Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kozy
    Počkejte si na Heroes and Generals
    • Není to nic moc, asi jsem čekal víc :/
  • Nemám zájem, koupě trojky byla jedna z největších chyb co sem kdy udělal.
    • Kupu BF3 nelutujem (aj ked premium za full cenu). Jedina hra, ktoru naozaj lutujem, je MoH:Warfighter za plnu cenu v pred objednavke :DDD Este 3 mesiace po vydani som sa jej zastaval na forach a az potom si pripustil, ze je to naozaj konina :D
    • Člověka to nas*e co? Když si koupi něco co by pak vývojáři nejraději omlátil o hlavu, že. Podobnej problém mám se Saints Row3 i když jsem za to dal jen 200,- tak mě to pěkně štve..
    • Tak to je obdivuhodné *15* *15*
  • Veskoslav
    Nevím. Mám základní hru Bf3 a s tou jsem si vystačil. V tom roce 2011 to byla docela dobrá zábava s krásnou grafikou, která ale po čase přestala bavit. Premium účet jsem nekupoval, DLC nemám. Pokud by ohlášení hry nějak výrazně srazilo cenu, uvažoval bych o dokoupení.
  • Hmm, doufám že novej bugafield bude mít ten super netcode jako má tenhle.
    • Strašný netcode, resp. detekce zásahu byla/je snad v každém BF (je jich už 10). Docela dobrá byla u Bad Company 2, než ji zprasili jedním z patchů. A většina lidí ani neví, že si to může upravit. Ta položka v menu se jmenuje "vyhlazování síťových prvků" (network smoothing factor). Na minimum je asi 0 ms a tudíž by tam mělo být minimální zpoždění, ale postavy/vehikly se budou škubat a na max asi 100 ms. Je to z důvodu hladšího pohybu ostatních.
  • jindra.veliky
    ja bych chtel korejskou valku
    • Brzo začne, takže zabalit svačinu a vyrazit na korejskej polostrov.
  • to bude jizda,ze by bf4 prekonali CoD s dlc ? :D
  • Už asi před půl rokem šla informace, že to bude na Frostbite enginu, ale oproti BF3 bude prý hodně uravený/vylepšený, takže po této stránce se podle mě není čeho bát.
  • PODLE ME bude bf4 stejna debilita jako bf3,tecka picuvka mrdarna hotovka,
  • Hlavně doufám, že bude víc close quarters map a zrušej ty velký, ty stejně nemaj s battlefieldem nic společného.
    • COD syndrom? ;-) Ses fakt mimo chlape...
    • http://youtu.be/G4KUJSBo54Q?t=13s
  • calwin
    keď som to hral ešte na konzole tak mi to prišlo strašne krátke... kampaň bola úplne zbytočná pretože to bola aj tak nuda... v multiplayeri som odomkol všetky zbrane a medaile ma už prestalo baviť zbierať... tak som sa na to rovno vykašlal... mal som z toho zlý pocit doteraz v lepšom spomínam na bad company 2 prišla mi omnoho zábavnejšia... taktiež ma sral systém vyhľadávania hier na playstation (žiadne dedikované servery? WTF? teraz už tam sú ale aj tak je to naho***) výpadky, lagy, hra s 2mi hráčmi, vypínanie stupidných deciek... kôli tomu som aj rád že som zasa na PC platforme...
    • Shaker
      Bud rad, mi na PC vychytali Battlelog... Nekdo muze oponovat, ze aspon vidi svoje statistiky online, ale existuje daleko lepsi web i na tohle, takze taky fail. Co se jim vazne povedlo byla reklama na nalakani ovci (vcetne me), ale podruhy uz jim nenaletim.
      • calwin
        je pravda mne sa strašne páčili tematické dlc pre bad company ako bol vietnam... tuto v trojke už to páchne farmárčinou a to mi vadí... prakticky keď som začal hrať betu tak už som z toho cítil zbytočnú kopírku a dokonca aj zmenšenie máp...
        • JohnyTheZik
          Tematicke dlc tam zadne nebylo. Byl k tomu jeden datadisk a to byl vietnam.. "Dlccek" tam bylo nekolik a pridaly par map + vsechny mody do ostatnich map.
          • calwin
            ano presne ten datadisk som myslel...
            • JohnyTheZik
              To ja sice chapu, ale napsal si to tak, jakoby v BC2 bylo vic tematickejch dlccek, coz nebylo.. V tomhle ohledu je BF3 mnohem dal.. Nicmene je fakt, ze uplna zmena doby v BC2 byl super napad.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit