Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • PS3 jak jinak.Připadá mi zbytečný se tu hádat s nějakým nekňubou kterej je slepej.
  • ano mas mas :) a taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakto velky televizor.
    ach decko hlupe :) spamataj sa :)
  • pici .... reagujem pod urcite vlakno, dobre opisem kod, napise mi ze zly kod. ked ho prepisem tak mi to pastne ako nove vlakno... mate tu bordel.
    • No jasně, ono to nikomu nefunguje :-D
  • LOL :D decko sproste. chces mi to nebodaj dokazat? :)
    • ze jsi hlupak *2* .To neni problem,kazdej tvuj koment je dukaz o tve hlouposti
  • @splash: Ehm je vidět že jste v tomto odborník. Jelikož sám mam GTA4 na pc odehraný (i s Episodama ;)) takže nějak sem nepochopil Váš ctěný příspěvek :) No neva snad příště až si zajistíte nějaký pořádný informace :)
    • Pardon měla být reakce o pár řádek níže
  • Grafika X360 a PC v podani ME2 byla narposto stejna, hral jsem obe verze a nebyl tam naprosto zadny rozdil, dokonce ani v texturach. ME1 mel lepsi port, tam byly aspon textury s vyssim rozlisenim proti X360 a tusim i dal posunute nizsi LODy.

    A co se tyka videa, tak co jde vubec posoudit z toho nekvalitniho 720p YouTube rozmazance rozpuleneho na pulku, je celkovy vzhled a barevnost sceny. Tam u mne vyhrava X360, protoze PS3 vypada, jako by ji nekdo SILNE prehulil kontrast a ztraceji se detaily v tmavsich mistech...
  • PC ha ha . To pc stálo 20 Tisíc nabo víc. A za rok bude jenom nepotřebný těžítko.
    • Kdyby pc bylo dotováno jako konzole nestálo by tolik. Každopádně je fakt že už je potřebná další generace konzolí. A hlavně ať si každej hraje na čem se mu hraje nejlépe.
      • Nova generace konzoli neni potrebna a diky nim mi pc kupovane pred 2,5 lety a na kterem hraju vsechny hry i nove na maximalni detaily vydrzi dalsi rok minimalne :>
        Ale samozdrejme lidi co si nejsou schopni neco zjistit o HW atd. a kupuji si predrazene sestavy z tesca a jinych "specializovanych" firem si musi kupovat nova PC kazde 1-2 roky. :)
    • A moje 20 pred TREMA rokama. Doted nejnarocnejsi hra GTA IV
      Ostatni VZDYCKY na max detaily, vetsinou 1920x1200 - vyjimecne 1650x1080
      A her co teprve vyjdou se taky nebojim - nez vyjde nova generace konzoli, maji i PCckari vlastne vystarano - stejne jsou vsechno vpodstate vylepseny porty z konzoli...
    • moje pc stalo 20 pred rokem a pul, a hry mi porad behaj ve full HD s nejvissima detajlama a bez sekani *3*
      • jde jenom o to co komu vyhovuje...
  • lol tady neni co řesiš xbox vyhrává na plné čáře, nejsem zadnej x-fanda a ps-odpurce ale tohle vidí i slepej
    • WTF nepletes si nahodou strany? Xbox je to hnusne vyblite nevyrazne neostre vpravo :)
      • Urcite si to neplete, pac ta PS3 verze ja ta tmava, prekontrastovana a jde vni hov*o videt.
  • mohu něco dodat? dohrál sem to na pc asi 5krát na max a teď sem hrál demo na ps3...na ps3 je to hezčí
    • Tak zkus dodat V CEM...
      Lepsi modely? Detailnejsi textury? Vyssi rozliseni? Lepsi efekty?
      Jedina moznost je, ze mas PC pripojeny k CRT monitoru z osmdesatejch let, protoze PS3 verze nema navrch naprosto v nicem. Kontrast si umim prepalit i sam, kdybych z nejakyho duvodu chtel...
  • Jestli to nebude tím, že PS3 verzi pohání už engine z ME3. Ale to je jenom detail *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit