Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zajímalo by mě proč ten týpek běží nakřivo.
    • Ataker
      On by utíkal rovně akorát oni to trochu nahli kompletně celé i se zemí, ale nechápu proč.
      • http://postimage.org/image/y6t45u1hz/full/
        • Spades
          A? Však to je ten stejný obrázek a souhlasím s Atakerem - celej obrázek je nahnutej... Voják běží rovně.
    • Hanzales
      Kličkuje mezi kapkami deště přece, cože? :D
    • Protože je to cool, stejně jako je cool jít do války bez helmy, ale s fešným účesem (jeho skalp pak aspoň bude dobře vypadat)
      • *1*
    • Zakopl *1* Je pravda ze je dost nakrivo...Az to kazi dojem celeho obrazku jen aby se nestratila zbran v nadpisu,,,
  • ..je sranda sledovat, jak 90% lidí už BF3 nebaví :-) . Já se i po roce a půl na PS3 královsky bavim a na další díl se samozřejmě těším.
    • Jojo ono to nikoho nebaví a servery jsou pořád plný. Asi boti *1*
    • Veskoslav
      No kdybych měl ještě Bf 3 na PS3, tak to zabalím ještě dříve než na pc. A to nejenom kvůli vzhledu hry:) Bitvy si nepředstavuji v malém množství. Bitvy si představuji něco něco v Planet Side 2, což mi promiň za to rýpnutí, konzolisti nemají ani zdání.
      • ..prostě beru hru takovou jakou mi stará dobrá PS3 nabízí, samozřejmě se těším na PS4 abychom si i my konzolisti mohli po letech zahrát hry bez kompromisů, moc se těším..
        • Veskoslav
          Spíše ať Vám dají podporu více hráčů. V tomto případě mi přijde 64 hráčů na mapě velikosti bojiště v Bf3 žalostně málo.
          • Radioaktivni_surikata
            64 lidí na mapách o velikosti Caspian Border je až až, skoro už příliš. Tak mohli by všichni kempit jak v reálný válce, bejt zalezlý někde v zákopech, ale nebyla by to vůbec zábava. Navíc s respawnem by to totálně ztratilo smysl. V 64 lidech to už tak bejvá dost změť náhodnejch kulek, neuběhneš pár metrů, abys na někoho nenarazil...
        • pro me je bohuzel kompromis i to hrat strilecku na gamepadu, tomu nejspis nepomuze ani PS4
    • MOžná jsi na PS3 teda málo zmlsaný. Kdysi mě taky bavilo hrát CS nebo BF dokola ... dnes už mi to bude málo. Jsem "vypařený" a v dnešní změnti her, kde navíc jedna je jako druhá, už mi ne všecho stojí za ten čas.
      • ..jasně hry mě v 36 letech baví trochu jinak než ve 20ti. Dokážu si prostě hry užívat a ne hledat chyby, kterých jsem si v BF3 nevšimnul :-).
        • Přesně moje řeč. Hra ma byt od toho aby me bavila a to me bf3 baví porad jako na zacatku. Ale chápu ze cloveka který to třeba hraje sám a nemá premko tak to po chvíli přestane bavit. Ale mít 29 map nebo kolik jich je celkem a hlavne spousta kamarádů s kteryma hraješ a jste spolu na ts to je jina káva. A pokud bude novy dil stejně dobry tak se těším.
          • Jasný. Já dřív hrával pořád s partou, ale to už je teď tak rozkopaný, že hraju jen občas s někým. BF3 stejně jako jiný hry dnes, asi pro jejich množství, nemá dost pevnou komunitu, aby mě u hry držla. Sám na to mám méně času ...to jde všechno ruku v ruce a pak BF3 byl udělanej moc dobře, ale něco tomu chybělo. Rozhodně bych se do dalšího dílu vyvaroval přibližování se CoD a konečně přinesl něco nového ...šel víc po epickosti, zavedl novinky, ale ne kosmetický ...hratelnost.

            ...Každé zboží má svého kupce. Mě se kdysi v základní BF3 zdála nejhranější mapa Metro, načež pro mě byla jednou z nejhorších ...přímočarý masakr, kempení ... blah.
  • Silueta mesta - zaujimave, nocna vojenska bitka v meropole mesta (shangaja) moze byt zaujimava.

    Na dnesnu dobu cakam velikanske mapy ako to ma napr. planetside 2
    • Spades
      To nepujde.
      Battlefield je zamereny na teamovou hru, tzn max 128 lidi na jedne mape (no... slo by i 256, ale i to je podstatne min jak v PS2)
      PlanetSide je hra uzpusobena masivnimu mnozstvi lidi na te mape. To bych v BF nikdy ani nechtel. Presne vec co mi na PS2 vadi je, ze nikdy vlastne nejde vyhrat. Kde je pak to proc hrajes?

      Navic konzole by to neutahli...

      Jako nerikam, vetsi mapy urcite, ale ne tak velke jako ma planetside 2
      • BF3 není žádná pecka, sláva. Je sice udělaný na jednu stranu moc pěkně, je to jasná AAA hra, ale je to méně HC bojiště + mám pocit, že se odklání od BF taky trochu k CoD. To je styl, kterým je trh přesicen. Je levný a všudezdejší. To je hlavně vidět na SP. V MP jsem pak doufal, že půjde cestou epičtějších bitev, nicméně BF šel v CoD šlépějích a mapy, boje ...stejné. 64 hráčů max jako to bývalo a jediná změna je v grafika, fyzika.

        Kdyby se více rozmáchli, nemusí nikdo hrát Planetside2 například (moc mě neoslovil, ale svou velikostí má něco do sebe).

        Btw. v PS2 možná nejde vyhrát, ale tak to neznamená. že se nemůže BF pokusit o epický rozsah a stovky nebo tisíce hráčů v bitvě a kopírovat styl od PS2. Lepší bude se zamyslet a jít vlastní cestou. Prostě umožní straně vyhrát. Trochu jinak na epciký rozsah, tak trochu oklikou, jde Heroes&Generals a vyhrát tam jde. Snad 1-2x týdně v betě vyhrává světovou válku Německo :D
        • Spades
          Jako hru kde je 1000 hracu bych uz fakt nehral :D
          Proste mi to pripada jako overkill... Zbytecne dlouhe matche, zbytecne omezovani grafiky, zbytecne lagy atd...
          Radsi mensi hru, ktera bude rychlejsi. Hlavne chcu videt ty komunitni turnaje s 1000 hraci, kdyz ted je problem poskladat 32v32 :D (LWTB)
          Rikam, jsem pro vic hracu, ale neprehanet. Tech 128 by bylo idealni podle me (Jakoze hratelny max pocet, ne jako standard)
          • Proč dlouhé matche? Nepřemýšlej v mezích BF dnes. To je stejná chyba, jakou dělají vývojáři. Co znáš zapomeň a představ si co by tě bavilo ...kdo říká, že musím být u začátku bitvy a i u jejích konce. Můžu si přece stejně dobře zahrát jen 20min když chci, přestože bitva bude trva třeba 20 hodin. PlanetSide2, které se tu zmínilo ...taky se nedočkáš konce a přesto to hodně hráčů hraje. Prostě tam vlezou a v rozsáhlém bojišti si zastříli a zase to zabalí ...
            • Spades
              Uznávám, že někoho by tohle mohlo bavit, ale mě ne :)

              Mám rád jednoznačně definovaný začátek a konec. Prostě vlezu dovnitř na 0:0 pak bojuju o život a nakonec se raduju z výhry, nebo aspoň ze hry, pokud prohraju.

              Je pravda, že v Planetside mě bavilo bojovat o jednotlivé území, ale jakmile sme totálně rozkopali červené, a jen je dostřelovali jak vyjížděli z báze, tak se hráči začali odpojovat, popřípadě šli na jinou frontu, protože už to byla nuda. Pak zas červení zabrali naše území a bylo to to samé furt dokola.

              Já třeba hraju rád LWTB, kde jsou prostě 2 týmy a postupně si dobýváme jednotlivé mapy s tím, že až se odehrajou všechny mapy, vyhrál ten kdo má víc území (Některé mapy jsou za méně bodů než jiné). A prostě řekne se vyhrál tento tým. A pak samozřejmě můžeme hrát odznova, ale to v PlanetSide nepovažuju za výhry. Mnohem radši bych byl, kdybysme třeba porazili červené, a hra by vyhodnotila, kdo má nejvíc území na mapě, dala nějaké bonusy za vítězství a mapa se zresetovala.

              Prostě mi jde o ten pocit, když vyhraješ, nebo prohraješ. To je to co od MP her čekám.
  • Ja osobne se divim ze uz davno neni BF Korea... Si rikam ze tohle obdobi o to uplne prosi.
    • Mne jde hlavne o to ze tohle obdobi je idealni pro boj proudovych stihacek pomoci kanonu/kulometu :D V BF3 to proste vypada komicky i kdyz samozrejme chapu proc to tam je...
    • Vzhladom na dnesnu vojnovu odvaznost severnej Korei by som skor cakal Battlefield : North Korea
      • Spades
        Ja je cekam jako frakci v BF4

        Pokud se vrati k tomu co bylo BF2 (USA, RU, EU, China) tak to bude v poho, teda mozna by mohli misto China dat neco jako UAR (United Asian Republics) ci co, protoze Severni Korea ma tez velkou armadu
    • mozna neradi delaji valky co amici pro*rali, ale zas kdyz uz byl BF: Vietnam :)
      • janchor
        Koreu vyhráli, respektive odrazili invazi Severu.
        • Vyhrli válku, ale ty důsledky a veřejný mínění je srazilo na kolena, já to beru jako prohru
        • to je dost odvazne tvrzeni, vzhledem k tomu, ze valka nebyla oficialne nikdy ukoncena bych to za vyhru nepovazoval.. navic kdyz se do toho vlozila Cina, hnali je docela rychle zpatky na jih..
          • Magister_Peditum
            Primární cíl války, zastavení invaze KLDR do Jižní Koree, byl splněn. A nebýt až příliš úspěšné ofenzivy na severu by nedošlo k zapojení Číny do války a ke splnění i sekundárního cíle, sjednocení poloostrova pod jihokorejskou vládou. Číňané je sice zahnali zpět na 38. rovnoběžku, ale měli při tom obrovské ztráty a Jižní Korea zůstala mimo kontrolu KLDR. Takže to vítězství bylo.
  • Přiznám se, pokud BF4 nebude Sci-fi, nebo WW1 nebo WW2, tak mě nechává chladným a já zůstávám u 3. Mě baví a ať si spousta lidí pyskuje jak chce (zarytí COD fans jsou nejlepší.)
    Nevím, z té zprávy nejsem tak odvařenej jako před 2 lety ze 3. *4*
    • Menorri
      lol....zarytí COD fans.....když hraješ BF 3 tak si taky zarytý COD fan a ani o tom nevíš *1* *1* *1* *1*
      • Spades
        COD je daleko menší hra...
  • to bude jizda,ze by bf4 prekonali CoD s dlc ? :D
  • Nejlepši by bylo kdyby to začinalo styl druhé svetové války,až do současnosti.Spoustu lidem by se splnilo přani a ke všemu by jsme si projeli historii do současnosti.....Hodne by to BF4 pomohlo,kupujici by si pak nemohl stezovat ze je to BF3....Singl by nebyl jen o moderni valce a v multaku si pozdeji vybrat kterou dobu hrat....To by byla pecka aspon podle me od EA.... *1*
    • S tím nepočítej, dřív to možná šlo, dnes určitě ne. Firmy dobře ví, že dělat každé 1-2 roky jednu průměrnou hru je mnohem výnosnější, než udělat jednu obrovskou hru za 5 let. Doby, kdy se autoři snažili přijít s něčím originálním jsou dávno pryč, dnes každý chce rychle vydělat na tom, co zrovna letí.
      • Doby, kdy se autoři snažili přijít s něčím originálním jsou dávno LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL to možná ty sr*čky co hrajete.... Konami a Hideo productions s MGS serií je v tomhle uplně jinde.
      • S tím ani nepočítám ale jako představu si to ponechám.Byla by to aspon pořádna vízva. ...Je to hold škoda ze se jim zda že současná válka je furt IN. *11*
    • No nápad to sice není úplně špatnej, ale jaksi dost špatně proveditelnej, protože by se každýmu časovýmu období museli dost věnovat, nehledě na to že by si musel mít mnohonásobně víc map.

      Tohle by v EA fakt neprošlo, ti by z toho radši udělali 3 hry :D
      • Spades
        jednoduse - udelat moderni BF4 a pak tam nahodit 2144 dlc a 1944 dlc :)
      • Klidne si rok jeste pockam BF3 me stale bavi....A End Game me trosku probral uz tam jde citit hra...Jinak DLC podle me celkem nuda...
  • jindra.veliky
    ja bych chtel korejskou valku
    • Brzo začne, takže zabalit svačinu a vyrazit na korejskej polostrov.
  • Chtěl bych návrat k druhé světové ... tanky, vozidla, letadla. To by byla teprve paráda.
    • Nechapem, preco kazdy kto tu pyta WW2 proste nekupi Red Orchestra 2 a nehra? Nahradna varianta sa vzdy najde. Mna teda modern war stale bavi a arma 3 vyzera nenormalne dobre. A ked ma chyti nostalgia, zapnem RO2.
  • nemuzu si pomocy, ale BF3 mi neprisel tak zabavny (a o skillu) jako byl BF2 ... a novy dil teda nadeje nevzbuzuje, dokonce stejna stylizace...

    a kdyz jste nakousli konflikty, tak by se mi libila taky sci-fi, ale historie opomiji spoustu konfliktu, at uz jizni amerika (Falklandy), Afrika (Rhodesie), Asie (Malajsie, Korea), koneckoncu Irsko, nebo cokdyby 68 soveti hodili cihlu na plyn a valili dal... ale jelikoz EA musi uspokojit konzumniho hamburgeramika, tak je to utopie.
    • jo, amíci jsou konzumní hamburgeristi, ale všichni ostatní jsou intelektuální fajnšmejkři *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit