Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kua, kedy stihas tie hry hrat, ked len cumis na youtube? *8*
  • Používáš vypatlátor nebo takhle píšeš normálně? Kvalita mluvící hlavy na YT se pozná podle základny fans, jako jsi ty? No potěš koště :).
  • Jakto? Hry hraje víc a víc lidí a vydělávají víc a víc peněz. Fakt katastrofický scénář. Ano - na jednu stranu to znamená, že vychází i víc casual her. Víc remasterů apod. Na druhou stranu když se podívám na to co vychází toto jaro tak vidím Dark Souls 3 (parádní záležitost), Ratchet and Clank (parádní záležitost), Uncharted 4 (o tom snad nikdo ani nepochybuje), Dirt Rally (opěvované závody), Hitman (sice po epizodách, ale jinak návrat ke kořenům série), No Mans Sky (vypadá moc dobře a snaží se o něco nového). Do toho vychází průběžně Kings Quest (krásnej návrat starých humorných adventur). A velice brzy by měl vyjít druhý velký datadisk do Witchera 3 To jsou jen ty věští a dost aktuální.
    Takže i když úplně bojkotuji jakýkoliv remaster, f2p hry, nehraji na mobilech, nebaví mě online střílečky typu Division, tak si fakt není na co stěžovat. Zajímavé hry se mi doma kupí rychleji, než je stíhám dohrávat.
  • Móda a fenomén? Já bych spíš řekl informovanost, osvěta a boj proti zhovadilcům z konzolovýho průmyslu, kteří dokázali vyplodit takový skvost, jako že 30FPS stačí.
  • Ne, s budoucností videoher to nevypadá růžově :-(
  • No jenomže narovinu - čím on ty fans získal? Svou prací? Imho měl dost štěstí založené na nepředvídatelnosti internetu. Natočil pár nesmyslných videí kde při hraní hororů řval do mikrofonu.... lidi to virálně rozšířili "podívejte se co je to za vola" a najednou o něm vědělo lidí. To stejné Francis. Myslší, že se o něm lidi dozvěděli kvůli kvalitě obsahu? Nebo protože slintal rozbrečnej na klávesnici a lidi to šířili "podívejte se na toho chudáka. To je vůl". Co Angry Joe? Vždyť ten už to má v názvu kanálu, že nesmyslně zdrbal a do obchodu vracel i dobré hry...
    Tohle je prostě nejsmutnější na celé youtube scény. (a nemůžou za ani tak youtuři, jako diváci). Pokud chceš být úspěšný, mít velké odběry a s tím spojené zisky, tak to bohužel nezískáš kvalitní těžkou prací :-/ Ale tím, že ze sebe uděláš dobrovolně vola kterému se ostatní budou moci posmívat.
  • Ohledně takových her, které si nejspíš nekoupím nebo jen část z nich, tak mi bohatě udělá obrázek třeba AngryJoe. Navíc se u toho i člověk pobaví a složí poklonu, že se do toho musel ponořit a tu hru dohrát. Jako velký fanda Godzilly jsem moc a moc a moc rád, že jsem si tu gamesu nekoupil, protože jestli jste neviděli recenzi na Godzillu od AJ, tak se určitě podívejte.
    Další z herních recenzentů, který ještě za něco dle mého názoru stojí je třeba TotalBiscuit, The Cynical Brit nebo Jesse Cox. Jsou to vesměs vtipní lidé s svým názorem.
    Kdo mě docela začal bavit, tak to je TheLazyPeon, který hraje MMO hry a poslední videa umíral u DarkSouls, takhle podobně hraju hry i já, proto se snažím nemít u sebe nic skleněného. :)
    Hodně povedená dvojice na rozbíjení her je pak BirgirPall s jejich pořadem We Broke, ta vás však nemá ani tak navnadit na hru, jako se jí spíše vyhnout.
    Týpci v čele s Kwebbelkop zase dokážou z minima vytěžit maximum, jen do toho mikrofonu víc řve.
    A u velkých youtuberů?... To je už trochu přes čáru nebo alespoň už mě nesedí valná většina - v čele PewdiePie, Tobuscus, Yogscast, atd. - lidi nebo už spíše týmy lidí, kteří s velkou popularitou musí udělat něco navíc, mnohdy ukrojit z normálního stavu do stavu šílenosti, materiál na psychinu. Dost věřím i těm povídačkám, že dokážou ovlivňovat vývoj her, protože jejich základna jde do miliónů.
    Kdo mě poslední dobou hodně překvapil je Boogie2988, protože jsem narážel jen na videa s jeho vymyšlenou postavou Francise, ale přitom jde o normálního chlapíka, co si prostě jen rád zahraje na pořádného nerda.
    Nutno podotknout nakonec, že žádný z českých letsplayerů mě ještě neoslovil, možná je to tím, že čeština se musí používat správně u recenzí, možná že všichni mají divný hlas nebo prostě jen nesplňují moje požadavky. Vsadím, že polovina toho co jsem napsal, se zase nebude líbit vám, tak by to mělo být - mějte svůj vlastní názor a ne nějakého youtubera...
  • No jelikož všichni ti youtubeři dosahují zhruba tvých "KWALIT", není o co stát. *11*
  • TheGGG
    to zní jak nějaká hipsterská naplavenina...
  • Zdravím,

    mě je teprve 23 a obecně let's playe taky moc nechápu. Jediný co se dá sledovat (ale to je spíš pro oldschool hráče) je banda z www.cinemassacre.com. Navíc jsou to spíše recenze, ale hlavně je to o nostalgii. Nikoho nechci urážet, ani to nedělám (kdyby to někdo takhle pochopil). Vůbec nechápu jak někdo může odebírat třeba i více než 10 youtuberů? Vážně se na to díváte? Všichni totiž řvou, že nemají čas... Ale tak SAKRA! Když ho mám (a třeba až přítelkyně usne *15* ), tak si radši prostě zahraju. Při sledování 10-ti youtuberů naráz, to si dokážu představit, že není čas, vskutku.
    Mnohem větší "prdel" je, když se s bráchou sejdeme a hrajeme - SPOLU - nějakou hru. Sdílet radost a přehazovat si ovladač na gauči. Společně nadávat proč je ten boss tak zkurv*ně těžkej a jak ho zabít! A vůbec, ten osobní kontakt je na tom docela důležitá věc. Někdo by mohl říct, že jsem let's playe vůbec nepochopil - a budou mít nejspíš pravdu. Můj názor ovšem je, že hry NEJSOU drahé. Na to kolik je s tím práce. Živím se jako programátor aplikací na platformě .NET. Hru jsme s kolegy zkoušeli x-krát.. a víte kde to uvízlo? Jasně, vyhledali jsme ideální engine, založili projekt, repozitář a.... konec. Někdo zmiňoval ten první dojem - myslím takový to, THIS IS IT! O tenhle moment se fakt nenechám obrat. I třeba když si stáhnu titulky k filmu a koukám jestli "sedí" tak, se bojím abych se nedozvěděl něco co nechci! Ale asi je to tím, že dneska už nikoho nebaví něco vymýšlet. Člověk se sekne ve hře na 1 minutu a místo toho, aby zapojil mozek, tak zapne internet a koukne se jak na to. Z toho prostě nikdy nebudete mít ten správnej uspokojivej pocit.

    Nevim no. Zásadně se vyhýbám psaním do diskuzí (chodím sem denně a roky, ale píšu poprvé), protože můj projev není kdoví jak dobrý. Holt jsem měl nějakou potřebu. Snad jste to přežili.

    Lidi proboha, pařte!

    PS: upřímně, měl jsem to sice těsné, ale jsem rád, že jsem stihl, alespoň kousek SNES, SEGA, PSX, atd. Ještě větší radost mám z toho, že to pařím ještě dnes! - A TO GAMES.CZ-ÁCKY: PŘÍSPĚVEK OBSAHUJE MOC ODSTAVCŮ JE NA ZASTŘELENÍ! MOHL BY DO TÉ HLÁŠKY NĚKDO PROSÍM NAPSAT CO JE TO MOC? TO JE JAKO 5, NEBO 10, NEBO CO?!?!
  • FattyPillowFan
    pew je borec zawidish mu ty love a fans co ziskal swou prací a tim co umi
  • TheGGG
    ale něco podobného u seriálů existuje... ne jen reaction videa na krátké pasáže, ale třeba i na půlku nějaké episody... ženské a holky co ječej nad scénama v GoTku nebo TWD, toho máš plný YT...
  • VonHayek
    Není to sice asi úplně to samé, ale například web REDLETTERMEDIA dělá kompletní "alternativní" zvukové stopy k různým starým filmovým peckám (opravdu kvalitním i těm spíše Béčkovým) a je to de facto jen pokec několka týpků, kteří sledují daný film a mají k němu vtipné i poučné poznámky.

    Takže když se taková věc zpracuje dobře, je i takový "let's watch" fajn...
  • "jde ještě pořád o hry?"
    Nejde o hry. Jde o koukání na lets play videa.
  • Není jednodušší to neřešit a nakazit si tím den?
  • Reaction videa na všechno možné jsou naprosto běžná. Nevím jestli celý film (nějaké short filmy určitě). Ale frčí videa, kde koukáš na youtubera jak kouká na trailer na film.
  • FattyPillowFan
    khamo nic newish, sou good youtubeři a bad yotubeři, musish poznat kwalitu
  • jenom co jsem dnes ráno přišel do práce, pustil počítač a kouknul na games, uviděl tam obličej toho uřvaného blbečka pewdie-pyje, tak mám pokažený den *16*
  • Nesnášim jůblbery z celého mého srdce :) a fakt že mají dokonce nějakej sraz ve většim městě a že ze sebe dělaj dementy už i v tv v totálním sračkoidním pořadu na COOLu mě sere ještě víc. Když to začlo v zahraničí aspoň sem si toho nemusel všímat ale teď se toho chytnuli čecháčci a musí nám to s*át už i do TV na jedinej program na kterej občas koukám. Twitcheři, youblbeři a všechny tyhle podobný lejna mě irirtujou a ještě to serou už i do TF2 a nejde to vypnout, pokaždý když zapnu hru mam tam nabídku streamů... *11* *11* *11* *11* *11* a teď doufám, že mě 12letý fanoušci tlustýho týpka co na sebe hází žrádlo umínuskujou.
  • Magister_Peditum
    Ono už to vlastně existuje. Nevím jestli u celých filmů, ale existují různé "reakce na nějakou scénu nebo trailer". Přirozeně většinou naprosto dem*ntního charakteru. *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší