém, že winrate budeš mít vždycky 45-55%, což není to pravý zábavný popařeni. v pubg je zábava větší protože každej si tam někoho zastřelí a skončí bez problému patnáctej ikdyž bude celou hru pasivní a bude jen ležet na zemi.
            • ....takže ano, zapařís si dobře, kvůli dobrému nápadu, ale technicky je hra v alfě a obsahově na úrovni Bulánků.
  • 9/10 tak to jo. To bude mít Kingdom Come 11/10 a přitom taková blbost, no raději juknu na metacritichs a hlee 50% Děkuji nechci.
  • Hral jsem. Nic noveho. GrafiKa, fyzika atd. Na urovni 8 roku stare hry. Pockam si az to udela Dice poradne.
  • Líbí se mi ta energie dána do recenze, fakt to působí živě a člověk si dokáže představit ty prožitky ze hry. Václav formu těhlech recenzí dělá celkem často a jsem za to rád, je z něj znát ten vyloženě gamer, a né jen kritik, kterého si člověk lehce splete s neutrálním analytikem.
  • Hral jsem u kamose cca hodinu. Nezazivna repetitivni akce plna cheatujicich cinanu a decek. Pokud ma clovek rad kompetitivni multiplayer a neni schopen se naucit vic jak jednu byt obsahlejsi mapu tak prosim, pro me nehorazna nuda, kde nota bene za pomerne velkou castku dostanu obcas se divne chovajici zabugovanou betu s mikrotransakcema. Nepomerne vic jsem se bavil v UT2004 pri kasickym deathmatchi - posledni doba kdy me MP bavil. 3/10
    • ''Hral jsem u kamose cca hodinu. Nezazivna repetitivni akce plna cheatujicich cinanu a decek''
      Kolik si těch her za hodinu stihl že to bylo plné číňanů *15*
    • Tohle není o kompetitívnim MP, ale o survival zážitku. Něco jako kdybys tvrdil že chceš hrát DayZ kompetitivně a učit se mapu. Prostě nejsi cílovka, to je celé.
      • Vždycky jsem měl za to, že v survivalech musíš jíst a na steamu (se smíšeným hodnocením) je to zařazeno v survivalech protože jsou populární.
        • Todle ale není simulátor obžérství. V survivalech musíš hlavně přežít, prvky na kterých je pak to přežití postavený už se mohou diametrálně lišit.
          • Tak v tom případě je i Mario survival, nezahučet do díry a vysvobození princezny je jen diametrální odlišnost od toho nebýt zastřelen a být první, což by se dalo aplikovat na většinu her.
  • 9/10 ? To snad ne. *4*
    Az vyjde Tarkov ocekavam minimalne 20/10.
    • A to jako proč?
  • Za mě by bylo lepší aby to bylo FPS. Takto to člověkam tak nevtáhne a lze koukat kamerou za rohy atd. V FPS pohledu, by boje byly lepší.

    Navíc, je tam hromada podvodníků... Lidi co hrají MP hry na veřejných serverech musí být šílenci, když je to stálé baví i přes podvodníky, bugy atd.
    • ... nejni nic lehčího, než si to přepnout do FPP. Ta možnost tam přeci je. Já hraju jen takto, ať už sólo nebo v týmu. A ano, cheateři tam jsou, ale při takovém množství hráčů se nelze ani moc divit. Já za těch cca. 500 hodin hraní potkal jednoho a hned jsem ho reportoval. Od toho tam je po každém zápase ta možnost podívat se na DEADCAM.
    • Upřesnil bych to. Servery se rozdělují na FPP nebo TPP. V TPP můžeš přepínat ze třetí osoby na první osobu. V FPP už podle zkratky je jen čistě první osoba, kterou preferuji. Někde jsem četl, že by údajmě mělí v TPP locknout kameru, ale je ticho po pěšině a to mě mrzí
    • jenže ve hře je na výběr mezi pohledem z 1. nebo 3. osoby
      • Jack1947
        Tak by mohli mít servery jako mají napřiklad DayZ a bylo by po problému.
  • Kravicka
    9? LUL

    Asi jste to otocili pac 6 je akorat.
  • Nejsmutnější na tom všem je, že spousta lidí to hraje jen a pouze proto, že to je "IN". A co, že je na téhle hře tak výjimečného? Nějak jsem to z celé té recenze nepochopil.....
    • Nevěřím tomu, že by u toho lidi trávili tolik času dobrovolně a nudili se je pro to, že je to "IN". Každopádně na papíře to opravdu není nic výjmečného. Velice jednoduchá hra. Jestli chceš přijít na to, co na tom tolik lidí tolik baví, musíš si to prostě zahrát. Každopádně to není hra pro každého, určitě je spousta lidí, které to prostě bavit nebude.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit