Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hloupost, Skyrim jde (aspoň na PC) dohrát bez problémů. Bugy tam jsou ale já nenarazil na žádný který by mi nedovolil dokončit hlavní dějovou linii... Takže bych to zase tak strašně neviděl...
    • To se mas, ja mam bugnuteho Esberna a jako bonus navrch sem nemohl dohrat hlavni quest kdy mas domluvit mir mezi Legii a Stormcloaky. Nastesti se to da obejit pres konzoli.
      • Já to přes konzoli zkoušel, ale nic :(
    • Tak jistě bych to netvrdil. Bugl se mi drak odahviing a teď nemůžu dohrát hl. linii :D (a ještě jsem používal rychlé savy a jakmile jsem ho chytil, tak jsem ho použil znovu a další save mám až někde na thalmorském vyslanectví. *1*
    • Trol.diskuzni
      Tak je fakt, že drak letící nazpátek ti "dovolí dokončit" hlavní dějovou linii bez úhony... To i tvůj let po zásahu palcátem, kdy po dopadu z výšky sta i více metrů, se zvedneš a valíš dál bez úhony, tě nijak nezastaví. Je to jen o tom, nakolik máš silný žaludek to s těmahle fíčurama hrát... *3*
  • Trol.diskuzni
    Možná to je hloupá otázka, ale kdo z redakce games.cz se skrývá za tou přezdívkou "levis"? Nebo se jedná o nějakého externího spolupracovníka?
    • Ve skutecnosti se jedna jen o parek mirne prodrenych modraku, ktere (nikym nenoseny) cas od casu vkraci do redakce, posadi se za pocitac, nejakym neuveritelnym zpusobem vytvori nekolik novych reportazi a nakonec stejne tajemne odkraci pryc. *5*
    • smejki
      externista
  • Co bude příště ? šípy lítající pozpátku
    • "Drak se vrátil, uhasil a následně oživil čtyři strážce a navrátil jim jejich šípy. Mezitím v bílém průsmyku nepřátelská armáda vzkřísila 20 stráží, uhasila a opravila 10 domů a odtáhla do větrného žlebu."
      • Asharak
        ... a pak si se ze snu probudil a voják co naviguje koně musel couvat s celým povozem, protože zabočil špatně."
        Ale jinak + *15*
    • A co teprv jak bude vypadat sraní ! *1*
      • Tos mi připomněl Červenýho trpaslíka. *4*
      • To by tam ale napred museli pridat ty hajzliky, jak si Dan Vavra stezoval.
        • True, true.
  • Psychotic
    Tak přesně takhle si to určitě Betheda představovala: Celá hra je totálně zničená, ale textury už neblikají!
    • Ale blikat asi brzy zacnou hraci ... a budou to takove ty blikance jako je schopny predvest Tomas Repka.
  • zaklínač 2 je daleko stabilnější a hezčí a to rozdíl mezi malym polskym studiem proti miliardové mega společnosti sakra je to trapný bethesda je trapná.
    • Oni jsou taky hlavně mnohem poctivější. Třeba ještě k jedničce Zaklínače jsi si mohl stáhnout rozšířenou verzi, která hru obohatila o mnoho funkcí a misí. Lidi z Bethesdy ani nejsou schopní vydat pořádný patch, který by aspoň opravil základní hru. Jo, tak se dneska vydělávají velký peníze. *1*
    • Zaklínač nabízí takový rozlehlý otevřený svět? V čem je trapná? Já myslel, že už jsme si na tu nedodělanost u dnešních her zvykli :-) Patche vycházely na hry od dob, co pamatuju.

      Mně se třeba vůbec nelíbil soubojový systém Zaklínače 1 ani 2. A jako velký knižní fanda jsem se nedokázal stotožnit ani s jedním zpracováním herního světa. Naopak s porovnání s knihami mi přišel trapný Zaklínač herní. Ale do světa jsem to neroztruboval.
      • A soubojový systém Skyrimu se ti líbí, jo?
      • A to zase já taky četl několikrát kompletně ságu Zaklínače a všechny povídky a jsem z adaptace CD Projektu nadšený.
        Jak první, tak druhý díl mě neskonale bavil (jinak bych u nich nestrávil tolik času..první díl mám projetý 4x, druhý 3x...zatím) a nemůžu se dočkat dílu třetího.
        Pro mě osobně je Zaklínač 2 nejlepší hrou tohoto roku (a ano, Skyrim mám "dohraný" - strávil jsem s ním cca 50hodin a teď čekám až opraví tu tunu bugů a nebo konečně vydají editor s jehož pomocí fanouškovská základna hru výrazně vylepší a vyladí).

        Nicméně chápu, že někdo může být ze Skyrimu totálně nadšený..já byl prvních pár hodin taky..pak jsem si ale začínal více všímat chyb, z nichž velká část se opakuje přinejmenším už od dob Morrowindu, což už je trochu otravné. Připadá mi, že pánům z Bethesdy jaksi chybí motivace posunout TES někam dál (co se kvality a vlastně i následné kontroly kvality týče)..a ani se není moc co divit, když se recenzenti předhánějí v desítkových hodnoceních a hra se prodává jako o život (a chyby si postupem času opraví sami hráči). Proč se pak snažit, že.
        • Se ti pod to podepíšů *3*
      • No... ale teď roztrubuješ jako člen národního orchestru. *7*
      • Zaklínač (prvni díl) měl tak hutnou atmosféru.. přesně tak jsem si to představoval, když jsem před několika lety četl Poslední přání. Osobně jsi myslím,že jsi to nečetl.
  • Je smutné, že ani po tolika letech kritiky Bethesda nedokázala přizpůsobit svůj vývojový proces tak, aby se takovéto excesy nestávali. Jistě nelze udělat hru bez bugů, ale pro jejich zredukování už lze udělat poměrně hodně. U xboxové verze se navíc prostě nelze vymlouvat na variabilitu hráčských systémů tak, jako u PC verze.
    Je to přinejmenším ostuda, ale pokud k tomu přidáme i problémy v minulých hrách, připadá mi, že v Bethesdě na testování asi moc nevěří, nebo mu minimálně nepřikládají dostatečnou váhu.
    • a nebo na ně tlačí vydavatel? Přeci jenom, je před vánoci, tak aby lidi měli co kupovat....
      • Pokud se nepletu, tak Bethesda je sama sobě vydavatelem. O to mi to přijde horší.
        • No jo, dali si to cool datum vydání a přitom by hra potřebovala aspoň půl roku testování, holt bethesda je bethesda a nikdy asi nebude jiná. Alespoň že to fanoušci v průběhu těch několika dalších let dodělají. Kolikrát stačí přepsat jediné číslo a všechno běží jak má, těžce placení testeři a programátoři zkrátka nemají na poctivou práci cvoků co to dělají po večerech zadarmo. Je to jen otázka času. Stačí vytrvat.
  • To sou fóry *1*
  • yuri337
    Ano a proto si my zlí piráti, koupíme Skyrim až za rok ve slevě a k tomu nainstalujeme tou dobou již vychytaný OOO + hromadu Hi-Res modu. Nebudeme přece platit plnou cenu za betaverzi hry, že ano?
    • Jen by mne zajimalo, kolik "zlych piratu" si tu hru za rok opravdu koupi ... na moc velke cislo bych nesazel.
      • yuri337
        Já minimálně ano. Abych teď vyplázl litr za krabičku se hrou, která bude použitelná zhruba za rok, bych opravdu musel být hlupák.
        • Jj..7 milionu lidi co si hru koupily jsou hlupaci..a jen ty jediny jsi ten chytry..lol..se mi snad zda co dneska lidi vypusti z pusy :DDDDD
        • Souhlasim s tim, ze pristup Bethesdy je slusne receno zalostny. Jestli to omlouva piratstvi, to nevim. Ja byl na pirateni vzdycky docela pes. TES V nekoupil jsem si ale take nekoupil, a mozna nikdy ani nekoupim. Z videi a internetovych diskusi ale vim, ze je to momentalne nedodelany polotovar. Hru jsem si proto stahnout nemusel.
          • Zadnej nedodelanej polotovar to neni, nesmis verit vsemu, co si kde prectes.
            Nebudu komentovat tenhle patch, kterej si zatim nenainstaluju, ale ve verzi pred patchem sem zatim nenasel jedinej vaznejsi bug. Jenom par neprijemnosti.
            Nemam nic proti tomu, kdyz si to nekdo stahne na torentech jako demo, vyzkousi a pak koupi nebo smaze, ale nemusi si to tady verejne nesmyslne obhajovat, aby ulevil svymu svedomi.
  • Trol.diskuzni
    Čím víc bugů, tím víc Adidas! *5*
    • Mam takovy dojem, ze heslo "Cim vic bugu tim vic TES" plati uz od pocatku tehle herni serie. Mohli by si z toho udelat reklamni slogan.

      TES V: Skyrim prinasi
      Novy svet
      Draky
      Neidentifikovane mnozstvi bugu vetsi ci mensi dulezitosti, ktere nebudou opraveny po nekolik dalsich mesicu. A pokud ano, nezoufejte! Nase patche vam bezplatne pridaji dalsi!

      *1*
    • yuri337
      Čím víc bugů, tím víc Bethesda!
  • Damy a panove, a toto ma byt kandidat na hru roku ... *7*
    • Jazz
      Stříky, stříky střík!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší