Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dívaly jste se někdo na Metacritic User Score Battlefrontu II? To je snad novej rekord :D
  • ALHAZRED
    Jako dusledky čeho ?? Že nepudou naky servry co vydelavaj na kupovani hezčich oblečku a dlhšich mečiku ?? Tak to rozhodne nerešim...Esli si tzv vyvojari neumi vydelavat poctivou praci na kvalitnich hrach...klidne mužou hazet pisek do michačky, ale to už se opakuji, mne je akorad divny, že ty si doplaciš za věci, ktery bys měl mit normalne v cene, tak tady je diskuse marna... *1*
  • eStar
    EA chodili tak dlouho se džbánem až se ucho utrhlo.
  • Veskoslav
    Takže něco zakazuješ, ale důsledky neřešíš? Neživíš se jako politik?
  • Problém je trochu v tom, že marketingový tým dokáže schopné lidi líp zaplatit, tedy je jasné na které straně budou kvalifikovanější psychologové a sociologové. Doporučuji mrknout na dokument Consuming Kids (2008), dá se najít i na YT a je přesně o tom. Jde velká spousta peněz na odborníky a studie, jak vám vnitit ten a ten produkt lépe než konkurence a ideálně i když ho vlastně vůbec nepotřebujete.
  • ALHAZRED
    Mne jinak vubec nejde o hazard, dokud seš dospelej, vydelavaš a seš blbej, ať se libi...
    na psychiatrii je oddeleni pro gembleri, možna ti pomužou...
    Jenomže dneska se vymejšli stoajeden spusob jak vytahnout v hernim prumyslu z lidi prachy, a nejlepši sou decka...
    Joko vysvetli mi tady nekto, co ma jako znamenat to točeni na automatu v novym NFS ??
    Decka neznaji hodnotu penez, a taky nevi co je to HAZARD, idealni cilovka !!
  • A kolem Games je reklama na Fortunu s ruletou a kartama. Výborné *1*
  • ALHAZRED
    ANO, NE...!!
    Jak a čim chtej financovat servry to neni moje starost, ani mne to nezajima, nepodnikam v tyhle oblasti, ale musi to byt hodne dobrej biznis nemysliš ?? Jinak by to nedelali...A jesli jim to nevynaši tahat penize z decek ať dou delat neco jinyho do*rdele...
    Ja mam doma dve maly dcery, koupim jim občas hru, ale tohle žmykani podporovat nehodlam a sem zasadne PROTI !!
  • jamar28
    Jo jo, člověk, co zahájí diskusi urážením, tady bude někomu psát, že je troll. Logika jak stehno. *7* Ale jdi, stejně z tebe nic rozumného nejspíš nevypadne, tak co z toho...
  • Veskoslav
    A takový dotaz. To chceš uzavřít servy pro danou hru tak po dvou letech, protože většina lidí si právě do dvou let pořídí danou hru a financování taky něco stojí? A prosím, neoháněj se minulostí. Doteď si pamatuji právě W3 za 1799 Kč či Diablo II za 1899 Kč a to byly solidní pálky. Ne každý je jako Blizzard, co si může dovolit udržovat servry i pro více jak 15 let staré hry viz Warcraft 3.

    Neomlouvám to, ale nevidím jediný důvod, proč omezit například kosmetické předměty, které neovlivňují hratelnost viz Dota či Overwatch. Mimochodem ty sis nikdy nekupoval hokejové kartiřky například v balíčku? To byl taky solidní zajíc v pytli. Nechceš to taky zakázat?:) Je to defacto naprosto ten samý případ. Děcka vyhodí majlant, aby měly tu danou kartu, která je třeba v dané sérii balíčků. Nebo LEGO panáčky, kdy máš 20 postaviček a nevíš, co máš v pytlíku a když dostaneš něco jiného než jsi chtěl, kupuješ další.
  • Veskoslav
    Malé děcko nemá co hrát takovou hru. Pokud vím, je to pořád PEGI 16 Battlefront ne? A pokud si to v 16 neuvědomuje, tak problém rodičů, ne dané hry. Malé děcko si nemá co vybírat. Doteď si pamatuji dvě děcka tak 10 let, co vzal fotr na Deadpoola či jsem viděl podobné typy stát na GTA v řadě. Oboje je chyba rodičů, ne hry nebo filmu.
  • ALHAZRED
    Pokud je hra hotova, udelana takova jaka je, a chtej za ni plnou cenu, či už jde o SP nebo MP, je jednoducho SVINSTVO chtit dalši penize za COKOLI k te hre, a muže bejt desttisic rafinovanych spusobu, jak ty penize vylakat, a hlavne od decek...a tomuhle se musi razne rict NE.
    Pokud jde o pokračovani hry, rekneme datadsik, co už se vidi malokdy, prosim, ale tyhle všelijaky DLC hezči boty a pirko doprdele bych taky zakazal... *3* nemluvě o ňakejch lotboksech, zajicvpytli to je na facku...
  • Veskoslav
    A zakážou taky balíčky karet jako měly Pokémoni či hokejové kartičky atd.? Tam člověk taky nikdy nevěděl, co člověk dostane a valil do toho prachy jak blázen. Pokud se jedná o kosmetické kraviny, pal to čert, raději ani nepočítám, kolik mám peněz v Dotě za truhly atd.

    A že chce banovat? Proboha, to zabanuje všechny a všechno, co má nějaký systém náhody viz právě většina systémů karetních her, kdy člověk dopředu nevěděl, co bude v balíčku a modlil se.
  • zažaluj taky človeče nehnevej se protože se tam hazi kockou a nevíš co ti padne!!!
  • Asi první věc co bych si přál aby EU zakázala, a to konkrétně tenhle novodobej nešvar...
  • bože můj on je to troll, sorry mi to nejdřív nedošlo, už toho nechám
  • jamar28
    Tam to všechno začalo. Ještě dnes mám rád překvapení, zažaluju ty skopčáky, naučili mě gamblerství...
  • ucho
    a když se jim nelíbí, co tam najdou, chtějí další.
  • Tady asi ne, tady se na ratingy obvykle u ničeho moc nehraje, ale na západě nebo až v USA by ses možná divil. Tam ani neprojdeš s alkoholem přes kasu pokud u sebe máš nezletilého. Jedna věc je naklikat formulář a druhá je to mít jak zaplatit, což dítě pod 18 asi bude mít problém, pokud nešlohnet doma kreditku, ale tím si zadělá na ještě větší problém. A rodiče mu to v drtivé většině fakt nepořídí pokud nesplňuje rating.
  • "It´s a trap!"

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit