Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dobrý a ten Fanda z Horní dolní si potom má naopak nechat tedy kadit na hlavu od ostatních za co vlastně? Že hraje dobrovolně na plechu a nějací pomatenci, kterých se někde doktnul výrok mu touží do úst vkládat to, aby jim to pokorně nějak odkejval společně s nějakou jejích platformní nadřazeností k potěše nebo co že to je cílem vlastně? Já jen nedávám ten kontext to tu jakože nějak udávat na pravou míru nebo co se má jakože dokázat? Jakože přesvědčovat někoho o takový věci, jestli PC je víc než konzole a konzole je míň než PC. A ještě to potřebuje mít nějak akceptovaný v textu jinak se mu to nelíbí. Jak u blbých a pokud o tom někdo takto přesto uvažuje a ještě se za to bije, tak není nic jinýho než opravdu trotl.

    Nebo co čekáš? Že když si někdo myslí, že je konzole lepší a ty ho nepřesvědčíš milostivě o opaku a nestrávíš, že se zastaví svět nebo co? Nespustíš kvůli tomu tu svou pro tebe vyhovující mašinu? Jestli máš alespoň z části mozek z rozumu, tak ti musí bejt jasný, že je to z tvý strany a ze strany tvých kolegů padlý na hlavu.
  • Draken69CZ
    Např.?
  • funza
    o ps4 uvažuju, ale rozhodně na monitoru, nemám místo na tv, takže žádný problém s klávesnicí a myší.
  • No hej, ale z casu na cas prste musim poopravit a uviest do pravdy niektorych jedincov, prtoze ludia si bezne myslia pomerne slusne nezmysli.
  • Draken69CZ
    Lol zas blábol *15* Jestli si hraješ ve FHD na 30 fps tak si nemusel no *15*
  • Tady sou všechny argumenty zbytečny, PCčkari vi svi, a konzolisti... kdyby jim tam padali h*vna tak se jim to jibi, protože je to jejich krabička, kde nemusi nic instalovat, vrazej placku a hraji 50" TV nohy na stul, gamepad do ruky a jedem, že konzole k*rvi vyvoj, to je nezajma, tak deloko nedokažou uvažovat to je marny, ale diky, 5 let sem nekoupil novou grafiku NACOASI !!
  • Chyba lávky, asi po čtvrté píšu, že proti konzolim nic nemám a chápu jejich význam na trhu. Jen nemusím to přisuzování nereálných vlatností konzoli, což spoustu nadšených uživatelů činí. Netvrdím, že to píšeš ty a v téhle diskuzi. Tvrdím, že je to ale po těch letech standardní v diskuzích pc x konzole.

    Zbytek tvýho textu bych už radši nekomentoval ale musím. Jsi trotl, co mi vkládá do úst něco, co jsem nenapsal. Ať si Fanda z Horní dolní klidně hraje na plechu, ať si klidně řekne, že to má hezkou grafiku, ale ať nepíše, že PC je kancelářskej šrot, kterej nesahá konzoli po kotníky. Díky
  • PC asi ne.

    Však to je univerzální stroj oproti hernímu zařízení.
  • Vždyť nejsou žádné nové strategie, ne?
    Všechny staré rozjedu na Core2Duo z roku 2008 s geforce 750 v 1920x1200 naprosto nádherně a žádná "nová" tak aspoň šest let nebyla, takže stačí taková šunka nebo notebook.
    Není potřeba to cpát na konzole, stejně by to nebylo pohodlné hraní na gauči s K+M.
    Jinak já v době, kdy vyšla Vita, si ji na stará kolena pořídil rovnou s PS3 a musím říct, že to nakoplo uvadající zájem o hry takovým způsobem, že jsem hrál víc než jako študák. Snad stejné pocity ,jako když jsem měl v osmdesátých letech první stroj.
  • Jo, ale tohle resi lidi porad dokola od nepameti, to mas jako kdyby se politici hadali 20 let o kuponove privatizaci..porad dokola.
  • tak to je snad jasny, xbox to prekoucoval. zadne exkluzivity, vsechno i na pc tak se neni cemu divit
  • Proč si lidé kupují konzole? Tak to opravdu netuším ale ja si je kupují kvůli exkluzivním hrám a dlc . Co se týče ps pro tak za mě jasná volba Horizon a Final Fantasy si chci prostě užít na 100%
  • A ja si myslim, ze je rozdiel medzi hadanim sa a vyvratenim zavadzajucich informacii. Potom kazda tema o rozlicnych nazoroch by sa dala oznacit za hadku a nie diskusiu. Politici sa hadaju potom asi bezne.
  • Vyvoj pc sleduju uz od dob XT, takze ty nekonecne moznosti nemuzu brat jinak, nez s veselym nadhledem. Co dnes vypada jako super stroj je za chvili nepouzitelna bedna. Nekdy v roce 2008 jsem koupil svuj posledni herni desktop za 40 litru, dnes je k nicemu. V te dobe vysla i PS3, kterou jjem si koupil nekdy o dva roky pozdeji za mene nez ctvrtinovou cenu jako levny kvalitni bd player a ucarovala mi. A na rozdil od toho desktopu mi slouzi dobre a prakticky denne dodnes, a nejen jako bd player.

    Hrani na tv neni tak narocne na kvalitu obrazu jako na monitoru. Co na tv vypada fantasticky, vypada na monitoru hnusne. Aby ne kdyz bezny 720p obraz na tv je stejne jemny, jako 4K obraz na monitoru. Hraci na konzoli to maji uz davno, bezni pc hraci o tom stale jen sni.

    Vykon je jen otazka casu, tedy naprosto nezajimava vec. Pred 5 lety by pc hraci z vykonu ps4proπadali do mdlob. Dneska by se chteli posmivat. Nechapou, ze hrani her je o zabave a zabava je o dobrem napadu, nikoliv vykonu. A takovy Patapon nebo Jagged Alianci si dodnes rad zahraju, prestoze ke svemu provozu potrebuji na dnesni pomery nicotny vykon (PSP ma treba jen 32 MB ram). A dobrych zabavnych her mam na PS4 i PS3 mraky. Mnohem vic, nez kdy budu mit cas si zahrat. Tak kmcemu nepohodlne pc? Ne kazdy pc hrac je trotl, ale pc rasisti, tojsou zakompoexívani chudaci, kteri si jeho vykonem kompenzuji nizke sebevedomi. Proto jsou taky vsichni nalezli do diskusi o konzolich a jejich hrach :-).
  • Je to logicky, konzole je herni zarizeni pro masy a jak ukalo uz normalninBD, tak masy o tohle mediumnzajem nemaji. Neprodavaji se filmy cirou nahodou dodnes vic na dvd nez bd? Jestli ne, tak donedavna to tak bylo a to tu nebyla alternative v streamingu. Takze proc zarizeni prodrazovat o neco o co masa nema zajem? Sony se rozhodla s ps4 nejit multimedialni cestou, ale cestou co nejlepsi pomer cena/vykon. Touto strategii prevalcovala Microsoft a ted si brousi zuby na pc. PC rasisty pochopitelne nepresvedci, to jsou zazslepeni fanatici, kteri nedovedou ani pochopit, jake vyhody konzole prinasi pro ostatni, ale to je jen mala cast hracu. Cilem jsou ti ostatni, masovi, co hraji na roztodivnych strojich, vcetne booku a trpi problemy pc platformy. Ty muze vykonna konzole za hubicku oslovit, protoze si na konzoli zahraji hry v kvalite, o jake se jim na pc ani nesnilo. Nejvetsi nevyhoda konzoli, nemoznost piratstvi, se diky online drm jako je steam a ochranam jako denuvo stava bezpredmetnou.
  • ze vas to asi uz vic jak 20 let bavi hadat se porad o tom samem dokola..
  • Zatím cimtáš na toto téma sám a zřejmě je třeba se fakt opakovat v té věci, aby si jiným přestal lozit do snu, protože sám nerozumím, o co vlastně v tomto jakože má jít. O dosažení nějakýho zadostiučinění? Snad ti přidá na tvém tak oprávněném klidu, že pořídí-li si někdo jinou platformu než jak to vidíš ty, dělá tak zcela vědomě a dobrovolně a za svoje s tím, že ji bude prostě mít na hry, aniž by musel stejně tak pást po ubber geniální grafice a rvát si vlasy za nemožnosti. Jestli ti na tom všem vadí, že někdo prohlásí o nějaké hře na konzoli, že může mít pěknou grafiku nebo že se mu na tom hraje líp, a ty si to intepretuješ tak že ti někdo ochvává ten tvůj píseček, potom si jen obyčejnej trotl a ne uvážlivej člověk, co proti něčemu něco nemá.
  • Mart9
    Tak moje etapa je, že jsem si před 6,5 lety nechal sestavit nabušené PC za 20000 Kč. Když mu loni pomalu začal docházet dech, koupil jsem si PS4 a pár let na něm ještě budu v pohodě hrát. Dejme tomu, že v roce 2020 koupím další PC, když už to aktuální nebude stačit ani na tu práci.
  • ano kancelářský stroj - ale s nekonečnými možnostmi. V předchozím příspěvku jsem se sekl s tou cenou "i za 10 000kč se dá sehnat slušný case", to jsem napsal blbě - case s SSD diskem, kartou alespoň 7890, 8GB RAM a starší verzi i5 seženeš za 6 000 kč - a zahraješ si soudobé tituly a když potřebuješ zeditovat video z GoPro, fotky a milion jiných věcí, tak ti to to PC umožní.

    Fakt se budu opakovat, přestaňte vřískat nesmyslné cimty o tom, jak má konzole ubber geniální grafiku a přestanou se oprávněně vyjadřovat uživatelé PC. Nic proti konzolím nemám, má svoje klady - ale nadčasová grafika to opravdu není, nikdy nebyla a při současném vývoji HW a jeho implementace do herních platforem ani nevěřím, že někdy bude.
  • U mě nastává další etapa, když jsem byl malej hrál jsem na konzolích od nintenda to se psala raná 90 léta. Poté ve škole už člověk měl nějaké to PC aby držel krok z dobou. Pak mě zlákala PS3 na které jsem hrál nějakých 6 let. Ale dnes se zase vracím k PC logicky mě to přijde jako opravdu nejlepší volba. Ted si stavím nový PC jako bál jsem se toho, protože se stavěním nemám žádné zkušenosti, nikdy jsem to moc neřešil a moje staré PC byla takové ty hybridy na všechno, které jsem koupil už sestavené, ale samotného mě překvapilo jak je všechno logické a krásně do sebe zapadá od základní desky, zdroje, větráků, g. karty atd. a ten pocit, že jsem si to postavil sám je opravdu fajn. Konzole mě provázely velkou část mého života, ale nějak sám cítím, že mě PC naplňuje víc tím nechci nikoho od konzolí odrazovat sám si je nechám na nějakou tu exkluzivní hru, ale podle mě je PC opravdu ta nejlepší volba. Jinak upgrade PC každý rok je nesmysl, nejvíc jedou grafické karty a ty se můžou měnit častěji, ale také to není nutné spousta jich má slušnou rezervu to samé Cpu ještě tak možná zdroj, který po nějaké zátěži docela často odchází jako první, ale to také není pravidlem a slušný zdroj se dá koupit kolem 2500,- a to se dá. Uvidím co nabídne ps5, ale už mě to nějak neláká každé 2 roky kupovat lepší PS nebo Xbox které vydrží tak dva roky a putují do nebe, protože mají špatné chlazení u PC přesně vím co jsem tam dal a pokud něco podělám je to jen a jen moje chyba u konzole člověk neví na čem je, ale rozumím pokud má někdo priority postavené jinak.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit