Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • je to nejlepsi hra na svete lepsi neni ani nebude
    • kolik ti je, 10-12 let?
  • jindra.veliky
    Ea hry zasadne nekupuju (viz. DayZ, The Forrest, ARK, next car game racing,...), ale jestli to jednou dodelaji a vydaji na ps4, tak si to moc rad zahraju *4*
    • spousta ea her vydá herní dobou a zábavou za víc jak lecjaké tříáčkové tituly - třeba zmíněný the forest, nebo the long dark, rimworld, prison architect, 7 days to die či project zomboid... je jich hodně a leckdy je tam i míň bugů a očividných nedodělků. Samozřejmě jako je spousta již hotových her naprostý odpad, i u ea her je jich spousta zralá na okamžité vrácení.. je prostě jen třeba být opatrný. Navíc u ea her je výhoda nižší ceny, a relativní prodloužení herní doby (každý nový update :))

      Jo, ale neni to obhajoba PUBG, ale ea her :-D PubG je pro mě nesmysl, vzhledem k tomu že MP střílečky nejsou nic pro mě, nemám na to nervy :-D
  • Největší plus je že se skoro žádná přestřelka neopakuje. Vždycky je něco jinak. A vždycky to stojí zato. Já se do toho zamiloval :D
    • Ze je prakticky kazda prestrelka jinak plati o kazde hre s podobne velkyma mapama. Osobne ale nerozumim tomu, ze nekoho bavi behat pul hodiny po mape a potom par vterin strileni a konec a zase znovu to same.
  • ... skvělá recenze, perfektně napsáno. Jako by mi to autor opisoval z duše. Nezbejvá mi, než souhlasit s každým písmenkem. FREE HUGS
  • Ak sa vam same neaktualizuje pubg na 0.8.0 tu je navod nato: https://youtu.be/NUERqAZvIfI

  • Na PUBG je zdaleka nej ta atmosféra, bohužel. Jinak 80% náhoda - jestli budete daleko od finální zóny a k tomu někdo za vámi - což je naprosto v pořádku, o tom to je ") ; jestli najdete ok vybavení, a hlavně - jestli najdete optiku na krochnu a jaký máte lag (ten poznáte až z death camu, kdy po divení, že jste na 100% 2x střelili ze dvou metrů soupeře brokovnicí do obličeje, než stihl zareagovat sledujete, jak se vaše tělo kácí k zemi a brokovnice paotom v pádu 1x spustí :) ). Typická smrt: vidíte v kolimátoru na 100m záda mírně bokem běžícího soupeře. Velmi lehce přednastavíte, vystřelíte 1,2,3x...nic. Pak se soupeř otočí, váš čtvrtý výstřel... možná něco, potom jste mrtví. Deathcam soupeře: "nečo mě škráblo, otočka, aha, támhle je, přehození na druhou pušku, přibližné zamíření, tečka kolimátoru +- metr od vaší postavy, rána, smrt"... Ani nevíte, jestli to byl cheater nebo jen tan lag, ale je to zatraceně často. Obrovská škoda, to tohle vědomí, že hrajete pro hru a o vítězství rozhodují technické chyby... *3* *3*
  • Odulin
    Za 30euro takřka nekonečný military survival zážitek. Jsem zvědavej kdy a co první sesadí PUBG z trůnu.
    • Jack1947
      To je DayZ taky a vlastně i více...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit