Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    No jo, to ted ctu i ja *15* ze to zni fakt... *7* *3*
  • sector kdyby jsi nevedel, tam si mozna doma ale tady pouze outlander tak trochu respektu hey hey... smesny
  • Vzdyt ten stealth je uplne stejny jak v hitovce poslendi doby Ass-ass-ins Krydovi !!! *2*
  • Mato1987
    v pohode, ja si ale radšej zahrám sniper elite ako niečo od čoho očakávam, že bude fakt otrasné.
  • mne to neva dlouho tu nic z války nebylo.
  • Mato1987
    netreba ale zabudnúť, že toto je hra, na ktorej pracujú ľudia čo stoja za budgetovkami ako je sniper ghost warrior, alien rage a samozrejme "skvost" ako bol sniper art to victory :D
  • C-BEAM
    a ty kde máš svoje stránky ? hádam si nemyslíš, že games.cz je tvoja stránka, alebo hej ? si tu hosť rovnako ako ktorýkolvek Slovák *3*
  • Lawliet
    S tou hudbou bych souhlasil. Když jsem na to koukal říkal jsem si, že to je nějak podobný playstationovejm medálům.
  • Lawliet
    Přesně. Proč to nejde udělat tak, aby člověk musel přemýšlet, než bodne, nebo nedej bože mohl experimentovat. Například při vylézání z větračky by mohl přeříznout šlachy na nohách a když by panáček klesnul, tak ho zamířením dodělat bodnutím do krku. Nedej bože, aby hráč ještě musel mířit na krk, když chce zabít rychle.

    Dále mě napadá třeba kombo pro bodnutí do ruky se zbraní, kdy by šel pak panáček se zbraní jednoduše mount-nout.

    Co kdyby také šlo svůj jediný nůž hodit?! Zase moc skillu potřeba na to, aby člověk bud vojáčka odzbrojil hozením do ruky se zbraní (protože je větší, než krk a na hlavě má helmu popřípadě lebka je celkem tvrdá..)

    Utíkajícího vojáčky by šlo taky zastavit v utíkání trefou do lejtka.
  • Lawliet
    Teda když po Jackovi přečtu "když vidím video a čtu článek", tak se mi vybaví člověk, kterej v jedné straně obrazovky sjíždí okem článek (nutno dodat, že se nemůžu rozhodnout, jestli od shora dolů, nebo naopak) a druhým okem upřeně hledí na běžící video. Hned, jak tohle dodělá, tak "běží" napsat, co se dozvěděl do diskuze.
  • maros.goc
    Enemy front je open world ty blbe :D
  • Máš recht, mohli ještě tak vzhledem k tomu jak to vypadá ještě o 200,- slevnit.
    Starší Wolfensteiny vypadají líp :)
  • tonnymontana
    Nahodou me grafika zaujala a vubec by mi nevadilo kdyby takhle nejak graficky provedeny byl i novej wolf, protoze u nej je mi spatne z tech odlesku kde i kava je jako nalite olovo....:/

    hru nesleduju nebudu hodnotit nic krome grafiky a snad by me jen zajimalo kdyz autora clanku tolik popuzuje ze se stealth omezuje jen na zabijeni nacku zezadu a rozbijeni svetel tak co si predstavoval? ze se budu plizit k NPC zepredu s roznutym svetlem a on se bude nahodou divat do strany?:D nevim podle nadpisu jsem cekal neco otresneho ale videjko mi prislo jako krasna ukazka stealth poprav nepratel s bonusem niceni svetel a zajimavou grafikou bez odlesku betonu a vseho kam to jde jen nacpat *15*
  • ach, si myslim ze to za to ani snad nestalo, jinak budes asi genius. A to nemate svoje stranky nebo co, další slovenska expanze a ty nacky to znas dobře vid omg
  • maros.goc
    Nerobia kkty z nemcov ale z nacko a to neboli len nemci... A co vlastne chces aby nackovia trhali kvetinky po lukach, zaplietavali si ich do vlasov a za vychodu slnka bosymi nohami tancovali piesen lasky po rannej rose?
  • Jack1947
    Po nadejne 1ce z toho byla jen lehce nadprumerna blbost ktera se sniperovanim nemela moc spolecneho, degradace FPS zanru v ramci offline her ostatne i online je na vzestupne urovne.

    Neprichazi, spis odchazi.
  • michaliuz18
    asi tak nejak ... si zober aky humbuk bol okolo ghost warior 2 , vsetci jak tomu verili, vyvojar nam ale ponukol uplny odpad, a podobne to bude aj s touto hrou , ale niektorí tomu zas naletia a budu si myslet ze prichadza nejaka peckova FPS ...haha pochybujem
  • To vypadá jako nějaká modifikace z enginu Call of Duty ne ? alespon mi to ta grafika připomíná :D
  • Jack1947
    Ja myslim ze tak v rozmezi 6-5-7 bodu to bude... preci jenom to ma CryEngine (zastaravajici) *15*
  • michaliuz18
    no PFUJ , moderna linearna casual sratchka , minimapa cez "pol" obrazovky, idiotska slepa nevsimava vysoko skriptovana AI , FOV 50 ... a co dalej neviem, je to fuj ze vobec vyvojar vyraba taketo hry ze mu neni hanba, len sa nabali lebo to je teraz v mode takto robit fps hry
    ale uz teraz vidim ze to bude 6 bodova hra pri najlepsom , a ne ze ne

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit