Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já se tam vrátím rád, hlavně kvůli těm story lajnám, sem tam si dám pár flashpointů....i když to omezení (stejně jako pvp) na tři týdně? to je hrozná tupost....stále ještě nechápou, že peníze se dají vytřískat mnohem lépe na vzhledech a bonusech pro šílence jako je ultraxp bonus a jiné gain bonusy, včetně hardcore vylepšování inventářů, bank a jiných hovadin....je to škoda no
    každopádně já si to užiju po svém no :)
    • Shaker
      tak tahle hra prave na expeni vubec netahne... je tam, ale je az druhotny, hlavni behem levelovani je pribeh, ne samotny levelovani. Navic, mit 50 lvl na treti planete, tak sou ty questy silene easy a lidi by to nebavilo
  • Veskoslav
    Kdyby SW ToR byl SP SW KOToR 3, myslím, že nikdo a opakuji nikdo by se nezlobil, jelikož co jsem měl možnost číst a poslouchat hráče, co to už hráli, tak příběhově je to skvělé, ale prostě MMO to být nemělo.
    • MikeiXX
      Přesně tak! + tedy určitě s jinačím grafickým kabátem. Tato "CloneWars" stylizace by asi v klasické SP hře neklapala nebo respektivě, nedovedu si ji tam představit.
      • Veskoslav
        Mě se to zpracování zase líbí, přijde mi to jako "nástupce" grafiky v SW KoToR 2:) Ale jak říkáš, spusta lidí by chtěla nový kabát:) A když už jsme u těch her, moc rád bych si dal další Republic Commando, které považuji za jednu z nejlepších FPS ze světa SW, ne-li nejlepší (Dark Forses je sice legenda, ale už ji nechme odpočívat:))
        • MikeiXX
          Myslíš, že by se to hráčům líbilo? Hardcore + fans by spílali a mladší generace by byla nadšená a teď babo raď. :)
          A souhlas, Republic Commando bylo výborný, skvěle se hrálo, příběh byl na slušné úrovni, dostávalo pozitivní kritiky…nevím, proč nevznikl další díl. Byla špatná rentabilita?
          Jinak, dovedl by sis představit adventuru ze světa Star Wars?
          • adventuru jsem hrál např. phantom menace na PSX a to bylo tehdy podle mého názoru hodně dobrá hra. Je to tedy akční adventura, ne klasika ala broken sword, ale i tak bych to do adventur minimálně okrajově zařadil.
            • MikeiXX
              Jasně, já právě myslel čistokrevnou point and click adventuru. Tu bych si ze světa SW chtěl zahrát úplně nejvíc.:) Vidíš, ale The Phantom Menace jsem nehrál nevypadá to špaatně, ale už v té době mě odradily negativní reakce. :/
        • walltar
          Republic commando bylo dobré v SP ... Mělo vůbec MP? Sem ho nikdy jako MP totiž nehrál a ani nevím jestli tam bylo. Ale jinak jako SW fps bych asi volil Battlefront ... toho sem ve své době nahrál celkem dost MP.

          A SWTOR prostě měla být Sp ... ten přiběh mohl být lepší a ten MMO content co je v TOR by mě určitě nechyběl.
          • Veskoslav
            Ani ti nevím, mám to někde na poličce koupené ještě, ale já jsem vždycky hrál SP. Battlefront II mě bavil, ale po pravdě sice bylo hezké, ale primárně zaměřené pouze na MP, což mě tento typ her moc nebere (vyjímky pro mě jsou třeba CS,Blacklight Retribution či Battlefield). Jako zahraji si to rád, ale raději preferuji hry ze světa SW zaměřené na příběh.
  • MikeiXX
    Budu se opakovat, ale je mi fakt líto, že se Bio"EA"Ware pustili na tenký led s MMORPG a natankovali do ní šílelný balík peněz, než aby raději udělali KOTOR 3/4/5. Jasně, kdyby nám chrlili jedno pokračovíní za druhým, asi bychom taktéž nebyli nadšení, jenže ten mix světu Star Wars s RPG má ohromný potenciál, který jde pořád upgradovat a vymýšlet nové věci, které by se hráčům neomrzeli + samozřejmě kvalitní scénář, vylepšení grafické stránky hry…Já tomu rozhodnutí, přesunout svoji práci na MMORPG dodnes nerozumím. Co je k tomu vedlo? Potenciál výdělků WoWka? Proč do toho napumpovali tak nekřesťanské peníze? Po bitvě je každý generál, ale pro mě je Old Republic epic fail.
    • Cahir
      Scénář je to první, o co jim šlo, takže ten tvůj příspěvek tak docela nepobírám. Tohle je prostě KOTOR 3, 4, 5, 6... A kromě jediů tu máš kampaně i za Pašeráka, Lovce odměn apod... Příběh je to hlavní, na čem tahle hra staví a na čem začali pracovat už v roce 2005... Nemluvě o tom, že TOR přímo navazuje na KOTOR...

      James Ohlen kdesi pronesl, že byl už vyčerpán vyprávěním příběhů v SP hrách, že vidí obrovský potenciál v typickém Bioware storytellingu v rámci MMO a že tohle je pole, které chce prozkoumávat. Viz operace jakožto ryze příběhový co-op apod. Ta hra je WoW-klon možná tak po formální stránce a stránce mechanik, ale obsahově bylo jejich vizí vyprávět silný příběh a zároveň propojit lidi...
      • MikeiXX
        Já ale nekritizoval scénář u TOR, ten je v pořádku.:) Pozastavil jsem se nad tím, protože jakožto nehráče MMO mě mrzelo, že se nevydali cestou klasického SP. Jasně, můžu to hrát jako SP, jenže mě to nezaujalo. Jen příběhem. A je sice hezké, že se to dá brát jako KOTOR 3/4/5/6, ale pořád je to primárně MMO. Ztrácí to pro nemálý počet lidí smysl. Ten interface a to prostředí je přeplácaný pro někoho, kdo onlajnovky nehraje.
        A odsun hráčů je nepopíratelný, protože ten svět po nějakém měsíci hraní nemá vlastně co nabídnout. Je to nuda. Dostaneš se na 50 level a co? Nic.

        A James Ohlen také říkal, že vydal největší a nejlepší hru, což nevím, jestli je tak úplně pravda :)
        • Cahir
          Tak pro tebe jakožto SP hráče je dohrání příběhu daného povolání snad i koncem hry, ne?

          Navíc, dohrát hru např. za Jedie a bounty huntera je prý úplně jiný zážitek a naprosto se to od sebe liší.

          Já to beru takhle: Hra stojí tři kila + do toho další tři kila vrazím. To mám dva měsíce, za který maximálně tak stihnu dohrát kampaň za republiku a za impérium. Co bude pak, uvidím, možná to dám k ledu, možná ne. Ale rozhodně mi to za tyhle peníze přijde jako dost muziky. Zatím to vypadá jako kvalitní SP titul, jestli je to špatné MMO zatím nevím, uvidím. ale jelikož jsem stejně jako ty SP hráč, moc mě to netankuje.

          James Ohlen je legendární designér, ale s SWTORem si evidentně ukousl příliš velké sousto a navíc se pustil do neprobádaných vod...
          • MikeiXX
            To je pravda. Jenže já mám s tou hrou problém, že mi příjde neatraktivní a s "rozporuplným" interfacem. A nějak se přes to nemůžu překousnout. Brácha to hraje, baví ho to a čeká právě na F2P, ale když se mu občas mrknu přes rameno vůbec nemám chuť si to zahrát. Já už měl tak nějak problém s Clone Wars, který mě taktéž vizuálně nesedly.

            btw. Chápu to tedy správně, že to teď hraješ normálně jako SP na PvE servereu? :) A říkáš, že máš podobněj zážitek jako u původních KOTORů?

            Přesně, bohužel. :(
            • Cahir
              Já hraju na RP serveru (tedy zaměření na role-playing). Ano, zatím ano. Rozdíl je v tom, že KOTOR byl koridor, pročež působil více intenzivně, plynul jaksi rychleji. Tady jsou lokace větší, celé to působí tak nějak více megalomansky a těžkopádněji...
            • k druhému odstavci ti řeknu, že jako dlouhodobě spokojený hráč SWTORu to uplně SP hra není.. příbehy sou skvělý.. možná ještě lepší než KOTORY.. ale máš to proložený spoustou vedlejších questů, který už žádnej hutnej příběh nemaj a v porovnání s klasickym SP, kde vedlejšáky sice taky jsou, tady neůměrně natahujou dobu hraní kampaně.. řekl bych že 5-10% času hraješ ten skvělej příběj a zbytek děláš omáčku v podobě vedlejších questů abys měl dost velkej lvl a mohl se posunout o kousek dál v příběhu.. takže MMO feelu se nevyhneš. Jen je to zatraceně dobrej příběhovej MMO feel *1* což odpůrci MMO jen stěží ocení
    • turgingpoint
      Kdyby udělali Kotor 3, byl by tam stupidní příběh od Karpyshyna a na super příběh Imperiálního agenta by se vůbec nedostalo. Kdo nehrál, nepochopí.
  • walltar
    Zaplatil sem, vyzkoušel sem, vymazal sem .... asi ani zadarmo bych to nezkoušel znova. Je škoda, že to neudělali jako SP hru, ta mohla mít lepší příběh a u questů by se člověku nepletli pod nohy ostatní hráči.
  • Veskoslav
    Přiznejme si to:) Alespoň polovina z nás to vyzkouší už jenom kvůli tomu, že je to SW:)
  • 3x battleground/week uhm kto im to tak asi bude hrat roflcopter tie bgcka boli jedina schopna vec na tej hre give me back my 50e...
  • Když hra vyšla, jako většina hráčů jsem to ty 2 měsíce hrál. Teď se tam vrátím, když to bude F2P abych si dojel všechny příběhové linky .. Jedi Knight ale tu dějovou linku měl poměrně slabší .. Takže takovej fajn single-player nás čeká .. Tak trošku KoTOR 3 .. *2*
    • Imperial classy maji mnohm lepsi story(hlavne Agnet,Inq)
      • Shaker
        me se trooper libil, celkove vsechny charaktery maji neco do sebe
        • jasne-nerikam,ze ne..trooper se mi taky libil,sage treba vubec
  • :) dobrý no .. takže to že byli prazdné warzony a furt se točily ty samí lidé se nezmění :) tohle je fail. No tak tohle mě nepřesvědčilo abych se k tomu vracel :)
    • Shaker
      koukni se na to z druhy strany, treba se zlepsi world pvp, urci se mista na planetach, kde se bude navzajem zabijet... to se mi treba libi, po pravde ty warzony mi prisli dost nudny. Samozrejme v tom pripade by to chtelo dat nejaky odmeny za world pvp a ne jen dobrej pocit, ze sem nekoho vyndal.
  • omezení? Váš světelný meč nebude mít rukojeť
  • pro zacinajici hrace je to super udelane - story line 50 lvl bez omezeni.Jen nevim kolik postav hraci mohou mit?..pro hrace co uz neco odehrali je to k nicemu-tydenni bolok na flashpointy,op i pvp jak jsem pochopli
    • Shaker
      naposled si pamatuju, ze slo mit 8 charakteru na jednom serveru, tz vsechny classy (1/2 podclass), ale jeden spoluhrac mi rikal, ze planujou ten limit zvednout, tak nevim
      • po zpřístupnění Legacy se ti limit zvedne na 12postav na server ;-) ( takto je to už delší dobu )

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit