Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vzdyt ten stealth je uplne stejny jak v hitovce poslendi doby Ass-ass-ins Krydovi !!! *2*
  • Mato1987
    netreba ale zabudnúť, že toto je hra, na ktorej pracujú ľudia čo stoja za budgetovkami ako je sniper ghost warrior, alien rage a samozrejme "skvost" ako bol sniper art to victory :D
    • mne to neva dlouho tu nic z války nebylo.
      • Mato1987
        v pohode, ja si ale radšej zahrám sniper elite ako niečo od čoho očakávam, že bude fakt otrasné.
  • maros.goc
    Enemy front je open world ty blbe :D
  • tonnymontana
    Nahodou me grafika zaujala a vubec by mi nevadilo kdyby takhle nejak graficky provedeny byl i novej wolf, protoze u nej je mi spatne z tech odlesku kde i kava je jako nalite olovo....:/

    hru nesleduju nebudu hodnotit nic krome grafiky a snad by me jen zajimalo kdyz autora clanku tolik popuzuje ze se stealth omezuje jen na zabijeni nacku zezadu a rozbijeni svetel tak co si predstavoval? ze se budu plizit k NPC zepredu s roznutym svetlem a on se bude nahodou divat do strany?:D nevim podle nadpisu jsem cekal neco otresneho ale videjko mi prislo jako krasna ukazka stealth poprav nepratel s bonusem niceni svetel a zajimavou grafikou bez odlesku betonu a vseho kam to jde jen nacpat *15*
  • To vypadá jako nějaká modifikace z enginu Call of Duty ne ? alespon mi to ta grafika připomíná :D
  • michaliuz18
    no PFUJ , moderna linearna casual sratchka , minimapa cez "pol" obrazovky, idiotska slepa nevsimava vysoko skriptovana AI , FOV 50 ... a co dalej neviem, je to fuj ze vobec vyvojar vyraba taketo hry ze mu neni hanba, len sa nabali lebo to je teraz v mode takto robit fps hry
    ale uz teraz vidim ze to bude 6 bodova hra pri najlepsom , a ne ze ne
    • Jack1947
      Ja myslim ze tak v rozmezi 6-5-7 bodu to bude... preci jenom to ma CryEngine (zastaravajici) *15*
      • michaliuz18
        asi tak nejak ... si zober aky humbuk bol okolo ghost warior 2 , vsetci jak tomu verili, vyvojar nam ale ponukol uplny odpad, a podobne to bude aj s touto hrou , ale niektorí tomu zas naletia a budu si myslet ze prichadza nejaka peckova FPS ...haha pochybujem
        • Jack1947
          Po nadejne 1ce z toho byla jen lehce nadprumerna blbost ktera se sniperovanim nemela moc spolecneho, degradace FPS zanru v ramci offline her ostatne i online je na vzestupne urovne.

          Neprichazi, spis odchazi.
  • Prasaak
    Co to mají za uniformy?
  • TheGGG
    Zabíjení nácků, zombíků a ufounů nikdy neomrzí.
  • ani nahodou, uz me unavujou hry kde delaji z nemcu uplny kokoty, jako by nestacily všechny filmy kde pet americanu rozseka celou armadu. Muze to vypadat sebelíp a hrat stejne ale tohle me primo i snad urazi. To video to schrnulo cele vic videl nemusim. ***** ja bych udelal hru, fakt skoda pro nas všechny:)
    • maros.goc
      Nerobia kkty z nemcov ale z nacko a to neboli len nemci... A co vlastne chces aby nackovia trhali kvetinky po lukach, zaplietavali si ich do vlasov a za vychodu slnka bosymi nohami tancovali piesen lasky po rannej rose?
      • ach, si myslim ze to za to ani snad nestalo, jinak budes asi genius. A to nemate svoje stranky nebo co, další slovenska expanze a ty nacky to znas dobře vid omg
        • C-BEAM
          a ty kde máš svoje stránky ? hádam si nemyslíš, že games.cz je tvoja stránka, alebo hej ? si tu hosť rovnako ako ktorýkolvek Slovák *3*
          • sector kdyby jsi nevedel, tam si mozna doma ale tady pouze outlander tak trochu respektu hey hey... smesny
  • Já vám nevím, ale stealth ve většině her z poslední doby je asi na stejné úrovni.

    Metal Gear Solid V: Ground Zeroes čestná výjimka.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit