Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hmm, doufám že novej bugafield bude mít ten super netcode jako má tenhle.
    • Strašný netcode, resp. detekce zásahu byla/je snad v každém BF (je jich už 10). Docela dobrá byla u Bad Company 2, než ji zprasili jedním z patchů. A většina lidí ani neví, že si to může upravit. Ta položka v menu se jmenuje "vyhlazování síťových prvků" (network smoothing factor). Na minimum je asi 0 ms a tudíž by tam mělo být minimální zpoždění, ale postavy/vehikly se budou škubat a na max asi 100 ms. Je to z důvodu hladšího pohybu ostatních.
  • Jako majitele BF3 + BF3 Premimum by me vazne zajimlo cim me hodlaji DICE zaujmout.
    Moderni valecny konflikt? Ale jdete, na to mam BF3. Radeji bych BF 2142.
    No dobre tak tam daji nove mapy, Sanghaj, Vietnam, atd...vazne by me zajimalo proc bych si to mel koupit. 2 roky stara hra uz je vazne stara? Ja vim Bad Company 2 taky bylo priblizne 2 roky pred BF3 a taky to vlastne byla moderna a presto BF3 trha rekordy v prodeji.
    Nechapu. *7*
    • langustyn
      no hlavni rozdil oprti 3jce je asi v tom ze BC2 ma podporu jen 32 hracu v mp a nejsou v nem stihacky. mozna se tim smerem vyda i 4ka, vetsi mapy vic hracu...
      • Niekde som myslim cital o zvysovani poctu hracov na mapu na PC - 128 a na konzolach myslim 64. Ci sa mi to len marii???
  • Kozy
    Počkejte si na Heroes and Generals
    • Není to nic moc, asi jsem čekal víc :/
  • no, uz aby pomalu ohlasovali SimCity 6 *1*
  • Takže mezi BF 1942 a BF 2 byly cca 3 roky, na trojku jsme museli čekat dokonce 6 let - nu a teď se těšte na nový díl každé dva roky a mezi tím samozřejmě nějaká ta DLC *1*
    • Battlefield 1942 (2002)
      Battlefield: Vietnam (2004)
      Battlefield 2 (2005)
      Battlefield 2142 (2006)
      Battlefield: Bad Company (2008)
      Battlefield Heroes (2009)
      Battlefield 1943 (2009)
      Battlefield: Bad Company 2 (2010)
      Battlefield Play4Free (2011)
      Battlefield 3 (2011)
      • Spades
        A nezapomeň, že ještě v 2009 vydali Mirror's Edge. DICE má prostředky na to aby dělali hry často. Proto si také myslím, že byl BF3 uspěchaný, a proto se to snaží vynahradit BF4.

        Další díl pak nebude BF5, ale nějaké BC, nebo jinej spin-off
        • Chtěl jsem jen poukázat na to, že BF vychází průměrně skoro každý rok. Taky bych tam mohl započítat každý datadisk/DLC. Dva u 1942ky, 3 datáče k BF2, jeden k 2142ce, BC2 Vietnam, 5 DLC k BF3 a ještě vydali BF2 Modern Combat na konzole v roce 2005 (byl jiný než PC verze).
  • Spíš bych oocenil kdyby to bylo zas z 2.sv. jako 1942 nez moderni valku.
    • Když se podíváš na cover, tak ten chlap má moderní M4 + výstroj, takže je jasné, že to za 2. svétové nebude.
      • Sorry, není to M4, ale každopádně je to moderní zbraň.
        • Spades
          Je to sniperka EBR
    • Cypri
      Radši bych viděl frostbite verzi BF2142
  • Ale vždyť už na obalu dvojky byl voják a digitální rozmazání....
  • at udelaji WW1 a lidi jim urvou ruce
    • Cypri
      před deseti lety možná. Teď si myslím že je mnohem větší portfólio hráčů skládající se z dosti mladých ročníků a ty toto téma opravdu nezajímá. Já bych taky chtěl pěknou WW1, ale zrovna EA bych to asi nesvěřil.
      • To bych taky bral. Tam aspoň není naváděná munice. To je největší humus, kterej do BF mohli kdy dat
  • Já chci remake BFBC2 Vietnam, který hraju doteď:o) Je to nejlepší hra téhle série
    • Nope nej díl byl BF2.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit