Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • michaliuz18
    ne dik, teraz COD, predtym BF, a urcite aj MOH :D budu ukazovat ako padaju domy:D
  • Stačí se podívat na ten obrázek a už mám o hře jasno, jestli to takhle půjde dál tak teda nevím nevím.... já chci zase pořádnou hru z wwii. Můj sen je nový hidden and Dangerous, ale o tom si můžu nechat jenom zdát *7*
  • Nedá mi to, musím se tady vyblít. Lituji redaktory, co musí o tomto pořád psát. COD je pro mě naprostý odpad už dlouhou dobu a byl jsem jeho fanoušek, znechutil mě MW2, další díly tomu nepomohly. Ale co jsem ještě víc zklamaný, tak z Battlefieldu, čekal jsem, že udělají pořádnou hru, aby konkurovali COD a mohl jsem si zahrát, no bohužel začali stejně rejžovat jako Activision, přidávat nové věci poskromnu aby měli co přidat do dalšího dílu, grafiku vylepšují jen o kousek atd. Kam toto spěje opravdu nevím, co mě zaujaly střílečky, jsou to Destiny, co mi přijde jako vylepšený borderlands nebo Titanfall, trochu tam jdou vidět kořeny COD, no bohužel to jsou konzolovky. *13*
  • Už jen z principu si žádnou hru od EA a podobných pitomečků nekoupím. Jejich hry (pokud zrovna nějakou z nich mám chuť zkusit, moc často to nebývá) zásadně stahuju.. Nemají respekt ke mně jako hráči, nemám respekt k nim.
    • jindra.veliky
      To v prodejnach Adidas ke me prodavacky vubec nemaj respekt a tak tam taky uz jenom kradu.
      • Takové hloupé přirovnání jako od pětiletého dítěte, vážně?.. zkus se nad tím zamyslet trochu víc do hloubky, než plácneš další kravinu.
    • kolik mínusů, tolik codblbů co za ty srajdy platí :)
      • MrSanta
        Možná máš mínusy, protože za hry neplatíš. Těžko budeš mít respekt u někoho, jehož zboží používáš, aniž mu zaplatíš.
        Taky by mě zajímalo od kterého vydavatele vlastně hry kupuješ. Poslední dobou dává nějaká DLC k předobjednávce snad každý vydavatel.
        • nejde o dlc, ale o to, že chtějí 1500kč za čím dál větší srajdy a ještě dělají z hráčů idioty věcma jako je tohle .. předobjednej, získáš mp mapu... kde to jako jsme? Pokud je někdo hňup a nechá si kakat na hlavu a ještě za to platit, sorry, nejlepší možnost jak vyjádřit nesouhlas s jejich hrama a politikou je ta, že si to nekoupíš.
          • MrSanta
            Že si nekoupíš je v pořádku. Nechápu ale proč to stahovat? Nemyslím, že to nějak ten protest zdůrazní. Standartní hru za 1.500,- jsem už dlouho neviděl.
            Nevím, proč bych si měl připadat jako blbec, když jsem za předobjednávku BioShock: Infinite dostal přístup do webové hříčky, kde jsem si mohl vysloužit mini DLC do plné hry.
            • MrSanta
              Predator: pořád ti nějak nerozumím. Zrovinka ty DLC k předobjednávce zdarma jsou. Hra tě stojí stejně ať už si jí předobjednáš nebo koupíš v den vydání.
              Věta "normální člověk si DLC stáhne a neplatí za něco, co má být zdarma" je nad moje chápání. Když něco chci, tak si to zaplatím. Když se mi cena nezdá adekvátní, tak si počkám, až cena klesne na pro mě přijatelnou hodnotu. Když neklesne, nekoupím. Proč do toho pořád musíte motat to stahování warez verze?
            • Rh byl obyčejný zloděj a vrah, kterého pověsti ukázaly jak "dobráka".
            • Něco jako Robin Hood, chápeš? :) Btw normální člověk si DLC stáhne a neplatí za něco, co má být zdarma.
  • MrSanta
    Svět jde úplně do pr*ele. Dřív, když si člověk předobjednal hru, tak nic navíc nedostal. Dneska dostane mini-DLC. Vydavatelé úplně zešíleli.
    Varování: použijte trochu toho důvtipu.
    • dřív jsi dostal ke hře i editor, za pár týdnů byl net plný fanouškovských map zdarma, které často kvalitou převyšovaly originály, takže mapa navíc nikoho nevytrhla. Navíc s tvým ostrým důvtipem ti musí být jasné, že "mapa navíc" znamená "vezmeme hru co už máme hotovou, rozkouskujeme a budeme prodávat po částech".. to "navíc" je jen takový reklamní trik
      • MrSanta
        Když důvtip tak důvtip - předobjednávková DLC nejsou prodávaná.
        Když ti dá za předobjednávku nějaký bonus obchod, kde hru kupuješ, tak to nikomu zvláštní nepřijde. Když ti to dá vydavatel, tak se lidi bouří.
        • Nějak ty lidi k předobjednávce přesvědčit musí, dema nevydávají, pověst hry se pohybuje někde mezi "blbost pro 13ti leté fakany" a "150. odvar původního CoD" a už ani recenzenti jim ty marketingové žvásty nežerou tak jako před lety, do toho EA se svými Battlefieldy, ostrými lokty a špinavými praktikami kterými nezůstávají Kottickovi nic dlužní. Jinými slovy, v současné situaci je jakákoliv přiležitost jak přesvědčit nějakého šílence aby si to předobjednal dobrá
  • Pane jo, to je teda něco. I tvrdí muži mají v očích slzy a ženy dostávájí hysterické záchvaty.
  • Mapy by měla dělat hlavně komunita. Je to lepší než tyhle paskvily. A chtít za to ještě 15 €/4 mapy je už fakt naprostej vrchol. Pamatuju, když sem celej den byl schopnej na filefrontu hledat mapy do Half Lifu 2 a pak je zkoušet s kámošema. Na klenoty jako RP_Hometown1999, RP_Richlandday, rat_cuisine_final se nedá zapomenout a neplatil sem za to ani groš. Vraťte tyhle doby, prosím!
    • Lenze komunita dost casto nemysli na balanc mapy pre obe strany atd vid cs go custom maps iba par ich je naozaj dobrych ostatne su len take 4fun. Nevravim ze to co vydava activision a pyta zato 15e je lepsie:D Skor mapy by mali byt formou patchu ako volakedy k cod5.
    • Škoda, že tuto taktiku nezná Valve, ti by byli miliardáři s mapami do CS s HL či LfD *1*
      • Teď jsi to zakřikl.
  • jul-mortal kombat
    august- payday 2
    september- gta 5
    oktober-nic
    november-asi watch dogs
    december-nic

    asi tak u mna ziadny cod and battlefield ani podobne nahypovany blbosti.
    • Chybí ti tam TW R II, SR IV, The Bureau XCom Declasified, Batman: Arkham Origins, Dead Rising 3, Wolfstein: The New Order, GT 6:-P Vyjde toho dost, jenom stačí hledat:)
    • Jestě July - Castlevania: Lords of Shadow
  • http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcREwROmGEl2SeDt1kjIJb1chY2Zf5-DubrSF1jG7Yr1xEkoTmY5wA
  • uzas co takto pridat vsetky chystane dlc vtedy by sa dalo rozmyslat, ale asi to spravim ako pri kazdom cod vykaslem sa nato

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit