Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pokud to dospeje alespon do stadia, ze u lootboxu bude muset byt povinne vypsano co vse obsahuje a jaka je procentualni sance na drop toho ci onoho z lootboxu, jako maji v Asii, bude to alespon nejaka mala vyhra. Ale ze lootboxy jsou celkove i tak mor, o tom zadna...
  • jamar28
    No tak to už je teprve svinstvo. Politikům patří kopanec. Ale asi si musíme zvykat. Postupem času bude v politice čím dál tím víc lidí, kteří budou vědět, že nějaké videohry vůbec existují. A jak známo, náplň života politika je otravovat život všem ostatním pomocí různých regulací (vždycky si vzpomenu na Marge a její "a protože se to nelíbí mě, nemělo by se to líbit ani ostatním"), takže se nejspíš dočkáme daleko horších zásahů. Lidé, co tomu teď tleskají, se dost možná budou za 10 let chytat za hlavu. Ale tak kdo chce kam...
    • tak ty jsi slušný jantar
      • jamar28
        No mírni se s tím urážením, já nic nikomu zakazovat nechci, na rozdíl od lidí, co to schvalují. Jestli jsi hRDLA z mass effect fóra, tak co říkáš na loot boxy v multiplayeru ME3?
        • kdyby vůbec neexistovali tak je vše lepší
          • jamar28
            Takže ME3 by měl být povinně od 21 let nebo tak něco? Když ho koupíš sedmnáctiletému hráči, tak to naruší jeho vývoj nebo tak? *4* No nevím, já osobně bych každopádně neměl tu drzost diktovat vývojářům, jak mají dělat svoji práci. Každý si koneckonců může vytvářet svoje hry, jak se mu zlíbí. Ale donutit k tomu ty, kteří to umí, je jednodušší. Chápu.
            • jamar28
              Jo jo, člověk, co zahájí diskusi urážením, tady bude někomu psát, že je troll. Logika jak stehno. *7* Ale jdi, stejně z tebe nic rozumného nejspíš nevypadne, tak co z toho...
            • bože můj on je to troll, sorry mi to nejdřív nedošlo, už toho nechám
  • Se zákazem souhlasím. Opravdu by se měly kupovat konkrétní předměty a né "bedničky" s překvapením. Hlavně u AAA titulů, kde si člověk zaplatí hru samotnou a pak ještě DLC, nebo season pass. Tam by to nemělo být vůbec.
    • A jak dlouho by se cena AAA titulu udrzela na dnesnich 60€? Ja sem teda radeji kdyz hra mikrotransakce a lootboxy obsahuje (pricemz nejsem nucen je kupovat, ze) a stoji treba tech 60€ (ci je rovnou zalozena na freemium/free-to-play modelu) kde se vzdycky nejaka velrybka najde, nez abych za hru daval trebas 120€ ci k hrani musel mit nejakou formu predplatneho. ;)
      • no ono zalezi kolik lidi by tu hru za 120 ecek koupilo, mozna by proste jen zustaly stale na 60 a nic by se nemenilo jako driv. Jen by z programovani her byla jeste hure placena prace nez do ted.
    • SalemCZ
      Je sranda že v USA je zakázaný Kinder vajíčko, který je vlastně takovej Loot box s čokoládou :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit