Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ty si dobrej fortrik...

    Prvni vec je, ze pokud se ti to nelibi, tak to nekupuj(ani detem). To uz tvoje problemy resi dostatesne.

    Meles tady neco o tom, ze ti je uprdele, za co budou provozovat servery. Jim je zase uprdele, ze tvoje deti neznaj cenu penez.

    Ale uplne nejvic smutny je, ze tvoji neschopnost chces resit nejakym zakazem, uplne normalni veci.
  • Jsem proti Lootboxům, ale tohle porovnání neberu :-)) Proč má větší hodnotu panáček na poličce než panáček ve hře? Oboje potěší a nemá to jiný reálný užitek než uspokojení "touhy" :-)
  • Stale se bavime o věcech, ktery jsou a nejsou realny, to je jako když si koupim panačka, je fyzickej, mužu si ho postavit na polici, koukat se, chytit do ruky, nebo nekomu hodit do hlavy.
    Pri hre platim za zabavu, jo zaplatim, a bavim se.
    Jenže kupovat v ty hre ješte neco vyrtualniho, na neco, aby to pak bylo lepši, nebo hezči to je mi proste HODNE proti srsti ...tak sem proste FOSIL tvl *1*
  • "jenomže deti neumi rozeznat, co hodntou ma a nema, jenom to co chteji, a nechteji... "
    tak to si asi zanedbal vychovu...
  • Je to nenazranost a tupost. Dat vsechno jen za cas ve hre je mnohem lepsi strategie...
    ...To by ovsem museli nekdy vytvorit multiplayer, ktery by jim hraci vydrzeli hrat. *15*
  • Jack1947
    ty jo ted ale fakt děláš ze sebe starce :D

    ne hele kfdyž to nevadí někdo si chce zagemblovat prosím ono to dříve nebo později přejde hlavně když to neovlivní hru ale nemá smysl brát vážně že by neměli co žrát to je kec. Ono už to i přestává platit díky esportu a prize poolu moba her že by je drželi nějaký Skiny" nad vodou...

    Prostě v OW a jinejch hrách kde jsou jen na efekt a vizuál mi lutboxy nevaděj ba jsou docela hezkej dárek pro neplatiče. Je hezké dostat třeba několik legendárek v jednom když někdo zaplatil a utřel hubu navíc OW když nagrinduji za určitý event bedničky vždy dostanu několik legendárek. Takže tohle beru jako příjemné zpestření... a co třeba nedostanu v bedničce koupím za herní měnu.
    To že to děti nepochopí a budou gemblovat o skiny to je bohužel blbé ale rodiče by je měli nějak usměrnit umět. Neřikám že souhlasím s lutboxy ale je třeba rozlišovat a přesně nesouhlasím se všemi ne s temí v SW:BF2 - COD WW2 třeba bohužel funguje tak že si párovanej proti hráčům s lepší výbavou. Jenže ud od začátku... prostě maj vyšší level takže je doženeš za pár hodin.
  • přesně...můj malej bratranec věk cca 11 let neví vůbec co je hodnota peněz, když se mě pta kolik to stoji atd tak to prostě nechápe, že to je hodně...
  • ty seš dobrej zapšklej dedoušek *12*
  • Stejně je to jen samolepka, když si děti dokáží sehnat chlast a cigarety tak hry nebudou problém.
  • Nejsem žadnej zapšklej dedoušek, taky sem narval do the Hunter, co je loveckej simulator bezmala 200€ a to nepočitam měsični poplatky, taky sem tam stravil hooodne času a libilo se mi to.
    Jednak platiš členstvi, abys mohl strilet všechny zvěri, no ale pak si musiš koupit, ňakou dobrou kulovnici, ptž ta zakladni je napendrek, taky naboje do ni, lepši optiku, že, no a když utraciš tak hezkou čepku, poradni boty, dneska to mužeš hrat coop s kamošema, tak abys vypadal, jo a koupil sem si psa...toho udelali opravdu dobre...a to sem hodne dospelej, a vadi mi to ptž je to proste F2P lakadlo, na utraceni penez, a HODNE mi to vadi, když je to cileny prioritne na deti !!
    Tady VESKO rika, že když to nebude, pak vyvojari nebudou mit co žrat *1*
    F2P prosim, tydenni trial, pak poplatky, chceš hrat, tak si zaplať OK pak se ukaže, ktera ta hra je kvalitni, ziska si zakazniky, nebo ne, ale platit za každou ptakovinu to prosim NE, decka v tomhle pripade proste nedokažou odhadnout, jakou co ma hodnotu, a ti tvurci her to DOBRE vědi... *10*
    Ostatne nemusite se mnou souhlasit, nikomu svuj nazor nevnucuji KOČKY BY KUPOVALI WHISKAS že, jinak se na to kouka když seš mladej svobodnej a treba maš svuj prijem a seš ochotnej kupovat ňaki serepetičky na sviho avatarka, aby byl coolovej, ale když budeš tata, treba se ti to libit nebude... *3*
  • 18+ by to bylo u nás třeba v USA je limit od kdy je možné hrát hazard 21+... *1*
  • Jack1947
    Veskoslav je sice většinu čqasu pleskoslav ale s kosmetickejma blbostma má pravdu to by nemuseli omezovat - má to i své plus v době eventů ti může padnout jistá rare/epic věc která třeba ani nepadne těm co si zaplatí a ty budeš mít to štěstí... tady není žádné ale když chtěj omezovat lutboxy tak chtěj všechny bez rozdílu, pro děti by stačil zvýšit rating a taky důrazné varování že hra obsahuje mikrotransakce a je možnost gamblingu".
  • ...až se z lesa ozvalo. ;)
  • ALHAZRED
    Ješte jedna vec na VESKOSLAVA -že kolik mi je...když ja sem byl malej, tak sme měli černobilou televizi a tešil sem se na večernička, jako všichni kamaradi.
    Dneska chce po me moje 10ti leta dcera, abych ji koupil novy vejce v School of Dragons, ptž starej drak je už okoukanej, ješte rekni že tohle je ta vyžši životni uroveň, tak ťe praštim...
    Schvalne se zeptej sviho taty, nebo mami, co si o tom mysli,
    ja zaplatim za hodnotnou věc, co stoji za to, taky nedostavam plat v gumovych medvidkach, jenomže deti neumi rozeznat, co hodntou ma a nema, jenom to co chteji, a nechteji... *13*
  • ALHAZRED
    Veskoslave, tys byl vždycky d*bil...jak rikam diskuse marna, nepochopiš to, esli sou ty hry založeny jenom na tom, aby tahali s hraču prachy za extra oblečky a p*čoviny ANO zakazal bych to, sry činsky to neumim *1*
  • nebav se s ním. veskoslav zase nepochopil že se bavíme o gamblerství a chce z gamblingu provozovat servery lol
  • Veskoslav
    Bobíku, jdi si zase hačnout do kouta, jo.
  • Veskoslav
    To, že ksakru nehraješ MP hry neznamená, že je nehraje nikdo jiný. A jak v ceně? Ty si ku*va s prominutím myslíš, že taková Dota by měla mít kosmetické věci zdarma? Nebo Overwatch, protože ti, co dělají nové skiny, mapy a hrdiny žerou trávu a platbu dostávají v gumových medvídcích? Kámo, kolik ti je? Snad jsou dcery chytré a krásné po mamince.
  • ALHAZRED
    Je to presne jak rikaš, tzv psychologove nejsou vazani hypokratovou prisahou, protože to nejsou lekari a dneska sa ta tzv psychologie použiva na všeliaky svinstva, jenom pomahat lidem, to už vi maloktery psycholog...par jich znam, a smekam, a par jich znam, i s ty druhy strany...dneska je většine lidem jedno jak vydelaj penize, hlavne že je to hodne, a že se nenadrou...celkově to de dost špatnym směrem, ale o tom jinde... *3*
  • Tys zase nepochopil oc tu kraci... *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit