Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pinďoura na potkávání nevystrkuji jen tak aby bylo jasno:-) Když se nad tím zamyslíme hlouběji, tak už z principu by hra kvůli neskutečné zabugovanosti měla dostat minimálně o stupeň nižší hodnocení i přesto, že její obsah za 10/10 stojí. Nevím, co frčelo včera, ale téma Skyrim tu bude ještě nějaký ten pátek určitě:-) Nejste nahodou nejaky prispekovy robot, ze nepisete hacky a carky? :-D
  • Masa-san
    V poho,
    Jestli mužu tak doporučuji spíš koupi PC verze, vzhledem k téměř neomezeným možnostem modifikace hry a fixů od módařské komunity, dá se to hrát na gamepadu taky, jsou větší textury, 8 rychlo slotů na spelly (konzole mají 2) a modařská komunita už například přišla s normálním inventářem v tabulce -da se srovnat podle ceny/vahy/armoru atd a náročnost je minimální, možná jako oblivion či trochu větší*3*
  • kostejnesmrtelny
    Mě je úplně jedno co si o tý hře myslí; když se mu to nelíbí, ať se mu to nelíbí a ať si to sem klidně napíše.
    Mě jde o to, jak ten svůj názor prezentuje. Když označí automaticky všechny odpůrce jeho názoru za ovce, těžko může očekávat seriózní odpověď plnou věcnejch, emocionálně nezatíženejch argumentů. To by bylo házení perel sviním.
  • Co te opravnuje nadavat nekomu, kdo jednoduse nesouhlasi s nadsenim na hru?
    U me taky opadlo pocatecni nadseni a nikdy jsem nepochopil, jak te hre mohli dat 10/10 i pres jeji rozlehlost.
  • proto je lepsi zakazat u kazde nove hry automaticke patchovani. (prozrel sem poprve u Empire total war, u ktere zpocatku vychazeli patche znemoznujici hru vubec spustit) :-)
  • Boze,ty jsi vazne jeste dite.
    Pokud si za tim stojis,tak se aspon nauc nadelovat vsem stejne.
  • Já to přes konzoli zkoušel, ale nic :(
  • kostejnesmrtelny
    Tak nějak.
    Proč bych se měl chovat slušně a s respektem k někomu, kdo tu všechny fuckuje?
  • Me urazky na jeho osobu,jsou jen podnet na jeho zblitky co tady na diskuzi pise, ano priznavam, mohl jsem si to odpustit. Nadruhou stranu tento sprominutim reterd si ani jine zachazeni nezaslouzi.
    Doufam ze je to pro tebe dost srozumitelne, pane neurazejici moralisto.
  • evidentne nehrajes MMORPG
  • to je tak originalni a vtipne...
  • Co to placas? Za prve -on urazi hned v prvnim prispevku;kdyz vsechny kterym se hra libi nazyva blbymi ovcemi. A za druhe-ty si stezujes ze nekoho urazi a sam ho hned zacnes urazet taky;cimz tve argumenty zcela ztraceji na vaze.
    Jako male deti..
  • Pokud máš origo bez cracku a používáš steam, tak se ti to pachne samo ať cheš či ne :)
  • Ano patchovat to nebudu ani náhodou *16*
  • Enclaw
    Zálohovat savy a reinstal...
  • skaven123
    nejaky fanboy ta presveci ze je to fantasy, takze je to normalne ;)
  • skaven123
    odporucam po patchi zmenit hodnotenie hry na tiscali, na 11/10 *12*
  • Vy to nikdo nechápete, to je ve hře úmyslně, aby se o ní mluvilo a abychom se u ní mohli taky zasmát *3*
  • Komedie pokračuje!! :))
  • Proc ho urazis, protoze ma jiny nazor nez ty a je to Slovak ? Nezlob se na me ty jsi dobre retardovany blbecek se divim, ze jsi vubec dokazal napsat tento zblitek a poslat do diskuze. Ale dalo ti to prace ze ?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit