Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • že vychádza Battlefield 4 ma nemrzi... ba naopak, čo ma naopak mrzí, že si nedali ani tu prácu aby úvodný promo obrázok nejako odlíšili od 3 ky... ak to bude "len" to isté ako BF3 s plným výkonom Frostbitu tak to bude hodne smutné.
    • presne, predpokladam ze to bude to iste, len s nejakymi pridanymi fuknciami ktore uz mal mať BF3
      • ako najzarážajúce je na tom to ( zatial ) že už len promo obrázok je uplne v tom istom duchu len je tam namiesto 3, 4 ka... uvidime 26 ale ak to bude fakt ladené už len reklamne do toho 3 kového stylu tak to zaváňa dojením a ešte tak strašne okatým že neboli schopný ani len nové obrázky k tomu spravit.
  • Chtěl bych návrat k druhé světové ... tanky, vozidla, letadla. To by byla teprve paráda.
    • Nechapem, preco kazdy kto tu pyta WW2 proste nekupi Red Orchestra 2 a nehra? Nahradna varianta sa vzdy najde. Mna teda modern war stale bavi a arma 3 vyzera nenormalne dobre. A ked ma chyti nostalgia, zapnem RO2.
  • at udelaji WW1 a lidi jim urvou ruce
    • Cypri
      před deseti lety možná. Teď si myslím že je mnohem větší portfólio hráčů skládající se z dosti mladých ročníků a ty toto téma opravdu nezajímá. Já bych taky chtěl pěknou WW1, ale zrovna EA bych to asi nesvěřil.
      • To bych taky bral. Tam aspoň není naváděná munice. To je největší humus, kterej do BF mohli kdy dat
  • Vyčkejte s křižováním, třeba řeknou že to vyjde koncem 2014 a to je daleko :)
    • Shaker
      Ty snad podle dosavadnich vysledku mas pocit, ze vic casu pro DICE a EA = kvalitnejsi titul? Promin, ale to budu brat jako vtip.
      • No snad jo...snad nebudou mit za pul roku hotovo a rok a pul vymyslet dlc
    • Tak i tak už víme že budou dvě prémia *1*
      • No, pokud nekdo pockal a ted si koupil Premium na nekterych z levnych "kličových" obchodu, vyjde na 4 stovky 5 dlc....to je dobrej kup
        • Shaker
          zadarmo (za levno) i zloutenku...
          • Cypri
            Nevidím proč si cdkey nekoupit za levno z polska a od jinud. Takhle funguje obchod, nabidka a poptávka víš? Kdo dá lepší nabídku, bude mít lepší poptávku. BF3 jsem v den vydání koupil za 700,- a upřímně, víc bych za to ani nedal.
            • Shaker
              asi si to nepochopil, prirovnaval sem Battlefield ke zloutence, co se ceny tyka, ta je mi uplne burt, kdyz za to nejaka vec stoji, tak je cena vedlejsi. Sam kupuju z mmoboostu... vis?
        • A kdo si ho nekoupil udělal nejlíp. *3*
  • Občas si říkám... Kde jsou ty časy, kdy se herní vývojáři snažili mít u každého titulu luxusní box art nebo úvodní herní obrázek. Tady zase někdo šetřil čas, použil stejnou šablonu, jakou už mají x let, jen tam dosazují jiného vojáka a trochu ho upraví. Práce v photoshopu na hodinu. Pořád stejná nuda. Jako hra je to dobrá, já si jen nostalgicky vzpomněl na 90. léta, kdy jsem měl plnou skříň krabiček od her, i od těch, které sjem třeba neměl, ale měly parádní krabici, kterou jsem chtěl mít vystavenou... To dnes opravdu nehrozí *7*
    • Aspon to nebude klamava reklama. Pracena odvedena to tomhle obrazku jasne ukazuje, kolik casu stravili na samotne hre.
  • B3 jsem hrát přestal, tuším ani do 30 levelu jsem vojáka nedostal - ta hra a způsob jak ostatní hru hráli mě strašně vytáčel, takže jsem hrál jen deathmatch na jedné menší mapě. To Bad Company 2 si zahraju rád ještě dnes, protože tam zůstali většinou hráči co už mapy ovládají a hlavně dokáží kooperovat. Takže když si jdu zastřílet v multiplayeru tak si ještě hoodně dlouho vystačím S BC2.
    • mno na BC2 spis zustali uz jen cheateri, o ktery se EA nestara, protoze proc taky :D
  • Pokud hra poběží na frostbitu tak bude stále hnusně zabugovaná(viz 2D stromy na mapě z end gamu).
  • Další sračkoidní pračka na prachy od EA. Chjo... *6*
  • Jak už jsem tady párkrát psal, na BF3 jsem se už vyprd. Po X hodinách prostě přestala hra bavit. Nikdo tam nic nedělal a běhat sám do hordy nepřátel taky přestane človka tankovat.
    Možná si vysloužím pár mínusů - Premium je sice dojná kráva, ale člověk si zase nemusí dokupovat DLCčka, pokud po nich touží :) Ten systém má sice spoustu much, ale má i něco do sebe.
    Mimochodem, zákaznická podpora u EA naprosto nulová. Nevím, jestli je to jen můj problém, ale na maily zásadně neodpovídají, linka je pořád obsazená atd. Potřeboval jsem změnil přihlašovací e-mail a ve výsledku se stalo kulový. Pokud by měl někdo nějakou radu, rád ji uvítám... :)
    • Tak co se tyce podpory EA, jsem maximalnne spokojeny.. kdyz jsem zjistil ze mi byl odcizen account, po parminutovem telefonnim hovoru na EA do praglu mi byl ucet navracen, po telefonu vyrizeno nove heslo, a za chvili jsem byl zpet ve hre :), a to jsem ani nevedel presne datum narozeni a podobne blbiny, kdyz se me na to jejich operator ptal. Spokojenost
    • Tak s podporou jsem ja nikdy nemel problém. Do 2 dnu jsem vždycky odpověd dostal. Psal jsem jim vždy email přes ty jejich stránky
    • Veskoslav
      Náhodou. Když jsem kupoval v akci Dead Space na tablety a následně to nešlo stáhnout, tak mi odpověděli. Sice skoro za dva měsíce a ještě na něco jiného než jsem se ptal, ale odpověděli *1*
  • Cypri
    Nezlobte se na mě, ale když nedovedou udělat ani trošku inovativní "promo art" tak jak potom má vypadat hra? Taky tak kopie předchozího dílu? Neříkám, že je hnusnej, ale prostě... pff.
    Jak já jásal když oznámili trojku. Hmm, neříkám, že je špatná to vůbec ne, ale slibovali návrat ke kořenům dvojky atd. no ale mě to moc nepříjde. Jé co já bych dal za to aby se to hrálo jako dvojka. Squady maj nějakej smysl, commander v týmu, bombardování, UAV, atd atd. Tohle už mi příjde jako moc chaotický střílení. Neříkám že to je prostě špatný, ale BF2 je pro mě zatím nejlepší. Hned po tom je BF2142 a až pak BF3.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit