Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Battlefield 4 bude určitě pecka. Trojka je nejlepší válečnou hrou historie, takže čtyřku si nebudou moct dovolit zkazit, jinak by je hráči odpravili.
    • Magister_Peditum
      Výborná byla dvojka, ale já nejraději vzpomínám na jedničku. Battlefield ve druhé světové, s frostbite 2 enginem, a pokud možno bez bugů z trojky, by byl ideál. Hlavně by tam nevypadalo tak hloupě, že proudové stíhačky létají rychlosti dvouplošníků z první světové války. *15*
    • Trojjka neni ani nejlepší síl serie, natož historie
      • A který díl je podle tebe lepší, když každý další Battlefield měl v sobě něco inovativního a nového a trojka byla úplnou revolucí.
        • Cypri
          Kamaráde, tady si myslím žes přestřelil. Osobně pro mě, je nejlepší díl série BF2 a hend za ním BF2142. Nezlob se na mě ale trojka je oproti BF2 zjednodušená. A věřím, že mi dá plno lidí za pravdu, že ze série byla asi nejlepší. Už jen kvůli tomu že byla modovatelná. Project Reality Mod byl hardcore, to byli akce sakra. Ale i základ byl super. Říkám to stále, vrátit nějakej smysl squadám (ne jen jako pohyblivej spawn... pff) spawn jen na velitele squadu nebo na spawnpoint. Vrátit Commandera (UAV na požádání do určitý části mapy a ne globalně, rozkazy četám, bombardování na požádání squad leadera, shoz munice na požádání squad leadera atd.) Kdyby se hrálo to BF2 eště o trochu víc tak si radši nainstaluju to a ne BF3. Ale je to jen můj názor.
        • MidnighT91
          Evidentně vůbec nemáš šajn co slovo revoluční znamená...
        • Neber tohle jako hned utok na tebe, ale v čem to byla revoluce? V velkych mapach? Zdaleka ne! V grafice? Rozmazanej kentus! V destrukci? Zlaty Bad Company 2! V bezproblemovem chodu? Haha! V singlu? *1* ! Tak tedy nevím
      • díl*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit