Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Keyz
    *15*
  • Kupene, nainstalovane ( 1 hodina install, cca 3 hodiny download updatov ), plne funkcne ( 1080p vsetko na very HIGH ), paradne. Mam zas na rok co hrat. Spokojnost.
  • A komu to ide ten musi pretrpiet download patchu zo serveru ktory je neustale prerusovany. Fail Fail Fail chlapci, pocas odkladu si honili brka - Bodaj by im len do rana na pen**** nechty narastli.
  • JITU
    Ahoj ,prosim poradte nekdo. Nelze spustit gta 5 v PC stale hlasi ze activacni kod byl uz pouzit ale dal me to nepusti ,vzdy se zaseknu na strance kde chteji act.kod zadava. Dík *7*
  • Nevíte prosím někdo, proč když dám ve hře Escape, jako že se chci podívat na mapu, tak mi to hodí chybu že program přestal pracovat a hra se vypne. Zkoušel jsem i reinstal, ale nepomáhá.
  • Odinštalovala som si GTA V lebo sa išiel resetovať pc. Teraz som to nainštalovala a chce to od mňa aktivačný kód. (Mám CD verziu) Ja tam zadám Aktivačný kód na môj účet a píše mi to:
    Rockstar Activation Code already in use.
    Ja viem že sa používa veď je môj. A neviem čo s tým.
    Nedá sa nejako z rockstaru vyresetovať kód?
    *13* *13*
    • Mám stejnej problém jako ty,
      snažím se registrovat ale píše to že kót byl použit.
      Rokstáři by se měli přestat starat o update a měli by se radši starat o problémy ve hře *13*
    • asi si tu hru už aktivovala predtím. tak se tam prihlas se svym kontem, asi tam budes mit nejake jmeno a heslo; tady si lidi už neumí ani naistalovat hru *7*
      • No lenže mi to nejde tak či tak
  • A co kdyz mi ze zacatku jela (gta5) a potom nesla spustit ? Ja jsem totiz vypl gta a a znova spustil a ono to nejak nechce najet . Prosim pomoct dekuju
  • Aby to bylo ještě směšnější, tato část spadá pod .NET Framework divizi Rockstar se sídlem v San Diegu, kde má Rockstar své nejlepší "vývojaře". Nástupní plat $200 000 ročně před zdaněním, vystudované MIT nebo podobné podmínkou, a dotyčný zapomene při kompilaci otestovat podporu pro jiné, než anglické znakové sady, jestli to nebyl záměr jak pořádně naštvat neanglicky mluvící země, tak musí být dotyčný zaměstnanec úplně vygumovaný.
    • XorxoxTalarius
      LOL 200k$ rocne? To jsi spadl z visne ne? :D Ty asi nemas predstavu o tom jak se pohybuji platy v IT co?
      • ezechiel25-17
        Podle mě se sekl zhruba tak o 80 - 100 procent :D
        • XorxoxTalarius
          Tak pokud bychom se bavili o seniorovy s desetiletou praxi, kterej je machr v oboru, tak i tech 130k by mohl dostat *2*
          Ale ten by zase nezapomnel na podporu specialnich znaku :)
          • ezechiel25-17
            Já z toho moc nechápu, jak probíhá vývoj toho jejich social clubu / updateru, který se o tohle stará. Čekal bych, že to bude jeden společný kus softwaru pro všechny produkty. A že někdo během x-té iterace vývoje nevyrobí takovou botu. Ale co já vím, jsem jen pouhý web developer :D
    • Robotron3
      Zaměstnanec nemusí být vygumovaný. Zaměstnanec je jenom člověk, a lidi dělaj chyby, to je normální. Co je smutný ale, že v tak velký firmě taková chyba uplně normálně projde kontrolním procesem a nikdo dál si toho nevšimne.
      • Až budeš na operaci, při které chirurg udělá chybu, díky které zdechneš, tak budu také říkat: "Zaměstnanec je jenom člověk, a lidi dělaj chyby, to je normální."
        • Jestli si myslis, ze vsichni lekari leci stejne a se stejnymi vysledky, tak jsi dost naivni. A srovnavas fatalni chybu s nedostatkem, ktery lze uzivatelsky obejit.
        • Robotron3
          Říkat si můžeš co chceš, ale dáváš uplně nesmyslný příklad. Takový zaměstnanec v RockStaru dostává zadání, jak má něco udělat. Když to udělá špatně, má mít nad sebou kontrolní mechanizmy, které mu to zase vrátí a on to musí opravit. Programování je v podstatě neustále o chybách, které se musí opravovat a řešit. Pokud taková zásadní chyba projde celým systémem firmy, tak odpovědnost není jen na chudákovi programátorovi, co zrovna něco udělal špatně, ale uplně na všech lidech, co si toho měli všimnout a nevšimli. Kdežto chirurg je ten, kdo má odpovědnost.
          • XorxoxTalarius
            No jeste tu muze byt varianta ze o tom vedeli, ale uz se jim nechtelo posouvat vydani
  • Ahoj.prosím o pomoc.mám win 10 a do aktualizace gta V v červenci vše fungovalo.ale od té doby nelze hru spustit.hra nabíhá,ale pak vyskočí a žeprogram přestal pracovat...řeším to s rockstargames a nic...už jsem z toho mimo.děkuji
    • mám ten istý problém a lezie mi to na nervy... *16* *16* *16*
  • čus lidi mě s e to normálně nainstalovalo ale nejde mi spustit rockstar social club co s tim ? :/
    • Též mi nejde Social club..prosím o radu :-//////
      • Musíte si založit nový admin účet ve Windows...Vaše uživetelský jméno obsahuje nepovolené znaky. Měl jsem ten samý problém...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit