Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • RavenHolm
    Příliš silný vítr. *1*
    • Core
      Buenos Aires! *1*
  • Enclaw
    Nechápu jak to takhle může fungovat u firmy která má tolik prostředků... Být Tedem Howardem tak se stydím za to jak moje dílo vypadá..
    • Maji zhruba stejne prostredku jako treba Activision. Activision vyrabi tunely, ktera mas za pul dne probehnute. Bethesda vyrabi hry s hratelnosti, pocitanou na desitky, s mody klidne i stovky hodin.

      Todd Howard opravdu nema za co se stydet - narozdil od jinych se alespon v Bethesde pokouseji o neco velkeho. Kdyby jim slo o rychly zisk, davno se na otevrene svety vykaslou.
    • Cahir
      1) Každá jejich hra byla takhle zabugovaná, některé předešlé díly dokonce i více *11*

      2)Každá jejich hra je oslavovaná jako nejlepší hra všech dob. *11*

      1 + 2 = odpověď na tvojí otázku.
      • Core
        Přesně! Všechno špatně *9* Tady je krásně vidět jak práce herních novinářů dokáže ovlivnit masy a co potom stačí splácat dohromady s vidinou jistého výdělku...
        • Ty ses taky masa. Tak to nehraj, když tě to nebaví a furt tady netlachej jak je to blbá hra. Nechápu proč mají některý živočichové furt tendenci přesvědčovat vostatní, aby něco nehráli nebo nedělali, když je samotný nebaví. Mluvíš jak moje matka ... která má 3 ... zkušeností.

          Mě to baví s recenzí, která tu byla publikovaná se zcela shoduju. A taky tu furt někomu necpu, který hry mi přijdou nudný nebo pitomý, a aby je prostě radši nikdo nehrál, protože já je nehraju.

          A svýho intelektuála Dana Vávru si strč za klobouk. Nakydat na všechno ... umí každej pablb.
        • No jasne v 1994 vsichni byli strasne ovlivneni kdyz vysla Arena. Ve skutecnosti to byl urcite propadak a vsechno bylo podplaceny. Protoze hodne z vas asi nebylo ani na svete, tak si uvedomte, ze tahle hra bez patche nesla ani dohrat, protoze se na konci hry nenaspawnovalo posledni NPC.
    • Core
      Přesně!!! Jenže když máš X mega na prd***, tak tě tohle asi moc netrápí... Škoda.
  • treba pockat 3 roky, dovtedy vyjde 100 pathov, a hra bude stat 5 eur. takze bude tak lacna ze tych 100 bugov ktore tam este ostanu im prepacite *3*
  • Core
    Chtělo to nechat Skyrim minimálně půl roku ještě v peci a ladit, ladit, testovat, testovat a vychytávat tyhle brouky velký jako ... *12*
    • ucho
      to asi chtělo, ale dopředu ohlásili velkolepé datum 11.11. a s tím prostě už hnout nemohli. to je holt riziko pevně daných termínů vydání, na kterém se založí i část marketingu. ale co, však oni to opraví a teď mají ve firmě jistě slušný frmol :) bethesda je nejlepší.
      • ANO! opravte to novým a lepším patchem :D
  • "Ivaaanku, Ivane tady jsem... cililink... nechytil, nechytil!" *1*
  • Cahir
    *1* *1* Bethesda rulezzz
  • S koupí ještě počkám. Morrowind i Oblivion jsem si taky pořídil až v jejich broukuvzdorné verzi, a jsem s nimi nadmíru spokojen:)
  • Nj nedávají pozor kdyz dělaj patch .Doufam ze nejni na pc pac by se stáhl automaticky na steamu a to by nebylo dobre.
  • Core
    Ještě někdo pochybuje o slovech Dana Vávry? Tomu se říká přístup k platícímu zákazníkovi... ZLATEJ CD Project Red!!! Zlatej!!!
  • Hustý :D:D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit