Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Taková Arma 2 od Ubisoftu.
    • Tohle je víc arkáda.
  • Grafika dobrá, jízdní model zvláštní, ovládání vrtulníku divný, úprava postavy fajn. A.I. podvádí (jako kdyby spojenci nemohli způsobit poplach). Velikost světa 25 km x 25km v plné hře se spoustou ubisáckých ikonek -> obava z repeativnosti + názvy míst jsou vymyšlený. Vhodná taktika v boji: zakempit se a ostřelovačkou postupně likvidovat příchozí nepřátele a pak dočistit zbytek (posádka kulometu, ostřelovači, vrtulníci, vojáci, kteří se někde sekli) + výužívat taktiku slice the pie a krýt se v budovách nebo za kameny.
  • Ahoj. Tak jak čtu začíná mě mrzet, že jsem předobjednal.. naštěstí základní verzi za 1000 v elektronické podobě... Jen bych rád věděl - nehraje tu někdo na GTX950M (mám Asus ROG GL552vx)? Půjde to na tom vůbec nějak hrát? Viděl sem na youtube že na minimální detaily to vypadá velice mizerně, že to snad ani nemá cenu to hrát.
    • Spíš je to sanbox se všema výhodama i nevýhodama, nečekej od toho příběh.
    • Pochybuju, že to slušně rozjedeš. Hra vyžaduje víc než 2GB VRAM na střední textury, které pořád vypadají jak z 10 let staré hry. Na GTX 660 mi to jede o chlup líp, než Arkham Knight (na rozdíl od něj nemusím snižovat rozlišení na 720p).
  • Draken69CZ
    Porovnání Closed vs Open Beta benchmark
    https://www.youtube.com/watch?v=-HIbRW8Qms8

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit