Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tak on namlsal i Ubisoft.. kdyby nevysel Grimrock tak tu tahle hra dneska neni.. doufam, ze bude i presto dobra..
  • Keyz
    To jsem zvědav. Grimrock mě dost namlsal jak dobře fungoval.
  • Bohužel nechali.... no sice je můj nejoblíbenější díl číslo 7 ale 6 taky hodně bavila, asi si ji znova zahahraju ... tohle bude jenom takový přechodník.... zkrátka Heroes of Might and Magic ala klasické Might and magic... ještě k tomu říznutý s grimmrockem.... už jak vyšel článek o otevřené verzi, tak jsem byl velmi skeptický.... dungeony vypadali fajn... ale ten čtvrecový pohyb v "otevřeném světě" (ano otevřený svět v uvozovkách... skoro jako Gothic 4....) no bude to zajímavé... osobně od toho nečekám moc :)

    Zkrátka chci starý pohybový systém... s možností jednotlivých tahů, nebo ne.
  • Přesně má slova... jsem rád že "je nás více" *5*
  • Lawliet
    Dark messiah byla skvělá hra a nebyla to tahovka :)
  • Ale tak samozrejem to byla recnika otazka :) Ale tak treba nekdo takovy byl, co ja vim :)
  • Nerikali,jeste mam nekde doma na pude stary level s origo recenzi - dostal tusim 9 nebo 10 z 10ti :-) Herni doba kolem 2 mesicu je v dnesni dobe neco nevidaneho.
  • oj, takze oni tam nakonec ten retardovany pohyb po kostkach fakt nechali ? :-/ ... to je trosku moc retro - to jsem naposled zazil v branach skeldalu :-) Ale jinak souhlas, MM6 byl nejlepsi dil serie, nedavno jsem ho poridil za par supek na gog a znovu hral :-) Je to jedna z her (jako BG, puvodni Fallouty) ke ktere se clovek muze vratit i po letech je porad super.
  • Jestlipak si hraci MM v dobe, kdy vysel MM6 nerikali, ze to neni ten spravnej MM :)
  • A nevyšlo to už? Mne sa zdá, že áno a že to bola dosť bieda
  • Je to desaty dil,postaveny na vicemene stale stejnych zakladech. Tak mi rekni jak muze kopirovat hru, ktera vysla pred rokem?
  • RPG Serie M&M byla jednou z mych nejoblibenejsich her vsech dob. Je tady videt snaha vyvojaru inspirovat se tim nejlepsim z predchozich dilu. Jenze, nechci hned vsechno schazovat, ale tohle proste neni Might and Magic :). At se to nekomu libi nebo ne, tohle Might and Magic neni. Ocividna je inspirace Grimrockem, jenze vyvojari by si meli uvedomit ze Might and Magic neni Grimrock. Kdybych si chtel zahrat Grimrock, tak jednoduse sahnu po nem a zahraju si ho, jednoduchy jak facka. M&M je ale trochu jina liga. Spousta lidi se shodne ze sestka byla nejlepsi a pro me osobne nejlepsi byla, ale tohle pripomina M&M jen z dalky. Grafika je divna, proste typicky trend dnesich fantasy rpg vyvojaru delat pohadkovou a malebnou grafiku, stejnou chybu udelali i Blizzardi s Diablem III, stejnou chybu delaji Lariani s novym Divinity, a stejnou chybu delaji tihle tipci s M&M X. Jasne M&M 6 taky nehyrila supr grafikou, jenze tam mi to vubec nevadilo. Proste graficka stylizace nic moc. Hudba v MM byla monumentalni, tady byla takova dost nudna, kde jsou ty casy kdy hudbu skladali Paul Romero a spol...zlaty casy. Pohyb po ctvercich je totalni blbost. Haha, RPG s otevrenym svetem, ale ja se muzu pohybovat jen po kostkach (palec nahoru). Vracet se ke korenum je jedna vec, jenze tohle podle me vyvojaru trochu prehnali. Tohle bych do novyho MM urcite nedaval. To se to bude fajnove letat...po ctvercich...asi zadny kouzlo letani ani nebude. Zahraju si to kazdopadne, ale neocekavam od toho zadnou bombu, nebude to nic jako might and magic, bude to proste grimrock na dennim svetle, s par zvukama z predchozich might and magicu..
  • vypada to zajimave
  • MickTheMage
    Ne, je to nieco ako MM5, smrncnute par prvkami z MM6 (ale fakt len malicko, trochu - napriklad par zvukov ;))
  • Nechci ji primo obhajovat, jelikoz jsem hral kousek a zatim tam bylo dost chyb a spatnych veci, ktere potrebovali vylepsit. Ale oproti Legend of Grimrock to ma aspon pribeh a vic moznosti. Kdyz se to tak vezme tak grimrock mel velky potencial, ale rekneme ze tam bylo dost malo prostredi, nepratel. Pribeh byl takovy kratky rekneme, nijak rozracovany. Az komunita k tomu dodava nejake dalsi mapy.

    Kdyby Legend of Grimrock byl na zpusobu Lands of Lore nebo dungeon mastera, tak to by bylo opravdu poradne dilo. Proto jsem osobne zvedav jake to bude s pribehem promenlivosti prostredi a mnozstvim nepratel. Pokud za tu dobu vychytali vsechny nebo aspon vetsinu neduhu a chyb, tak to muze byt pekny.
  • jako pardón, 30 euro za předběžný přístup ke hře, která není kdovíjak náročná na zpracování , přináší pouze o něco hezčí kabátek než legends of grimmrock a de facto jen kopíruje, mi přijde jako naprostá drzost.
  • skoda ze to nie je ako MM6. Toto ma bavit nebude. Odkedy skoncilo 3DO, M&M svet ide do kytek.
  • No vida, na konci ledna... to mozna stihnu dohrat MM1 :)
  • No necháme se překvapit . V srpnu to zas tak hratelné nebylo ... A když jsme u toho , pohnul se za tu dobu někam také remake Realms of Arkania ? Staromilská hratelnost s důrazem na bobtnající obsah vždycky porazí estetické prázdno ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit