Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nojo, prostě spouštění těch starých retro her občas dělá na současných PC problémy :P :D
  • solomon.short
    Rockstar potvrdil, ze pro bezproblemove hrani je vhodne mit administratorsky ucet pojmenovany Sam Houser. Na tom to pry jelo *3*
  • Já mám na PC jméno bez háčků a čárek, ale lituji ty, kteří ne, muset si dělat kvůli jedné hře druhý účet a bordel v PC. Nepamatuji, kdy naposledy hra takového jména měla takový banální problém. OSTUDA JAKO PRASE.
    • Takový problém má spousta her např. Prison Architect, Civ IV (nešel save hry), Tank Operations atd. Mám účet s čárkou i háčkem a když mi nejde nějaká hra, tak vždy nejdřív testnu na druhém účtu, je to dost častá příčina.
    • jakubc
      Háčky a čárky nejspíš nevadí, mně prošel háček.
      • Uživatelský jméno mám Řízek a podle mě s háčkem neprojdeš, protože já s Řízkem taky ne...:D
    • Jack1947
      No, jinak se dá účet dělat když se něco podělá v tom tvém dosavadním účtu... jinak souhlas je to otrava a trapné...
  • Rejsek
    Normalni je si takvou hru nekoupit, jako cokoliv co spatne funguje. Pravo stahnout cracknutou verzi maji max zklamani majitele origo verze. To ze to stahnete a jeste se tim verejne pochlubite z vas nedela Robina Hooda, ale akorat netrpelive socky. Aspon nejakou mizivou hrdost si zachovejte a drzte tlamy ;-)
    • Keyz
      Mají dát předem demo aby se tohle zjistilo a opravilo před vydáním. U SW to je pouze o tom, zda to chtějí udělat anebo ne. Tam se ten SW neopotřebuje jako když si zkoušíš hadry atd... ano jsou to náklady navíc ale u takové firmy....To je pouze o tom co chtějí.
      • kdyby vydávali dema těch alpha dem co jdou do prodeje jako hotovej produkt tak by jim to nikdo nekupoval, proto se od vydávání dem upustilo..
    • XorxoxTalarius
      No jeste bych tam pridal moznost, chci vedet jestli mi hra pojede a jak :)
      To byva nejcasteji muj pripad *1*
  • walltar
    LoL... Tohle se stalo snad u pár indie her. Ale tohle zapomenout u GTA5?

    ... No já vidím, že jsem dobře udělal že čekám na reporty ohledně výkonu. Tak za měsíc se podívám znova jak to jede.
    • naposledy starcraft2 nechtělo mě to vzít "Š" v uživatelském jménu
      • tak to mám často na hrán na steamu že moje jméno je --a--- -al-m
    • Keyz
      Stejně třetí recenze na stejnou hru bude mít stejné hodnocení jako dvě minule. Nehledě na tohle (to se prostě u tak velké firmy nesmí stát, nesmí se stát také to, že stahuješ malej patch hodiny protože mají malou kapacitů serverů atd..) Odpouštěním se z toho stane zvyk a poté rutina. Něco jako když z opakované lži se stane pravda...

      Technické problém se přehlíží i kdyby tohle nikdy neopravili, tak si vyslouží maximálně 1 větu někde v recenzi jako info bez váhy do verdiktu. *16*

      Výkon vypadá zatím OK. Také to není grafický zázrak. Je to pořád stará hra s lepší grafikou, to je celé. Navíc tam je značně omezená fyzika oproti GTA IV (která asi brala dost výkonu).
    • jakubc
      Hele není to tak špatné, pokud máš slušnou Nvidia kartu, tak hra běží parádně. Ovšem fail s těmi jmény účtů je fakt vtipný. :-)
      • walltar
        Mám ATI 7970... ATI má problémy s optimalizací?
        • jakubc
          Nee, o tom jen nic nevím, tak nechci mluvit za druhou stranu barikády, i když jsem takhle omylem navodil dojem, že to snad na ATI nefunguje dobře. :-)
        • Nemá, mám 7970M, desktopovový ekvivalent 7890 a jede bez problému.
  • Já to věděl, že si hru nemám kupovat v den vydání a neříkám, že nemám radost jak se to prodává i na PC ale jako koupit si GTA tak brzo to je sázka do loterie. GL
    • Zagro
      No problem here. Vše jede jak má (1920x1080 very high details FXAA), i5 3570K, GTX970, WIN10 64.
      • Tak to je fajn, mam stejnej config a pres noc se to dotahlo. Tesim se :)
  • Robotron3
    Přece to nebudou testovat, když to můžou otestovat uživatelé při launchi, a navíc to všem lidem v RockStaru běží normálně *15* Tak jako komedie no. Ostatně už pravidlem u jakýkoli větší hry...
    • XorxoxTalarius
      A lidi se nepouci a nepouci :)
  • XorxoxTalarius
    Jo, neni nad to neudelat podporu pro UTF8 :)
    Kazdopadne tohle je opravdu amaterstvi daneho programatora a musim rict ze mu nezavidim nynejsi pobyt ve firme (kde se mu urcite vydatne kolegove smeji).
  • Bezproblémové hraní na PC.

    (očekávám, že to opět redakce smaže)
    • del0
      Ale copak? Dal sis pauzu na kafíčko a menší trol mezi Bloodborne loadingem? *15*
    • walltar
      Je to bug ve hře... To nemá s PC nic moc společného. Konzolová verze taky měla svoje bugy.
      • To ano, ale žádný nebyl tak zásadní, že by hra nešla spustit :D
        • walltar
          On to pro většinu lidí není zásadní problém... Ono je víceméně pravidlo že takovéhle znaky se nepoužívají. Takže i v zemích, kde jich mají hodně bude mít většina lidí accounty bez těchhle znaků.

          Ale co nasere, je když je někdo vypustí v chatu... to je potom vyloženě k nasrání.

          Tuhle chybu vyřešíš uděláním nového ACC ve windows... což není zase takový problém.
    • Tyto posmrtne zaskuby konzolistu jsou opravdu k smichu. (Ocekavam to same, pos*pip* redakce)
    • Mart9
      Zaprvé už to nemaže redakce a zadruhé to není závadný příspěvek, pane fašista. Pokud se tady něco maže, vždy je k tomu důvod, mně třeba žádný příspěvek nikdy smazán nebyl.
      • Němci byli nacisti, né fašistit. Just sayin' ..
      • He7he
        Kázeň musí bejt. Ale používat gumu za dvouslovný odpovědi (z toho obsahující drama Čapka a druhý tura), tak to si důvody potom vyber.

        Na smazání kolegova původního "Bezproblémové hraní na PC" taky visí otazník. Zvlášť v případě, kdy se na Games nepokrytě a urážkami pomlouvá jiná platforma a tituly, a příspěvky dotyčných navzdory tomu stejně zůstávají. Metr pánů externistů není prostě ještě dokonalej.

        Ale co, pojďme raději rozebrat GTA 5 na PC. Už to někdo teda hraje?
  • firebug
    Tady se z toho dělá zase takové haló, přitom jde o naprostou prkotinu. Nechci se tedy R* nějak zastávat, protože ještě nevím, jak se vyvedla optimalizace, ale někteří tu mají nefalšovanej hysterák, jako by jim R* vyvraždil rodinu. Přitom celá ta "kauza" je maximálně úsměvně trapná.
    Poučení do budoucna: Naučit se, jak psát na PC (nejenom uživatelská jména, ale i názvy složek, souborů, atp.). Nekupovat hry v předprodeji nebo v první den prodeje (v průměru se stejně prvních 14 dní jen patchuje :-).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit