Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • puvodni postal 1, pak hatred, dlouho dlouho nic a pak redux :)
  • Jack1947
    Chtěli asi vylepšit reputaci po té hrůze Postal"3"... nicméně nevím nevím takhle tedy asi opravdu ne.
  • C-BEAM
    navíc když se na to člověk podívá lépe tak grafika je místy až tak vyhlazená, že zaniklo množství detailů a na každou věc kterou vylepšili připadá jiná která se zhoršila. S hraním Postalu1 nemám problém ani dnes takže pro mě také neskutečně zbytečný remaster. Jsem zvědavý zda se jim finančně vůbec vyplatilo.
  • naprosto zbytecny remaster, tak rychlej refund jsem snad jeste nemel. jo, grafika je uhlazenejsi, ale v tomto pripade je to ku skode one hry, ta pixelova grafika mela kouzlo, ted to pusobi jako neco co ztloukli na indie maratonu s pomoci unity. jo, ovladani je plynulejsi ale jinak je to vse co za 15 ecek ziskate.
    tohle je vstup do naprosto stejne reky, a ani retro efekt nezabira... zda se mi to nebo se posledni dobou rozjel drasticky tlak na zdimani penez z generace hracu s datem narozeni pred 1980?
  • Jack1947
    Pak že se musí urážet zásadně jen ve velkým co... *3*
  • Jacku ty jsi tak roztomile hloupej *15*
  • Jack1947
    Hatred.
  • Postal Redux nebo Hatred ? ... Tak zní má otázka ;)
  • Jack1947
    Njn jsemto v tvé době nehrál, takže jsem opravdu nevěděl to je celkem zklámání ne ? člověk čekal že tam bude zástup ze školky dětiček a ono prd.
  • Zagro
    nj, zase jsi zjistil, že nic nevíš *3*
  • PanS
    Podobný výsledek se dal už od oznámení bohužel čekat. RWS jsou dobří vývojáři, je obdivuhodné, že se po deseti letech k téhle sérii vrátili a snaží se ji upravit tak, aby byla zábavná i pro moderní publikum, ale některé jejich kroky nejsou daleko od praktik EA, viz tento reduk(s)ovaný Postal, který byl vytvořen jen s cílem podojit fanoušky. Nemluvě o tom, že slevu na Redux nedostanou ti, kteří první Postal Uncut už na Steamu mají. Teď jenom doufám, že si to fanoušci nenechají líbit, tohle by nemělo procházet žádnému studiu, ani RWS.

    Ale pokud se nepletu, v plánu je také Redux Postalu II. Tak třeba to vyjde líp (ale očekávám, že současní majitelé na Steamu by dostali slevu).
  • Jack1947
    No zase na druhou stranu, kdyby si uklouznul v zimě( zlomil si nohu nebo si něco udělal) a žaloval město za zavinění díky nedbalé práci. Tak bys z toho i něco vytřískal.

    Tohle mi příjde celkem "vtipné"

    going postal
    Basicly, "going postal" is pulling a uzi, assault rifle or most any other firearm out from under your jacket and going nuts. That is, wasting anyone and anything you see, and then probably yourself. A bit like going apeshit.
    Jim had left another burning paper bag of crap on John's doorstep, so John retaliated by going postal on his ass.
    by Johnny The Homicidal Maniac August 19, 2004 Oúplnej Postal dude ^^
  • podle toho po čem ve městě chodim tu chodníky nedělá nikdo...a mluva tomu neodpovídá *1* ....max v zimě se o ně staraj ledaři *9*
  • A nedělá snad?
  • jj, stejně jako "sprostý jako dlaždič" znamená že každej sprostej člověk dělá chodníky *3*
  • Jack1947
    Neslyšel drsný *8*

    Takže Postal se inspiroval incidenty co se odehrály na poště lolz To je tak moc paradoxní jak to zní *15*
  • Říká ti něco fráze "going postal"?
    https://en.wikipedia.org/wiki/Going_postal
  • já tam v prvnim i druhym dílu viděl jen týpka v tmavym plášti a nepřišel mi jako pošťák. a překlad sice "pošťák" je, ale hra se inspirovala výrazem "going postal" který sice původně vzniknul "díky" pošťákům ale zobecněl. podobně ve výrazně lehčí formě byl třeba Volný pád s Douglasem
  • http://gta.wikia.com/wiki/Hare_Krishna

    https://cs.wikipedia.org/wiki/Hare_Kri%C5%A1na

    Kapiš?
  • Jack1947
    Vždyt je to pošták lol.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit