Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lidi vezmou konzoly uz proto, ze to je malicky, pichnou to do TV, hraje to. Nemusej resit kupu kravin kolem. Hru muzou koupit z bazaru nebo nekde na ebay za par korun kor pokud maj nak konzoly odemcenou a jdou tam i hry z USA.
    Navic konzole stoji 8-10 000. PC je fajn vec, ale poradne draha a za 5-6 let je to sunka do popelnice.
    Ne toto nepisu ze jsem konzolista, je to nazor od lidi, hracu z fora. Ze proste za PC treba dam 27 000czk to urcite jo a i dnes aby to hralo nak slusne, vydzelo vubec tech 5 let.
    Levnejsi toho moc nerozbeha. To me rikaj ze aby to jelo treba slusne na 60fps a nekleslo tak jen grafika stoji dnes 8000czk! a pokud lepsi do new pc tak 13 000czk!
    Lepsi procak aby daval i vic na jadro to mame hned 7000czk!
    Deska naka normal 4000czk
    chladic pro nejaky to navic oc to mame taky cca 2000czk
    a zbytek? Dobra ten ani nepocitam, budu predpokladat ze to clovek doma ma nekde ze starsi sestavy jeste pouzitelny.
    Alespon me to vyslo kdybych ted chtel delat upgrade PC.
    Takze zde konzole je i vyhodna, pokud clovek nespecha, koupi sem tam hru a neresi zda mu to jede 30fps v 1080p.
  • Jo ja bych si rad zas zahral hru Until Dawn pro PS4 *3*
  • Můžu tě uklidnit, RDR jsem dohrál a je to silně přeceňovaná hra, kvůli tomu opravdu nemá cenu kupovat konzoli
  • Zjevně jsou mrtvé konzole *1*
  • Vzhledem k omezenému množství času na hraní nemá pro mě smysl mít víc herních platforem. A pokud mám vybírat tak je sice pár zajímavých her které jsou exkluzivně na konzolích a nejsou na PC (např. Red Dead Redemption bych si vcelku rád zahrál) ... ale kvůli těm velmi málo hrám si opravdu konzoli pořizovat nebudu. Zato jsou naprosto neskutečná KVANTA různých indie her (od průměrných až po neuvěřitelně kvalitní ... a ještě větší kvanta různého "odpadu" ve kterém se ale taky dá občas objevit něco zajímavého) které si konzolisti nikdy nezahrajou. O cenách AAA her na konzolích vs PC radši ani nemluvit, navíc s přidanou hodnotou toho že ty hry dost často vylepší (a nebo rovnou opraví) spousty různých modifikací. Strávil jsem mraky času u her které ve "vanilla" verzi byly docela odpad nehezky odfláknutý vývojáři ale s pár nainstalovanýma modama se z toho vyklubala skvělá hra. Opět, konzolisti mají smůlu. V tuhle chvíli výhody konzolí (velmi omezené) nemají v mém případě moc šancí převážit nad nevýhodami. A může se Sony s Microsoftem třeba přetrhnout ale pokud nedojde k nějaké opravdu zásadní změně celého konceptu konzolí a konzolového trhu (jak hardware tak her) tak prostě PC vyhrává.
  • Od monitoru sedíš necelý metr, od TV 3-4. Já takhle už dávno přestal sledovat filmy na TV, protože 24" monitor mi na stole zabere většinu zorného pole, zatímco metrová úhlopříčka se v obýváku ztratí jak nic.
  • Jo je stejně jako jazz a punk
  • Aby ne kdyz bezny 720p obraz na tv je stejne jemny, jako 4K obraz na monitoru.

    Tenhle troll je legenda.
  • Cože? Já myslel, že PC je mrtvé.
  • No tak to jsi celkem náročný, co tě baví za žánry pokud se můžu zeptat?
  • Fakt ne, zaujalo mne akorat killzone pro ps3
  • No pokud tě nebaví exkluzivní hry na konzole tak je konzole zbytečná pokud máš slušné pc ale dost pochybuji že tě nezaujala ani jedna
  • Ja nedavno koupil dum, sedacku, planuju TV a rikal jsem si co mi jeste chybi. Konzole. Ale pak jsem prisel na to ze tam nevychazi zajimave hry, tak hraju dal na pc... :(
  • A co na tom hrajes? Posledne co jsem koukal tam byly same slabsi hry
  • Navic to ani neni cesky
  • konzole, lol
  • MickeyMutant
    „PlayStation 4 se pohyboval někde kolem čtrnácti milionů kusů prodaných kusů.“

    To není fér statistika, když se ty prodané kusy ještě trhaj na menší kusy, aby jich bylo víc.
  • Mart9
    Jestli nebudeš hrát PS4 hry na pořádné HDTV, tak se o hodně ochudíš.
  • Až rozum mi stojí z toho co někdo dokáže zplodit
  • Nabušené za 20k? *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit