Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já to věděl, že si hru nemám kupovat v den vydání a neříkám, že nemám radost jak se to prodává i na PC ale jako koupit si GTA tak brzo to je sázka do loterie. GL
    • Zagro
      No problem here. Vše jede jak má (1920x1080 very high details FXAA), i5 3570K, GTX970, WIN10 64.
      • Tak to je fajn, mam stejnej config a pres noc se to dotahlo. Tesim se :)
  • Ty voe to je celkem školácká chyba. Čekal jsem že s tyhle problémy s diakritikou v uživ.jménu Windows už dávno vymřeli a ejhle, Rockstar rocks! Od té doby ale raději při zakládání účtu ve windows nepoužívám přesně tyhle v recenzi jmenované znaky.
    P.S.: Nechcete něco udělat se serverem vyhrazeným pro diskuze? Padá jak zralý jabka. Dnes od 10:55 nejede...opět.
    Hurá, už zase funguje.
  • Ahoj, dotaz...jsou ve hre na PC statistiky hrace, zebricky, achievementy atd atd ?
    • Jasně, tak zhruba polovina se jich váže k GTA Online.
  • fizola
    A CZ/SK diakritika nevadí? Lebo jak prídem z práce chcem inštalovať
    • walltar
      Ono je celkově lepší vůbec diakritiku při práci s PC nepoužívat... Ať už od jmen složek až po uživatelské jména. Už sem zažil celkem velkou dávku problémů.
      • Svatá pravda *4*
      • fizola
        Vlastne reakcia na všetkých: Ja si teraz za boha neviem spomenúť či mám meno s diakritkou či bez, lebo nemám v práci svoj PC, kým večer prídem už možno bude aj patch :D a ak nie a mám diakritiku tak som zvedavý na to 50:50
    • Neriskoval bych. Právě proto si už raději zakládám účet bez diakritiky. To je jistota.
    • Samozřejmě vadí, o tom to právě je.
  • solomon.short
    Rockstar potvrdil, ze pro bezproblemove hrani je vhodne mit administratorsky ucet pojmenovany Sam Houser. Na tom to pry jelo *3*
  • Bezproblémové hraní na PC.

    (očekávám, že to opět redakce smaže)
    • del0
      Ale copak? Dal sis pauzu na kafíčko a menší trol mezi Bloodborne loadingem? *15*
    • walltar
      Je to bug ve hře... To nemá s PC nic moc společného. Konzolová verze taky měla svoje bugy.
      • To ano, ale žádný nebyl tak zásadní, že by hra nešla spustit :D
        • walltar
          On to pro většinu lidí není zásadní problém... Ono je víceméně pravidlo že takovéhle znaky se nepoužívají. Takže i v zemích, kde jich mají hodně bude mít většina lidí accounty bez těchhle znaků.

          Ale co nasere, je když je někdo vypustí v chatu... to je potom vyloženě k nasrání.

          Tuhle chybu vyřešíš uděláním nového ACC ve windows... což není zase takový problém.
    • Tyto posmrtne zaskuby konzolistu jsou opravdu k smichu. (Ocekavam to same, pos*pip* redakce)
    • Mart9
      Zaprvé už to nemaže redakce a zadruhé to není závadný příspěvek, pane fašista. Pokud se tady něco maže, vždy je k tomu důvod, mně třeba žádný příspěvek nikdy smazán nebyl.
      • Němci byli nacisti, né fašistit. Just sayin' ..
      • He7he
        Kázeň musí bejt. Ale používat gumu za dvouslovný odpovědi (z toho obsahující drama Čapka a druhý tura), tak to si důvody potom vyber.

        Na smazání kolegova původního "Bezproblémové hraní na PC" taky visí otazník. Zvlášť v případě, kdy se na Games nepokrytě a urážkami pomlouvá jiná platforma a tituly, a příspěvky dotyčných navzdory tomu stejně zůstávají. Metr pánů externistů není prostě ještě dokonalej.

        Ale co, pojďme raději rozebrat GTA 5 na PC. Už to někdo teda hraje?
  • walltar
    LoL... Tohle se stalo snad u pár indie her. Ale tohle zapomenout u GTA5?

    ... No já vidím, že jsem dobře udělal že čekám na reporty ohledně výkonu. Tak za měsíc se podívám znova jak to jede.
    • naposledy starcraft2 nechtělo mě to vzít "Š" v uživatelském jménu
      • tak to mám často na hrán na steamu že moje jméno je --a--- -al-m
    • Keyz
      Stejně třetí recenze na stejnou hru bude mít stejné hodnocení jako dvě minule. Nehledě na tohle (to se prostě u tak velké firmy nesmí stát, nesmí se stát také to, že stahuješ malej patch hodiny protože mají malou kapacitů serverů atd..) Odpouštěním se z toho stane zvyk a poté rutina. Něco jako když z opakované lži se stane pravda...

      Technické problém se přehlíží i kdyby tohle nikdy neopravili, tak si vyslouží maximálně 1 větu někde v recenzi jako info bez váhy do verdiktu. *16*

      Výkon vypadá zatím OK. Také to není grafický zázrak. Je to pořád stará hra s lepší grafikou, to je celé. Navíc tam je značně omezená fyzika oproti GTA IV (která asi brala dost výkonu).
    • jakubc
      Hele není to tak špatné, pokud máš slušnou Nvidia kartu, tak hra běží parádně. Ovšem fail s těmi jmény účtů je fakt vtipný. :-)
      • walltar
        Mám ATI 7970... ATI má problémy s optimalizací?
        • jakubc
          Nee, o tom jen nic nevím, tak nechci mluvit za druhou stranu barikády, i když jsem takhle omylem navodil dojem, že to snad na ATI nefunguje dobře. :-)
        • Nemá, mám 7970M, desktopovový ekvivalent 7890 a jede bez problému.
  • Já mám na PC jméno bez háčků a čárek, ale lituji ty, kteří ne, muset si dělat kvůli jedné hře druhý účet a bordel v PC. Nepamatuji, kdy naposledy hra takového jména měla takový banální problém. OSTUDA JAKO PRASE.
    • Takový problém má spousta her např. Prison Architect, Civ IV (nešel save hry), Tank Operations atd. Mám účet s čárkou i háčkem a když mi nejde nějaká hra, tak vždy nejdřív testnu na druhém účtu, je to dost častá příčina.
    • jakubc
      Háčky a čárky nejspíš nevadí, mně prošel háček.
      • Uživatelský jméno mám Řízek a podle mě s háčkem neprojdeš, protože já s Řízkem taky ne...:D
    • Jack1947
      No, jinak se dá účet dělat když se něco podělá v tom tvém dosavadním účtu... jinak souhlas je to otrava a trapné...
  • Jack1947
    Kriste, takhle po ránu takové fory... *7* přiznám se že jediný problém s pálenkou jsem měl (na xku) že jsem to špatně pochopil jak se to spouští... ale že to na pc nepojede kvůli jménu, tyvle to už je hoodně silná káva.

    Potom bude crack na pirátskou verzi a hle pojede to jedna básen že, už nevím jak tomu bylo u GTAIV tehdy (hrozně moc let zpátky) ale mám zato že to jelo ok. Tedy "ok" ropzumí se že šlo spustit... a to tam byla to otravná rockstargames službá sociální.

    No, to by se mi nestalo, s tím jménem, holt hloupé jména kde jsou speciální nepovolené znaky mají smůlu.
    • " už nevím jak tomu bylo u GTA IV tehdy ( hrozně moc let zpátky ) " ty Vole Jacku!!!! kolik ti je let? GTA 4 vyšlo někdy v roce 2008, to máš 7 let....tenhle časovej horizont je HROZNĚ MOC LET ZPÁTKY?? to může napsat jen 14 letý dítě, pro kterýho je 7 let opravdu půlka dosavadního života....já si musim s lítostí připustit, že to je sice už nějakej ten pátek, ale určitě né "tehdy" "tenkrát" "ve středověku za Karla" atd. Používej ty slovní obraty trochu duchaplněji - takhle to vyzní, že 90. léta jsou už pravěk
      • Tak vem si že mu určitě není více než 10 jak se zdá podle rozumu tak se mu to zdá dávno... *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit