Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nechápu čemu se směješ, já do monitoru investoval skoro 3x tolik, ale za ty peníze seženeš slušné matné ips, 1080p samozřejmě s uhlopříčkou pod 24 palců, ale s kvalitním obrazem
  • No a potom su tu normalny hraci na PC, ktorym je jedno, ci mas radsej hranie na konzolach, alebo na PC, len maju potrebu reagovat, ked sa zrazu Sony prezentuje tym, co v minulosti tlacila hracom do hlav, ako nemzysel pre lepsi herny zazitok. Teraz uz vidite, ze tot aky nemzysel zrejme nebol, ze ano?

    A len tak mimochodom, neznasam dementkov, ktori na jednej platforme kupuju a na druhej, aby ju nejak poskodzovali, len kradnu. V mojich ociach si na jednejs trane hrac, stojaci na opacnej strane henrej sceny, co je ale stale v poriadku a ja ti to neberiem. Pre mna ma PC vyhody, ktore proste vyhravaju a tak mam PC, to je vsekto. No na druhej strane ta zaroven beriem, ako uplneho vychanca a idi*ta v jednej osobe. Neurazaj sa nato, ale to co si napisal, je hodne takehoto oslovenia.

    A toto su presne ti warezaci z PC, Opat su to len hraci konzoli, ako vzdy. Skutocny hrac PC, to na PC vo vyslekdu nekradne. Keby amte tu moznost na PS4, tak Sony uz davno zavrie kram, vy hrdinovia.
  • Mart9
    Jo pěkné, tak teď už tam jenom nějak spustit to konzolové NHLko :D
  • Mart9
    Tak já napsal gauč, aby bylo každému jasné, že nemusíš sedět na židli u stolu :) Jinak na PS4 hraju z postele :)
  • Mart9
    Normální gamer je casual...
  • "průměrný monitor" je cenově jinde než "průměrná tv" obzvlášť pokud se bavíme o ps4 pro a tedy 4k tv *3* taky záleží co je pro tebe průměrný, 4k televize se za 10 000 sehnat dá, stejně jako se dá sehnat hodně kvalitní 1080p monitor, nebo za 6 500 4k od aceru, ale tu "kvalitu" radši ani nechci vidět
  • Toohle mě na PCčkářích vadí nejvíc. Na jednu stranu se chovaj jako totální hova*a k lidem, co nehrajou na stejný krabičce a na stranu druhou se pak bijí v hruď a hromadně o*anují nad tím, jak je jejich krabička určená pro dospělejší publikum.
    Tohle pokrytectví je pro mě právě důvod, proč odmítám kupovat hry na PC.Nechci podporovat platformu s takovýmhle publikem. Ne, že bych hrál na konzolích (s gamepadem jsem levej), ale prostě na PC zwarezím vše, co jde (už přes rok) a koupím místo toho konzolovou verzi, abych měl legální verzi a vývojáři dostali svoje zasloužený prachy.
  • Klasika, ale nehrotil bych to. Diskuse a zajímavé názory na danou věc opět pro cílovou skupinu sice v čoudu, ale esa typu frajera dole, kterýho konzole vůbec ale vůbec nezajímají, až se teda vůbec k nim rád vyjadří, nebo borce níže, který přišel na to, že konzole je systém primárně k hraní, i tak baví...
  • PC je lepší. PS4 jsem si koupil jenom kvůli exkluzivitám. Navíc nemusím si dvakrát kupovat přístup k online. :P
  • *15*
  • Pořád je to těžko porovnatelné, solidní monitory se dají sehnat kolem 3000,-
  • PC Virgin Race to tu rozjela v plné parádě *3*
  • Nevím, jestli PC hráče nadchne 1800p@30 fps upscale na 4K.
  • Rozbocovac, nebo muzes pouzit treba SoftXPand, coz ti vytvori instance windowsu, pripojis k tomu 2 displeje, 2 klavesnice a 2 mysi, a tvuj pritel muze hrat na telce, zatimco ty budes na pracovnim stole delat neco uplne jinyho.
  • a k cene PC pocitas nejaky prumerny monitor? ;)
  • Zustane ti krabice, kdyz se ti brickne konzole a muzes ji vyhodit, protoze je to pak uz jen kus plastu. =D
  • Ha! To je takovej nesmysl, ze na to musim reagovat.

    Prosim pekne - http://www.logicalincrements.com , pro jistotu k cenam prictete 10-15% jakozto ceska prirazka. Na normalni hrani (rozumej 60 fps, vyply veci typu AA x16, protoze sezerou hodne FPS za pomerne zanedbatelne zlepseni grafiky) staci sestava za zhruba 400 USD, coz je nejakych 12 tisic (radsi jsem tomu neco pridal). K tomu pripocitej mysku za 4 stovky, klavesnici za 4 stovky, monitor za 3 tisice a repraky za tisicovku. Cena kompu predpokladam vychazi bez slev.

    To nam dava dohromady zhruba 17 tisic za komplet fungl pocitac. U PS4 v bundlu se 4 hrama (ted je ve sleve na alze) se bavime o 10 tisicich + playstation now za 1500(?? nevim, kdyztak me opravte, nesleduju to) rocne. K tomu chces televizi a asi nechces hrat na 24" monitoru, takze minimalne 7 tisic za nejakou televizi.

    PC - 17 tisic, Playstation - 18,5 tisice, kdyz oddelam playstation now s tim, ze si nezahrajes online, tak to vyjde cenove stejne, jenze PC je ve vsem, co jsem psal nahore, lepsi. A to ani nemluvim o tom, ze nektery komponenty sezenes s 33% slevou, takze realne te "normalni", slusnej pocitac, co rozjede vse na stredni az vysoky detaily vyjde na 12-15 tisic.

    Ha, a tim se dostavame k hram. AAA hra na konzoli tusim 1600, na pc 1000 (opravte me kdyztak). Jo, je playstation now kde dostanes hry "zdarma", nicmene to je furt nic v porovnani s humble bundle, bundlestars, indiegala, gog, vyprodeje na steamu... A pak je tu tuna freewaru, abandonwaru a free to play zalezitosti.
    Utrizovat priority neni treba, PC je ve vsem lepsi, nez konzole a to tak, ze soucasny konzole povazuju na neuveritelnej marketingovej uspech, protoze je to defacto osekany pc zamkly na jednu spolecnost s predrazenym vsim kolem toho. Stojim si za svym nazorem, misto konzole bych koupil PC, dal ho nalezato do obyvaku, pripojil k televizi a mam masinu, ktera je vykonnejsi, zvladne toho vic a je levnejsi.
  • XorxoxTalarius
    Kupovat si kazde tri roky bednu navic aby drzela krok s o generaci starsim PC, tomu rikam peasantry.
  • O to tu predsa vobec nejde. Konzola je len hardware bez zobrazovadla a to, ci niekto TV doma ma, alebo nema je irelevantne, stale to tam musis zapocitat, tak ako k PC monitor. Monitor ma tiez dnes doma kazdy, ze ano?

    Navyse vacsina hracov si aj tak kupuje TV zvlast, pretoze bezne zije v domacnosti viac ludi a nie kazdy je ochotny sa pozerat na jeho herne snazenie. Konzola je teda vlastne sama o sebe nepouzitelna a vyzaduje dalsie periferie, ale to uz nikto nespomina.
  • Ne TV doma nemám už asi 10 roků. To je co *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit