Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Už aby byli 2 Druhy netu Jeden konzolovej a jeden na PC XD aby sem mohli psat jen ti co jsou na PC XD
  • Psychotic
    Pro pana Poláčka a i ostatní redaktory:

    "PS3 verze ME2 tedy není definitivní verzí hry, jak by se mohl někdo domnívat, tou je samozřejmě PC verze, která ze všech tří vypadá a vždy bude vypadat nejlépe."

    Nehledě na názor kohokoli a jeho podloženost by si tyhle hlášky měli páni redaktoři odpouštět. Nevím, co to mělo znamenat, kdyby recenzi psal patnáctiletý kluk na svém blogu, bral bych to, ale takhle? Nešla by ta věta postavit kupříkladu "Grafika ovšem přesto nedosáhla kvalit PC verze"? Hezky bez urážek a bez povýšeneckého podtónu a označování jedné ze tří rovnocenných verzí jako "definitivní verzi". A když už, tak alespoň někde, kde se jednotlivé verze verze jedné hry liší exkluzivním obsahem, mírou cenzury či obrovským množstvím chyb a ne sotva viditelnými detaily grafiky.
    • : D
      Vesely Vanoce!
      Jestli te tohle dokaze rozhodit, tak si fakt radsi nasad papuce a zapij si pilulku : D
    • 100% slouhlas, ale je pravda že tihle redaktoři rádi vyvolávají flame war, protože to zvyšuje čtenost článku. Tohle bohužel vypovídá o (ne)kvalitě české herní žurnalistiky...
      • Jenže to trvá přes 10 let, takže bych žádné zlepšení už nečekal :-D Funguje to? Funguje. Tak co.
  • Co člověk, to názor. Je to docela legrace číst. Není lepší prostě hrát a neplkat o hovadinách. Jako člověk hrající ME2 na XBOXu to opožděné vydání majitelům PS3 přeju (tedy těm, které to zajímá). Alespoň také mají možnost si tuhle skvělou hru dopřát.
    • :D Pochybný existence si tu vylejvaj mindráky a léčej komplexy tak že se snažej ukázat jak maj uber konzole či HW v PC aby si aspon trohu mohli připadat drsně :D
  • "PS3 verze ME2 tedy není definitivní verzí hry, jak by se mohl někdo domnívat, tou je samozřejmě PC verze, která ze všech tří vypadá a vždy bude vypadat nejlépe.:
    • Poláčku drž radši hubu na fanboye tu neni nikdo zvědavý.
      • spis tu nikdo neni zvedavy na tebe. hresis na to ze je nova redakce hodna a nebanuje a nemaze zdaleka tolik jako ta stara :)
  • ...Jako vždy pečlivé porovnání PS3 dema ME3 a X360 verze ME2 ukazuje...

    Choboti mate tam chybu, PS3 dema !!!!! ME2 !!!!! a X360 verze ME2 ukazuje
    • sleepless
      Diky za upozorneni, chobote :)
      • :-*
  • Jsem zvedav na plnou hru, zkousel jsem demo, ano asi to bude mit dobry pribeh, ale ze by to mela byt hra z ktere se posadim na zadek?! To zas ne, pohyby panaku mi pripadaji nic moc a obcas neprozite dialogy jsou takove 2 drobnosti, kterych jsem si zatim vsimnul *3*
    • Zahrál jsem si demo a taky moc nechápu co je na tom tak super, je pravda že se mi hodně líbí jak je velice kladený důraz na příběh a detaily, ale herně mi to přijde dost nezáživné. Ale když všichni tvrdí jak je to super, tak tomu dám šanci. To třeba takové demo na Dead Space 2 se mi zdá mnohonásobně lepší, leč kratší, a lépe vystihuje o čem hra je.
    • co se tyce neprozitych dialogu tak doporucuju zahrat si to za zenskou a ne za chlapa protoze Jennifer Hale odvedla mnohem lepsi praci nez ten chlapek co daboval borca
      • oproti jedničce je dabing Sheparda ve dvojce mnohem lepší
    • Je vidět, že jsi to opravdu ještě nehrál :)
  • Větší kontrast NEROVNÁ SE lepší kontrast. Naopak tady jde jasně vidět, že klasická PC/Xbox verze má konstrast vybalancován tak, aby měl obraz hloupku ale byl prokreslen i ve stínech. Na ps3 pouze okotlili kontrast (to udělali za 5 sekund) a lidi se můžou zbláznit aby napsali jak je to lepší :) ne, není. Naopak je to více nepřirozené a zbytečně tmavé.
  • Je nová doba, kdy na všechny platformy je mnohem větší důraz v oblasti multimediální variability a tam vždy bude PC vést. Jak to kdysi říkal kamarád:

    Pokud chceš hrát, kup si konzoli.
    Pokud chceš dělat všechno ostatní, kup si počítač.

    Nezastírám se, že již několik měsíců preferuji většinu žánrů na Xbox360, protože se to (po cca měsíci-dvou cviku) ovládá mnohem lépe, než na PC. Samozřejmě že něco tak monumentálního jako RTS Company of Heroes na konzole zkrátka nedáte a právě kvůli těmhle hrám využívám Pc i jako herní platformu na to, co zkrátka na té hlavní neexistuje.

    Odsuzovat konzole stylem "Jsou pro děti; Dokáže na nich hrát každej debil atd." je blbost. Konzole jsou právě mnohem více přispůsobeny k hráčovým požadavkům a každý, kdo jí alespoň půl roku vlastnil, tak mi musí dát za pravdu. Takže už přestaňte s tím "PC je BEST". Vždycky bude mít nejlepší grafiku, ale líp se to zkrátka zahraje právě až Xboxu/PS3.
    • Cokoliv, co muzes delat na konzoli, muzes delat i na PC. Klidne i se stejnym ovladanim. Jediny rozdil je, ze na PC mas vice moznosti (v podstate ve vsem).
      Navic si na konzolich IMHO dobre nezahrajes RPG, strategie apod. (kvuli ovladani).
      Kdyz vrazis ty extra penize, ktere bys dal za konzoli do PC, ziskas herni PC.
      Nicmene jako zarizeni treba do obyvaku se konzole hodi vetsinou vic. I kdyz na PC se dnes uz da take koupit slusivy case, ktery muze esteticky ladit se zbytkem mistnosti.
    • Rozumný názor. Konzoli mám, ale zůstala u mě spíše jako hračka pro pobavení s přáteli při párty na velké televizi. PC jsem sice kdysi tak trochu opustil, nicméně se mi po čase dostal do rukou pořádný herní notebook, který mi umožňuje pracovat a pařit prakticky kdekoliv *1* Konzole jsou fajn na akce, závody.. nicméně v žánru RPG, strategií a zejména MMO zůstavají bohužel tak trochu pozadu.
    • PC už dávno není na hry to nejlepší, ale když bys dětem vzal možnost hraní her zadarmo, tak by si toho moc nezahráli. Proto tu máš tolik naštvaných dětí, když jim nevycházejí ty největší pecky na PC.
      • nejak si nemuzu vzpomenout na zadnou "pecku" co bych na pc postradal, naopak konzole tezce zaostavani v mmo/rpg hrach ktere jsou moje krevni skupina. co se tyce hrani zadarmo tak mi nejak unika smysl teto narazky, ze by konzole nesly modovat? a z meho pohledu zasadni + pro pc je ovladani mys+klavesnice ktere padem nikdy nenahradite.
  • Upřímně řečeno, celkem jsem byl zklamanej, když jsem včera spustil demo na PS3. Nicméně je to demo, finální produkt, jak většina demo verzí udává se může dost lišit. Ale hra je to nadmíru tak skvostná, že nějaká ta niance v kvalitě se jí prostě musí prominout. Na notesu mi to nešlo díky Vista SP2, tak si to mrsknu aspoň na PS3ce. *4*
    • Co se ti na tý grafice nezdálo? Kde to vypadá líp? *8*
      • že by na PC? jako vše než na těch zázračnejch krabičkách co tu všichni vychvalujete
        • splash
          "zázračnejch krabičkách"...jde vidět že víš o čem tady meleš. Jedínej důvod proč všude každej PC hráč schazuje konzole je ten, že nemá na svým PC co hrát. A když už něco výjde, tak je to neoptimalizovaný na PC a nerozjede to bez lagu *9* . Moc tě lituju a přeju ti šťastný Vánoce *2*.
          • splash
            Ja do konzole vrazím 1 300kč ročně za XBLA gold účet...šak si za to jednou do roka třeba kup myš.

            Hry si nekupuju. Jsem pirát (asi jako 90% lidí s PC). Druhý gamepad mi příjde zbytečný. A TV do toho nepočítám (protože je to prostě televize).
          • konzole shazujou jen zbohatlici co si muzou dovolit poradne stolni masiny - my obycejni lide se spokojime s konzolema, ktere jsou 10x levnejsi jak stejne vykone pocitace...
            • PC ma doma temer kazdy. Kdyz vrazis penize, co bys jinak dal za konzoli do toho PC (upgrade), budes mit doma herni PC (pokud Tve PC neni nejaky prehistoricky model).
              Radsi vrazim penize do PC, na kterem i pracuji, nez do konzole, na ktere bych jen obcas hral.
            • splash
              No...mám pocit že dotovaný je jen PS3 asi 18 dolarů. A koupit za 6-7K PC na kterým ti pojedou nový hry....To aby si začal googlit...
            • pomer cena/vykon je u pocitacu priznivejsi nez u konzoli a ty maji jeste ke vsemu dotovany HW takze by meli byt levnejsi
            • splash
              RE: Arkham: Asi tě musím poučit z mluvnice chlapče. Když někdo řekne 10x nebo 1000x (př.: Tisíckrát sem ti to říkal) tak je to hyperbola. Používá se k zveličení.

              80%...to je pěkný. Jdi si na PC zahrát třeba GTA4 a budeš vědět o čem mluvím :-). Neustále se tu řeší že studia na PC serou a že by to MOHLY změnit nové windows 8. Pak nějakej inteligent vyrukuje s tím že to není pravda...
            • Tak chlapče ted si mě rozesmál. Ty mi tady chceš namluvit že konzole je 10x levnější jak stejně výkoný PC? Ale prosimte nenech se vysmát.
              @splash@tiscali.cz - Prosimtě a tudle kravinu si vzal kde že hry na pc nevycházej? Abych tě citoval - "jde vidět že víš o čem tady meleš." Možná sis toho nevšim ale 80% a víc dnešních her
              jde i na pc takže ty keci typu, pc hráči nemají co hrát jsou trochu mimo nemyslíš? ;)

              Btw sám mam ps3 i poměrně výkoné pc a vždy si multiplatformu radši zahraju na pc, ps3 jedině na exklusivity
    • Na kvalitu grafiky nekoukej.Hra má perfektní příběh a celkově až "filmové" pojetí - což se u každé hry nepodaří. Hra je sice ukecanější (že by RPG :-) ? ,ale dvojka je přeci jen trošku akčnější než jednička ) a hráči co mají rádi hlavně akci nemusí být tak nadšení,ale hra je to famozní a byla by opravdu škoda sledovat a rozhodovat se kvůli grafice.Dohrál jsem jí několikrát na pc ale u této hry je jedno na čem jí hraješ a jestli má horší detaily,stíny,méně polygonů nebo detailů než u konkurence - po letech opravdu perfektní zážitek ze hry , přesně moje "krevní skupina". Máte-li rádi RPG,kupte si jí,litovat nebudete.Už aby byla trojka...
  • Leatham:Máš pravdu ale od čeho existují Xboxové ovladače k PC *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit