Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vlastik.plaminek
    Jenomže podobná věc už tu je. Říká se jí režisérský komentář a funguje minimálně od nástupu DVD. Sice ti tam nežvatlá noname kiddo, ale pořád platí, že ti někdo kecá do filmu.
  • PreidaQ
    Když už jsme u toho Yahtzeeho, tak ten má na svém youtube (Yahtzee19) let's playe/podcasty Let's Drown Out, které rozhodně stojí za to.
  • tak, games by mohlo vypravet
  • to je v poradku, toho co nepochopíš bude asi více, proste to nereš
  • když nevíš a nechápeš, tak nepiš
  • dekujeme že ses s nama podelil o tuhle duležitou informaci, ale tenhle článek je o youtuberech takže pokud nemas k teme co rict, radši nepiš nic
  • TheGGG
    ano, jdi bojovat do ulic ty šašku pomalovaný...
  • TheGGG
    takže jsem to trefil... jsi jeden z těch hipsterských pomatenců... co jen hatují AAA hry a tahají datla nad kostičkama...
  • Inquisitor
    Tak černě bych to neviděl. A nakonec když to nebudu tolerovat, tak dokážu co? Nesleduju tím pádem nepodporuju a to je tak všechno co můžu udělat. Populární to bude i kdyby jsme se na hlavu stavěli.
  • Inquisitor
    Kdyby chyby :)
  • Tak placené recenze už tu dávno jsou. Nic nového. *1*
  • No a za čeho myslíš, že mají značnou část zisků aktuální youtubeři?
  • Scaling (itemy, potvory) je víceméně problém všech TES her. Je to daň za otevřený svět, kde můžeš jít do jakéhokoliv dungeonu chceš už od začátku hry.
  • Jenze, aby to nakonec neskoncilo tak, ze si budou velke firmy platit vlastni letsplayery jen jako dalsi reklamu.
  • Ale kdo by kvůli tomu deformoval hry a ještě tím přicházel o zisky?
    Kdo tohle chce opravdu dělat (něco na co se líp kouká než hraje), tak to už dávno dělá - a pak to dá do kin, kde z toho má prachy.

    Nikdo normální nezačne dělat hry tak, aby z toho měl víc peněz někdo cizí na youtube. Je to jen planý poplach.
  • Hmm. Tak schválně sem si zagoogloval. Příklad:

    Level 66: Deus Ex, Diablo II, Earth 2150, Ground Control, Terminus, Vampire the Masquerade.
    Level 61: Asheron’s Call, Battle Zone II, Final Fantasy VIII, Messiah, Thief Gold, Mechwarrior 3.

    Stačí si projet prvních 5+ let Levelu a Score. Každý měsíc minimálně 2 pecky...
  • Clanek jsem sice necetl a jediny letsplaye, na ktery koukam, jsou z amigy a bez komentare, ale nakonec uznavam, ze letsplayeri muzou byt velkym prinosem pro budouci hry, diky tomu obrovskymu feedbacku.
  • To je právě problém takzvaně tolerantních lidí. Máme tu škodlivý trend, ale budeme ho tolerovat, protože tolerantní = dobrý. Teď ti to nikdo agresivně nevnucuje, ale pokud se podle toho začnou deformovat hry, tak nakonec zjistíš, že hry se už nedělají pro tebe, ale pro teenagera žijícího před youtubem. Opatrně s tou tolerancí. Tenhle článek je právě o tom, že tenhle škodlivý trend může zasahovat do her i pro lidi, kteří chtějí hrát a youtube jinak ignorují.
  • Hele, já nevím. Přeci jen, kdo kouká na youtube, ten si hru nekoupí, ale jen si ji pustí na youtube. Takže podle mě by autoři měli hry dál dělat primárně pro hráče, kteří si hry kupují a celou tuhle youtube pakáž ignorovat (když už proti ní aktivně nebojovat).

    A to, že někdo parazituje na cizí hře tím, že jí streamuje na youtube a výská u toho a má za to příjmy z reklamy, je něco, nad čím mi dodnes zůstává rozum stát.

    Tím samozřejmě nemyslím kritiky typu Angry Nerd/Joe, Total Biscuit atd. Ti vytvářejí původní díla a videa jsou tam spíš jako obrázky v Levelu nebo na games.

    Smrt antigamingu! Tentokrát ve formě sledování lets playů namísto poctivého hraní.
  • Protoze lidi dneska bavi sledovat idioty, kteri za zadnou cenu nechteji pracovat. Jsou to jejich idoly.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit