Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já dúfám, že ne. Ve dvojce mi trhala uši.
  • Dúfam ze bude mozne zapnut anglictinu.
    • Můžeš si koupit anglickou verzi hry a nemusíš tu exhibovat, že se ti čeština nelíbí.
  • Bože jak já se těším *14*
  • já si nemůžu pomoct ale ten inventář mi přijde šíleně nepřehlednej, to v jedničce to bylo pěkné, jednoduché a čisté ale hlavně to bylo perfektně přehledné
    • Byt z UI trojky rozhodne (!) nejsem nejak nadsenej—tak co se tyce "to v jedničce to bylo pěkné, jednoduché a čisté" s'asi musel hral nejakou jinou hru ;) Protoze ta moje byl naprostej galymatias a chaos, kde chudak hrac musel informace hledat na nelogickych kruhovych distribucnich strukturach, nebo prvcich rozprostrenych po krivkach. V doprovodu prekombinovanych pozadi, jsem si nekterych funknich elemetu vsimnul az pri opetovnym hrani po letech (napr. prepinani citlivosti medailonu).
  • Snad to pujde vypnout a nechat tam anglictinu
    • Snad ne. Ve dvojce byla hrozná. Triss měla hlas jak nějaká týnka a ne jako dospělá sebevědomá čarodějka. Foltest taky nic moc. Radši polský dabing.
      • Však se jako týnka v knihách chová.
        • Od knich uběhlo dost času, ale je pravda, že nevím jak se současné týnky chovají, protože žádnou neznám. Ty to asi máš z první ruky.
          • "Knich"!!! Minimálně za tohle si ty mínuska zasloužím. Kristovanoho nepsat nic v práci na mobilu. :D
      • Necháme se překvapit, každopádně možnost volby je vždy fajn.
    • Taky doufám.
      Není nic horšího než vnucená lokalizace.
  • Akorát podle komunikace s překladateli jde o náhodně zaslané screeny z doby před korekturami, takže ty chyby by v nich neměly být a stylistika bude patrně taky trochu jiná. Jinými slovy z těchto screenů nelze vyvozovat vůbec nic.
    • ucho
      Když zveřejňují screeny bez korektury, je to jejich boj. Já si dvou chyb všiml. A vyvodil bych z toho, že ty chyby tam budou i v té plné verzi :)
      • To je tak, když zveřejnění screenů nebylo v režii lokalizačního týmu, což osobně považuju za botu.
      • a jaké chyby??nějak je nemůžu najít..
        • ucho
          tak si přečti třeba ten text o vlkodlacích
          • místo které má být která??nejspíš??jsem ze školy už nějak moc dlouho *1*
        • Šťastný to člověk :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit