Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tohle je hodně tupé. Buď v té hře mlha je nebo není. Co do toho motají značku grafiky? To je jako kdybych si koupil TV Panasonic, pustil si třeba Cliffhangera, budu tam mít sníh, když budu mít Sony, sníh tam nebude ? Debilita.
    • v original hre jako takove mlha neni tu dodava pro majitele karet znacky Nvidie Nvidie takze tupy jsi spis ty kdyz napises takovou hloupost ale muzes napsat do AMD at pro majitele AMD karet taky neco takoveho zdarma do hry dodaji :D *15*
      • TheGGG
        Jistě mlha tam určitě není, tu dostaneš jako DLC když si kopíš nvidii *7*
    • Inquisitor
      Už první díl byl rekalma na PhysX, tak je jasný že to pokračuje.
  • Poměrně slabý...
  • To mi chcú nahovoriť že bez PhysX sa takýto dym nedá vytvoriť alebo čo ?
    • Proč by to měli dělat bez toho když už to je vymyšlený a s tim PhysX se to asi dělá jednoduše?? Vy máte taky logiku to by jeden brečel
    • Ono de o to ze ten dym neni staticky, ale dinamicky(deaguje na batmana) jako v predchozich dilech.
      • To som z toho videa pochopil, nemaj strach. Ale aj tak neverím že sa to bez physX nedá urobiť.
        • Ale dá..jenže batman už prostě k Nvidia patří, takže se tam musí nacpat něco co konkurence mít nemůže...
          • tady by mohla s tím svým rovnostářství zasahnout EU aspon by ta jejich pitomá politika byla k něčemu dobrá( viz když microsoftu nařidily, že musí dávat na výběr ruzné internetové prohlížece nez jen exploer) protože takhle si Nvidia dělá monopol

            a pro ty co tu budou zkoušet podotýkat že závidím něco co nebudu mít tak jim vzkazuju: Omyl vážení mě jede ROME II na MAX ja jsem prostě filozof a hledím i na morální hledisko.
            a komu se to nelibí tak víte co máte dělat.
            • Ale vybereš si i barvu pleti. Třeba Michal Jakson :)
            • Erendiel
              Akorát jestli si bílý nebo černý si nevybereš... tu kartu si vybrat můžeš. Ale vím co se snažíš říct.
            • v podstatě je to jako kdybyste si kupovali sendvic se salámem,sýrem horčící a zelím, a pokud jste černý a né bílý tak by jste nedostali to zelí.to jenom pro přiklad.
            • a btw nativní podpora Nvidia pro PhysX je v pořadku. Mlha Exluzivně Pro Nvidia Karty je Diskriminace Vlastníku ATI karet, protože v podstatě by jste dostali horší produkt na základě toho že nemáte určitou značku Karty, jestli to Nvidia udělá tak si na tom podle mně muže zkusit nějáky Uředník Nahnat body.
  • u mě dobrý, Arkham City je pri maximálním nastavení i dneska jedna z nejlíp vypadajících her na PC, tak proč tomu ještě trochu nepřidat :)
  • mi nerikejte ze nejaka mlha nejde udelat i bez physx
  • promitac
    meh, urcite si teraz pojdem kupit najnovsiu nvdiu aby som dostal trochu inu plastenku a trocha viac castic...
    • No, jestli existuje hra, kvůli které bych uvažoval, že to udělám, je to právě tahle. Rocksteady dostálo svému jménu a postavilo skutečně skálopevný základ, na kterém se hodně dobře staví. Zatím to vypadá velmi slibně, takže tfuj, tfuj, tfuj, ať to vyjde i novým vývojářům! První dvě Arkham hry jsou jednoznačně špičkou ve svém žánru a další klenot v této sbírce bude VELMI vítaný!
    • pokud by si ji mel od uplnyho zacatku tak bys todle resit nemusel :D
    • Vzpamatuj se slovak..
      • promitac
        jú, sprava z vychodneho nemecka
  • Lidi, vy toho kvůli mlze naděláte :D
  • S PhysX nebo bez - je mi to jedno, ale na hru se těším opravdu hodně. Poslední Batmanovské hry jsou opravdu velice podařené komiksové řežby, takže důležitější než nějaké efekty je, aby herní jádro zůstalo stejně hratelné nebo lepší než v předchozích dílech :)
  • It's really crazy. It's crazy! (aplaus)
    jo jo...
  • TheGGG
    A jak to bude u konzolích? Předpokládám že ty nebudou mít se zobrazením mlhy žádný problém. Takže zase se serere na ATI. *7*
    • vlastik.plaminek
      Na konzolích se mlha z technických důvodů nekoná.
      • TheGGG
        Uvidíme
        • vlastik.plaminek
          Jasně, uvidíš. Bez mlhy je totiž vidět.
          • TheGGG
            nebo uvidím mlhu, krásně se rozvalující díky extrémnímu výkonu současných konzolí
    • Mahcake
      Blbý no. Chytřejší si koupí Nvidii. *2*
      • TheGGG
        Mno já mám konzole, tak je mi to šumák *3*
      • Chytřejší si koupí to co mu víc vyhovuje a nerozhoduje se podle barvy, takže ty budeš asi ten hloupý.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit