Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • v 90tkách byly střílečky prostě střílečky, na příběh se nijak zvlášť v drtivý většině případů nehrálo. a tahle se nesnažila brát nějaký klišé alá záchrana světa/boj proti zlu ale prostě to vzala zcela obráceně ...být magor kterýmu ruplo v bedně a jde vyvraždit všechno okolo a policie/vojáci se ho snaží zastavit.

    hratelností to nijak nevyčnívalo nad jinýma podobnýma hrama, ale rozhodně to ani nebylo horší než konkurence. Co mě hlavně přitáhlo bylo prostředí ...z větší části normální kulisy z "normálního" světa, ne samý továrny, kanály, generický sci-fi apod (tim mě dostal třeba i redneck rampage kterej čistě co se týká FPS mechanismů taky nebyl úplně zázrak).

    Kontroverzí pro ty co se nad tím zamysleli to vyčnívalo (ale myslim že většina lidí co to hráli prostě stříleli pixely a nebrali je za chudáky civilisty) ....a to platí i pro redux verzi

    a btw ....jestli se nepletu (podle toho co si pamatuju z dob kdy vyšla jednička) tak Postal tady fakt neznamená "pošťák" (což by si mohl doplnit i pan recenzent)
  • Jack1947
    Cože?
  • To nebyla školka (jak se tomu tady říkalo), ale zástup hare krishna.
  • Jack1947
    Já myslel že pro lidi jako Bob je zabíjení tabu vůbec navíc takhle brutální *7* , nebyla v GTA1 školka?
  • Skoda ze je zabijeni deti tabu, jsou to prece taky lidi...
  • Jack1947
    Jedinej dobrej a lepší Postal byl ten 2.Jednička mi příjde z remástru divná protože jsem čekal nějaký nástin příběhu něco proč to dělá i Hatred to má ale Postal je spíš o tom se vybít na všech policejních složkách v co největší brutalitě a to je pro mně zarážejicí i blbé GTA mělo v prvním díle příběh a tady je jen pár keců skrz loading. Pošták co se ozbrojil po zuby a šel si to vyřídit s utaločovately ?? wtf asi v 90tkách to bylo normální. Byt kontroverzní až až.
  • Zasadne nesouhlasim s posledni vetou "Remake jedničky dopadl přesně podle očekávání, totiž ze špatné hry nejde udělat dobrý remake.". Jednicka rozhodne nebyla spatna hra!!! Jak dopadl remake soudit nebudu... nehral jsem... ale obavam se, vzhledem k pozdejsim vytvorum RWS, ze to velka bomba nebude. Kazdopadne jednicka byla dle meho nazoru (ikdyz uznavam ze se bude asi jednat o nazor mensiny) mnohem lepsi nezli dvojka (o trojce ani nemluve). Prvni postal mel skvelou atmosferu, grafiku i hratelnost... a ona brutalita zde nebyla jedinou prvoplanove umelou premisou, ale mela sve jednoznacne opodstatneni jak v pribehu tak i z neho vyplyvajici atmosfere... coz uz o pokracovanich rozhodne rici nelze
  • celkem zbytecny koment od celkem zbytecneho cloveka *7*
  • Však Postal se nezapoměl jen díky tomu co v něm šlo dělat, kdyby v něm nebyla taková brutalita, tak už by jsi na tu hru nikdo nepamatoval.
  • Jack1947
    Asi tak no celkem zbytečný Redux. Anonymní zero level koment podemnou zůstane - anonymní zero point komentem ;)
  • BangMeInBangladesh
    Hrál jsem oba díly. Ve druhém díle jsem strávil pěkných pár hodin, nejzábavnější věcí asi bylo m*čení (sprosté slovo vážně?) na ty blondýnky s velkejma dudama, kterých tam bylo na metr čtvereční více než v seriálu Baywatch a Melrose Place dohromady. Jinak si z té hry překvapivě už nic nepamatuju. Což asi není velká škoda....
    Remake jedničky dopadl přesně podle očekávání, totiž ze špatné hry nejde udělat dobrý remake.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit