Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No muzes se na to dokonce koukat tak, ze k te konzoli stejne potrebujes PC. Protoze bez PC se dnes snad neda ani dostudovat stredni skola.
  • wizaard
    Jelikož jsem upgrade konzole uprostřed cyklu tak nějak přijal (ač nerad, ale řekněme, že to své výhody má), tak beru oznámení nové konzole sportovně. Dokonce i většina marketingové či PR komunikace v článku se docela povedla (tak suše, jak to Sony umí), ale co mě fakt baví, že člen Blu-ray konsorcia vydá 4K konzoli bez 4K Blu-ray mechaniky a (plácněme se dlaní přes obličej) argumentuje to tím, že vlastně 4K se běžně streamuje... Uff... To ještě nedávno Sony brečelo, jak mají lidi pomalý internet, jak někdo není připojený vůbec a jak na tyhle zákazníky musíme myslet a najednou bác: je přece normální mít internetovou linku pro streamování 4K obsahu. *7*
  • funza
    tak já chci kompatibilitu s myší a klavesnicí a strategie na ps4 a jdu do toho
  • Co na tom nechápeš? Mě je taky putna kdo má co doma za herní platformu. Já jen nikdy nepřestanu vycházet z údivu, když pak v různejch diskuzích čteš, jak si konzolisti argumenty PRO tahají často doslova z pudele.

    Konzole je jednoúčelová platforma bez možnosti modifikace, uživatel si jen zahraje popřípadě díky ovládání krkolomně zasurfuje. Cokoli navíc padá.
    Kdyby lidí nepsali, že je konzole nejlepší a má nejlepší grafiku, tak bych to pominul bez povšimnutí.... Ale nemám rád, když fanatici podsouvají absolutně neobjektivní informace právě o možnostech konzolích.

    A ten poslední argument - nižší cena, je také pravdivý jen napůl. Kdo neohrne nos nad bazarem, tak za 10 000 sežene vcelku slušnej case, s kterým světě div se i zedituje fotky ve Photoshopu a pohodlně obslouží denní programy z balíčku MS Office
  • Takze koukas filmy na prtavem monitoru? Gg
  • ja ti na nejake minusy seriem clovece *1* Sa pozri, co pises a skus porozmyslat, ci to neni kvoli niecomu inemu, ako PC master neviem co, uz ma tie detske kraviny unavuju....
  • sry ale ze 4 mínusu na 29 během pár minut. Buď mi hrabe a mám vidiny nebo tady PC Virgin Race rozpoutala mega trolling
  • Tusim to tu nakoniec dobre hrabe len tebe *1*
  • Mas pravdu, nemusis...
  • ja mam taky PC i konzoli, ale chapu ho lidi co PC nemaj a maj jen konzoli pusobi dost technicky retardovane neco na tom bude
  • cize nevidel.
  • No ja na nom nekradnem, Kolega konzolista vyssie, ale ano a este sa tym chvali, tka komu to tu hrabe?
  • no tyjo ale nemusis si kupovat co 5let novou grafiku
  • a taky minimalne o 25% větší cena her!
  • moc peknej bot na klikaní, PC Virgin Race jede!
  • "Skutocny hrac PC, to na PC vo vyslekdu nekradne"

    tobě už z toho pc dobře hrabe
  • Lol, pc rasisti jsou z ps4 pro pekne vydeseni, vsude se snazi zaplevelit diskuze o ps4, nechapajice, co desitky milionu hracu vidi na konzolich, presvedceni, ze puvodem kancelarsky stroj je na hrani to nejlepsi :-).
  • Ppckaj na recenzie vr a mozno bude o rok ps5
  • Nechapem tvoj nahlad na svet ja mam pc aj konzolu a neriesim
  • Nema hladi do hajzlu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit