Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je vůbec o GTA V na PC nějakej velkej zájem?
    • U nás celkem masivní. Na západ od nás ani neví, že to vyšlo *3*
  • mám originál gta V  na steamu  instalačka proběhne ok a socail club se mi stále načítá 

  • Dobrý den koupil jsem si hru gta 5 normalní bez online premium a normálně jsem hrál asi tak 7 měsíců online běžel pak jsem zapinal online a psalo mi to ,, YOU HAVE BEEN ACCES TO GTA ONLINE WITH ALERTED VERSION OF THE GAME''skoušel jsem různé tutoriálů na yt ale nejde to poraďte mi prosím na adresu : colombo.kiki@gmail.com 

    děkuji

  • Chtěl bych se zeptat proč mi nejde spustit Gta 5 na starém pc mi to fungovalo bez problému a tet mám noví notebook a stáhl jsem přes steam Gta 5 a kdyš ho chci zapnout tak dam že chci aby se mi zapínalo Gta 5 online vijede social club a najednou mi to napíše že program přestal pracovat a pak mi to dá nějaký error a nevím co stim prosim o radu

  • Chlapy taky jsem to řešil a nešlo to spustit pořád problém při spuštění ´psal že program přestal správně fungovat samozřejmě reinstall jsem nedělal ale pokoušel jsem se opravit to co jsem podělal a je to naprosto banální věc ale pomohlo mi to vyřešit problém. Najděte si na netu soubor update.rpf stahněte ho a pak stači soubor vložit tam kde je uložená hra a do složky update tento soubor vložíte to je vše doufám že vám to pomůže :) pokud jo napiš mi na email Rendi23@seznam.cz
    • a kde jsi ho našel, mě se to nepovedlo.
  • Chtěl bych se zeptat proč mi nejde spustit Gta 5 na starém pc mi to fungovalo bez problému a tet mám noví notebook a stáhl jsem přes steam Gta 5 a kdyš ho chci zapnout tak dam že chci aby se mi zapínalo Gta 5 online vijede social club a najednou mi to napíše že program přestal pracovat a pak mi to dá nějaký error a nevím co stim prosim o radu

  • Kúpil, nainštaloval a všetko ide ako má.
    • presne tak u me GTA V je super http://www.grandtheftautov.cz/
  • jde někomu vůbec spustit social hub ?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit