Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nechápu. Dostaneš hru 1 + 0, respektive hru + soundtrack, 1 + cosi. Tohle fakt není teleshoping...
  • Né, dávat dolar, protože ta hra, mám-li o ní zájem, aspoň za ten dolar stojí... Jak praví reklama: levněji to (snad už) nejde.
  • smejki
    Kdepak, na mě tohle cele působí dojmem výhodného prodeje hrnců 1+14 zdarma na důhodcovských zájezdech.
  • smejki
    Dávat dolar jen proto, že to stojí dolar?
  • Kdybys místo toho lamentování raději zaplatil dolar, bylo by ve světě předobjednávek lépe! *5*
  • To číslo je absolutní blbost a nemají nejmenší naději ji dosáhnout. Pro hru o které se ví jen málo a která rozhodně nenaláká mainstreamové publikum, jako hry typu Sims či snad CoD (a ani ten snad na 10 mil. nedosáhne, natož za měsíc a půl). Nedokázali by to ani za rok, natož za tak krátkou dobu. Jen to zavání nalákáním lidí na objednávku, aby pak zaplatili plnou cenu.
    A to rozhodně nepovažuji za zajímavou metodu prodeje a pokrok.
  • Muzes mi ukazat zdroj? Ja vim o skoro ctyrech milionech na PC v pripade MW2.
  • davidBray
    je to hlavně blbost (:
  • ja to tedy z clanku nepochopil kdyz si to nekdo chce predobjednat zaplati 1 dolar nebo 30 dolaru? A kdyz se 10mil ks neproda tak zakaznik MUSI doplatit 29 dolaru nebo mu ten 1 dolar vrati kdyz to nebude chtit??? Jinak se mi tenhle napad velmi libi a uz davno mne to napadlo muze se klidne usporadat predobjednavkova akce jeste pred vyvojem hry a kdyz se proda dostatecny pocet po 1 dolaru vyvojari vedi zda se jim to oplati ci ne a piratsvi razem neexistuje to je dobra cesta
  • Amylee.Anderson
    Vypadá to ale zajímavě :)
  • SirArag
    No dobrá. Kdyby to nastavili na milion a o moc víc lidí by si to nepředobjednalo/nekoupilo, myslíš, že by jim to vydělalo dost na to, aby přemýšleli i nad pokračováním?
  • fallout
    Na tuhle hru sem opravdu zvědavý, když před pár lety oznámili její vývoj, mělo jít o čistokrevné RPG zasazené do postapo světa. Potom se hra na několik let odmlčela a najednou tady máme vydání s tím, že se nejedná o RPG, ale o Akci. Tak nevím, nevím... moc důvěry to ve mě nevzbuzuje, ale kdoví... třeba hra mile překvapí...
  • I veleuspesneho CoDu se na pc prodal pouhy milion. Deset milionu se ho prodalo akorat na konzolich, na kazde zvlast. A to celkove, nikoli v predprodeji. Cislo je nastaveno tak, aby byla jistota, ze nebude dosazeno.
  • Tak on to není zase tak špatnej ani přehnanej nápad, když vyjdeme z předpokladu, že 10 milionkrát se hra celosvětově stáhne z warezu. Dolar je naprostý minimum, kteří vývojáři můžou po pirátech/zákaznících chtít...
  • zx_spektrum
    Bohužel, takové číslo v takové akci by si mohly dovolit akorát hry na úrovni prodejů třeba Call of Duty, jenže ti zase nemají potřebu dělat takové věci, když toho stejně narejžujou dost.

    A vzhledem k tomu, že je to takto nastaveno aspoň mohli zmínit konkrétní charitu.
  • zx_spektrum
    Ten odkaz na počet aktuálních objednávek by měl být http://www.afterfall-universe.com/en/index , číslo je skoro dole. Ten v článku míří na nákup.
  • RakeW
    Progresivní přístup i PR potenciál celé akce jim opravdu nelze upřít... Avšak nelze jim upřít ani fakt, že to cílové číslo je nastavené tak, aby se to nepovedlo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit