Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MikeR
    Neříkám, že je na youtuberech a twitchterech(?) něco špatnýho! Jenom nechápu, v čem je ta zábava. Vysvětlí mi už někdo, co je přitažlivýho na tom koukat přes internet na jiný, jak hrajou? To je něco úplně jinýho než tu hru prožívat sedíc vedle člověka, co jí hraje, jak je zmíněno v článku. To jsme taky dělali. Aspoň mu do toho můžeš kecat. *1* A přísedící se koneckonců prostřídaj.

    Jediný, co rád dám, jsou naši Retráci. Což samozřejmě není typický letsplay a kluci to většinou doplňujou dobovými recenzemi (někdy prolistujou i zbytek časáku), člověk na to kouká z nostalgie. Vyzkoušel jsem pár typickejch letsplayerů, českejch i zahraničních, známejch i neznámejch, ale vůbec nemůžu přijít na to, co dělám špatně, že je to taková nuda.

    Jasně že chápu přístup "podívám se na 20, 30 minut, jestli to je opravdu hra, za kterou chci utratit nemalý peníze." Ale koukat jak projde celou hrou a v případě sandboxů strávit desítky a možná stovky hodin u videa? Vysvětlete mi to, kurnik šopa! *1*
  • To není moc od tebe hezký, srovnávat magora a rozumného člověka s pohnutým osudem. Ber na vědomí, že Totalbiscuita i zdejší redakce uznává.
  • Jeden má rakovinu a druhej je neúnosnej jako rakovina. Ztráta času jsou ale oba.
  • Přesně. Taky jsem tenhle trend sledování, jak někdo hraje, nepochopil.
  • Ono je to podstate to samí jako koukat na fotbal čí hokej v TV.
  • oprava: ... nemám na hraní tolik času ...
  • Asi je to tim, že jsem starší ročník (79) a díky rodině, práci a dalším koníčkům nemám na hraní čas, ale zabíjet čas čuměním na video, jak někdo hraje hru, to by mě ani nenapadlo, když si tu hru můžu zahrát.
  • Let's play je fajn, pokud chci vidět jak vypadá hra ve skutečnosti. Všichni víme jak vypadají recenze, z nich už nějakou dobu nepoznáte nic. Takže pokud je někde něco co neznám v pěkné akci, tak než to stahovat bůhvíkde s crackem, je rychlejší mrknout na pár videí z hraní a udělat si obrázek a pak případně koupit/nekoupit. Bohužel je dost často nutné vypnout zvuk, ale nechápu, kdo se na to jinak může pravidelně koukat a ještě poslouchat "moudra" těch borců co s tím ztrácí čas.
  • Mno ja se teda klidne nazorem youtubera u ktereho vim ze mame podobny vkus na hry "ovlivnit" necham.
  • Není potřeba se nechat ovlivnit, ale možnost vidět bez obalu jaký produkt doopravdy je není k zahození.

    Škoda že i na Youtube už se musí nějaký pátek filtrovat. Např. GhostRobo zveřejnil nedávno nějaké povídání o Mafii III, na pozadí běžely nové, zatím neviděné záběry z hraní, ve kterých Lincoln Clay mimo jiné prováděl dorážecí chvaty na oponenty. GhostRobo tvrdil, jak byl jeden z mála, komu se povedlo v té hře dělat tyto dorážecí chvaty. Působivé že? No realita je taková, že to co tam měl na pozadí je nějaká PR schválená videosmyčka, která se přesně v tom samém pořadí objevila už v několika dalších videoprezentacích o Mafii III od jiných herních médií. A protože v každém videu je slyšet ztlumený zvuk herní scény, ale ne hlas někoho jiného (ergo nejde o převzaté záběry) působí GhostRobovy povídačky tak trochu ... blbě.
  • Mám vlastní rozum a opravdu se nenechám ovlivnit názorem nějakého youtubera...Bohužel jsem asi v menšině...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit