Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pri upgradu pc se meni prakticky vsechno, stejna zustava jen krabice
  • Sony by uz konecne malo prestat snivat o nemoznom a zacat konecne davat zakaznikovy pocit, ze hry na ich konzolach budu garantovane plynulostou a slusnou grafikou dneska.

    PC sa teoreticky vyrovnat moze, ale rozhodne nie v cene 400 eur. O tom mozu skutocne len snivat, nehovoriac o fakte, ze PC trh ide stale dopredu a poslanie konzol malo mat opacny vyznam.

    Co tym ako ti sasci vobec sleduju? Doteraz keclai o tom, ako je 30fps filmovejsich, ako je 4K (i ked v ich pripade len hnusny upscale) k nicomu a uplne staci 720p a teraz sa tam chlapci rozhodli, ze budu konkurovat otvorenej platforme za 400 eur. Zachvilu tie hry na konzole budu stat 100eur asi uplne bezne.

    Tak ci tak, je to cele jeden velky vtipny nezmysel a jeidny, kto na tom bude skutocne tratit, budu ich hraci.
  • Mart9
    Protože by k tomu byla potřeba dvě PC. Jedno naležato pod televizí a blízko gauče a druhé na pracovním stole pro obvyklá mimoherní použití.

    Ideální kombinace je proto PC a konzole.
  • možná jsem úplně mimo..ale podle mě si prostě normální gamer nekoupí konzoli. to si koupí tak nějakej casual, kterej chce prostě lehkou zábavu.. (jasně, asi ne dark souls..) prostě někdo, kdo o tom nechce moc přemýšlet. vím, že to takhle není ve 100% případech, ale věřím, že třeba v 85% jo. mě třeba konzole vůbec nezajímají, jediný, co jim závidím je Red Dead Redemption..
  • viz. můj nick. To je vše co se k tomu dá říct.
  • No jasne ale furt je tady skupina lidi, kteri nemaji 20-40 na naslapnuty pc, ale vyplaznou 10k + neco na vic za hru atp. a hrajou... na gauci napohodu.To ze za hry davaji leckdy temer dvojnasobek co na PC a musi platit za hrani online a za par nedeli jsou na castce za to pc uz je sice vedlejsi. Ale i tach to stale chapu.... Tenhle onlynerd pohled na vec je sice pravda, ale vse je otazkou priorit a flamewar neni potreba. Staci si utridit priority a v klidu sahnout potom co koomu vyhovuje vramci svych podminek a moznosti aniz by se ucastnil veleintelektualnich debat dorostu na games.
  • PanS
    Samozřejmě že je to nonsense. Stejně jako tahle generace konzolí.
  • To ja bych klidne flame rozviril, dodneska nechapu, proc lidi nekoupi PC, nedaji si ho nalezato a nehraji na tom na telce jak na konzoli. Lepsi grafika, vic FPS, vic her, levnejsi hry, hry zdarma, vice prislusentvi, delsi zivotnost, moznost upgradu jednotlivych komponentu, multiplayer zdarma, moznost zapojeni vice monitoru nebo televizi. Koneckoncu kdyz si stahnu nejaky tweaker Windowsu nebo pouzivam Big Picture mod na Steamu, tak je to jak konzole, akorat ve vsech ohledech lepsi.

    Jo a to jsem vyjmenoval jen ty funkce, ktery souvisi s hranim. Grafika, vyvoj, kancelarsky baliky, brouzdani internetu... vsechno je lepsi na kompu. Priznejte si to, laska ke konzolim je iracionalni.
    https://www.reddit.com/r/pcmasterrace/wiki/guide
  • Rejsek
    Z článku: "Z údajů lze podle House vysledovat trend, kdy se uprostřed konzolového cyklu začne spousta hráčů přesouvat na PC, protože jim stávající konzole přestane stačit - chtějí tu nejlepší grafiku, kterou na PC najdou. „My si chceme tyto hráče udržet v našem ekosystému tím, že jim nabídneme ten nejlepší výkon,“ řekl House pro Guardian."
    Nepostrádá to trochu smysl? - kupovat stejnou o něco lepší konzoli a mít doma dvě krabice, z nichž na jednu už nesáhnu,místo upgradu PC, které zůstává tak nějak pořád jen jedno, jen se mění střeva. Nechci vířit flame konzole vs PC, jelikož chápu výhody obojího (a mám doma), ale tohle mi přijde jako úplný "nonsense". Navíc s vidinou, že po tomhle prostředním cyklu přijde další generace.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit