Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak to si vzpomínáš špatně. Na Morrowind vyšlo už přes 3000 různých modů, které ve hře mění nebo rozšiřují snad úplně všechno, co se dá... Vytunil jsem si ho tak, že ho můj comp (sice trochu starší, ale žádná šunka, o několik let novější než Morrowind samotný) nakonec rozjel jen s FPS 5. A v některých okamžicích jsem si říkal, že je snad lepší než Oblivion...

    A pokud máš na mysli oficiální datadisky, vyšly dva obří - Tribunal a Bloodmoon - a oba výborné. Navíc komunita už skoro 10 let tvoří pevninskou část Morrowindu - projekt Tamriel Rebuilt.
  • Ano Zatracena Fronta na zachodě *1*
  • Steam to ale bohužel ignoruje, ikdyž si aktualizace zakážete, stejně se update provede ... vím, o čem mluvím.
  • Presne to sa tykalo aj Fallout 3, to bolo reči, kolko je tam bugov, a že je to nehratelne, dobre že nechceli podpaliť študio...ja som nahral vyše 150 hodin a 1x !! sa mi zombik do pol pasa prepadol do podlahy, čo vyriešilo F5 a F9, ja totišto viem oceniť skvelu hru a nie len od Bethesdy, nie, ja nie som zaslepeny funboy, ja som kozmicka loď Enterprise...
  • 1.Ani jeden Gothic nebol v takom meritku ako hry od Bethesdy a je to proste ina liga.
    2.Ake prostriedky čo za prostriedky čo to taraš, Bethesda ma prostriedky ake ma a kto ju financuje NASA ??
    A v akom stave ?? Ja som nenarazil na žiadne važne bugy a že Vavra robi s komara somara, lebo jemu nič neni dosť dobre a potrebuje sa zviditelňovať a vy mu to žeriete, aby ste boli husty parani a ja som zasleeny fanboy...
    Môžte žvastať, čo len chcete, ja SKYRIM hram !!! a nikto DPC mi nebude rozpravať čo tam je a čo nie je, mam vlastne oči, vlastny nazor a to doporučujem aj ostatnym!
    3.Hru hodnotili ultimatnym hodnotenim len idi*ti, jasne, šeci su kkti, len ty si lietadlo...
    *1*
  • 1. Gothic, Gothic 2, Gothic 3 (ano aj ten, ked je v priamom suboji s oblivionom tak bez problemov), Risen, za chvilu Risen 2. A ludia by mohli povedat ze aj Two Worlds, aj ked to je podla mna sh1t.
    2. To mas naozaj pravdu, rovnako je na tm aj Gothic, ale ked si zoberies ake prostriedky ma Bethesda a v akom stave sa vydavaju ich hry a stale si ich chces zastavat, tak si len zaslepeny fanboy
    3. Hru hodnotili ultimatnym hodnotenim len idi*ti.
  • Skyrim je supr:)
  • miker17
    drak po opici :-)
  • Keď chceš hrať open world, tak hraj nejaké MMO a žiadne takéto bugy neuvidíš.
  • NEEE JDEME se všichni vyblit a vysrat na web protože to je novy sport a je to strašne COOL a IN tady je tech Ki*pluuu, no schvalne dalšich 2500 vyblitku.
    Nema cenu neco seriozni napsat, to fakt nema cenu.
  • Jůůůůů. JDEME hrát všichni rychle Skyrim protože je to moc cool a IN. Můžu si toho draka ochočit? Nechci mít jen Kr*p Koně, ale i Kr*pl Draka.
  • Neby by autoři mohli hru přejmenovat na Pratchett scrolls a maj tim pádem vyřešený problémy :-)
  • No uvidím... Každopádně díky za tip *3*
  • no jo. zase jedna věcná od nějakýho konzolofóba.... *1*
  • Ja si myslim, že luďom treba opakovať stale dookola 3 zasadne veci:
    1.Bethesda nema vo svojej triede konkurenta, protože je podstatne jednoduchšie robiť linaerne koridorovky, ako openworld system, čo obnaša obrovsku kopu prace nielen s tvorbou, ale aj s odlaďovanim, ale namiesto obdivu, ktory si pravom zasluži, ju za to určita skupina ludi vyslovene nenavidi. Čo k tomu dodať ? Žiadne slušne slova ma nanapadaju, len niečo o pohlavnych udoch...
    Piše sa rok 2011 a ja sa pytam, prečo všetky hry už nie so openworld ??
    2.Žiadna hra sa nechce vydať nedorobena, zabugovana, nedoladena a vydavaju sa napriek tomu, dnes už skoro bez vinimky, asi to bude mať niečo spoločne s betatestom, čo v pripade SKYRIMU musi byť skutočne naročne, a vyvoj stoji prachy, takže by hru mohli vydať o rok či o dva, po dokonalom betateste.
    3.Hru hodnotili ultimatnym hodnoteni recenzenti po celom svete a nie Bhetesda !!!
    Ďalši dôvod k nenavisti...
    Na tomto webe som zaznamenal 2 ultimatne hodnotenia: ME 2 a Deus Ex 3, obe hry som naďaleko obišiel, a nemam s tym žiadny problem, nemyslim si že 10tkova hra musi byť pre každeho.
  • opravdu mi to chvílema připadá že vývojáři se za každou cenu snaží přesvědčit hráče že koupit si v dnešní době hru hned po vydání je prostě chyba ... v lepším případě různé malé bugy "jen" kazí zážitek ze hry, v horším případě chyby rovnou komplikují/znemožňují hraní. člověk si hru koupí a pak si připadá jak pitomec, čekat na to až/jestli vyjde patch, doufat že patch toho opraví víc než toho na oplátku pokazí, do toho pro jistotu začnou vycházet DLCčka (vesměs ještě hůř odladěná a přinášející další problémy) a celý kolotoč typu "průser -> čekání na patch -> další bugy -> další pokusy o opravu -> definitivní nasrání se na hru a čekání na snad odladěnou verzi tak za rok až dva" začíná znova
  • Masa-san
    NJ tady nejsi v Japonsku panáčku, tady to není irasshaimase okyaku-san , ale Co je?! draci tam sou né, to že lítaj pozpátku je bonus *1*
  • Masa-san
    v bethsedě si řekli, draky má ve hrách kde kdo, pojďme na to nějak originálně .... braingstroming ..... navrhy..... vylučování ..... výsledek > patch 1.2 draci létající pozpátku *1*
  • Xšrot z roku 360 a PS3, co dodat ...
  • jen taková hloupá poznámka, kdo vás nutí ted hru patchovat? já si update zakázal (každá hra se dá ve steamu nějak nastavit) a včera večer pěkně zahrál

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit