Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mě se strašně líbí jak tady každý nadává jak to bude zas šecko o ho*ně, jak to bude úplně to samé jenom s o trochu lepším enginem, ale přitom neviděli nic jiného než artwork *1*
    • Cypri
      Tak nemůžeš se lidem zase divit, dnešní doba a přístup vývojářů (spíš vydavatelů - vývojáři by i rádi dělali něco inovativního a novýho ale to by se pak neprodávalo tak krásně pro vydavatele) má dost precedensů. Stačí mrknout na CoD - pořád to samý, Crysis (alespoň popdle mě) pokrok jen graficky, ale gameplay podle mě krok zpět (tunelovka s občasným uvolněním) atd. atd. Já se upřímně taky bojím že to bude to samý jak trojka. Nehledě na ty jejich DLC a "premium"

      Do teď jsem nepřenesl přes srdce jejich prohlášení že se nehodlaj opičit po CoD Elite. Bum viděli jak to sype tak je tu premium...
      • Spades
        Premium != Elite
        Premium = Season Pass, neboli predplaceni dlc
        Elite = Placenej Battlelog + Season Pass + nejake utilitky navic (filmecky atd...)

        Srovnej si to plz...
  • v zivote, V ZIVOTE si BF4 neporidim. vzdyt pred chvili vyslo teprve kompletni rozsireni pro BF3 a to jeste ani nevydali modarsky balicek!! at jsou do pr*ele zidi z EA...BF3 mi vydrzi jeste dobrych par (desitek) let za predpokladu, ze ze serie BF udelaji to co udelali Activision s COD...
  • Čeho je moc toho je příliš .... pokud si někdo myslí že herní technologie za dva roky přinesly něco revolučního a nečeká to stejné se stejnými mapami v DLC .... Battlefield není NHL ... i když , kdo chce kam .
    • Slyšel jsem a dokonce četl že Frosbite 2 v Battlefield 3 byl využit na hodně málo procent.. myslím okolo 20 % . Také jsem četl že v Battlefiled 4 má být využit na 90 %.. čož podle mě bude paráda. Uvidíme, ale já se na to těším jako malý kluk. Každý Battlefield mě po singlu nezklamal takže.. Za mě : Dejte to sem !
      • Predpokladam ze tych novych 70% vyuzita enginu budu blury a optical flary a neviem ake filtre a mozno sa konecne dockame destrukcie aka bola v BadCompany 2. Po odohrati singlu aj tak dam vsetko na minimum aby som nahnal FPS a ostane len ta destrukcia. Aj to len ak boh da. Velke iluzie s tvrdeniami o engine si nerobim :)
      • Posledni vec co jsem cetl ja bylo, ze Battlefield 3 bude obsahovat vetsi mapy, nez mel Battlefield 2.
      • Využít engine na 20% ? Co to je zase za blábol? To je jakobych řekl, že své oči využívám pouze z 20%
        • je to pravda v oficialni zprave od Dice Frostbite 2 v bf3 pracuje jen na 20% kapacity ........ a ve 4 ce ma bejt ne 90% ale 75% z duvodu hardwarovy narocnosti.
        • Vole, hlavně že je vědecký prokázáno že mozek využíváš ze 3% až do 10% .. Tak si to přečti tady někde když to psali.. Vím že to bylo na GAMES.cz tak si to najdi když si tak chytrý. Vím čem mluvím snad ne.. a rozhodně nejsem jediný kdo to četl.
          • je vedecky prokazano ze nevis co kecas ----- mozek jede normalne na plno ale jen podle potreby jelikoz nektery funkce nevyzaduje a to znamena ze najednou v jednom okamziku pracuje 3 az 10% jinak vcelke funguje na plno ..... tohle je vedeckej mytus 80.let
      • zminujes aspekty, ktere od pocatku serie nebyly prednosti hry
  • Stormangels
    Doufám že to nebude Buggofield 4.... jak ta trojka
    • Mars50
      Tak snad přejdou od Betafieldu k finální verzi. :)
  • Spades
    Jako BF3 mě bavilo, takže se na BF4 těším. Ale stále je tu i druhá (sic naivní) alternativa.

    BF3 bylo strašně uspěchané. Špatně optimalizovaný FB2.0 (stačí mi lagy výbuchů, destrukcí a TV raket... a stíhačky co se zasekávají a vybuchu 10 vteřin po tom.), dále pak málo frakcí, chybějící commander mód atd...

    Podle mě BF4 bude to, co BF3 mělo být už od začátku. Plnohodnotný nástupce BF2, sic ne tak realistický (ale to mi u BF3 zas tak nevadilo).
    • no kejmo tak mas asi rachotinu kompa nic z toho jsem nikdy nezazil
      • Spades
        Tank , když vybuchne, tak chvilku tam jsou oba modely (normální a vybuchlý).
        Destrukce někdy posekává.
        Stíhačky se často po nárazu jakoby zasekno a vybuchnou až po chvíli, popř se zastaví ve vzduchu.
        TV rakety strašně lagujou - do heli nohit a přes díru uprostřed heli hit...
        Lagování hitů obecně (vlezeš za stěnu a i tak zemřeš)

        Toto není jen můj osobní dojem, to se stává všem. Nevím čím to je, ale v BFBC2 nic takového nebylo, proto to dávám za vimu špatné optimalizaci FB2.0
  • Tentokrát by se mohli vysrat na QTE, který mě v trojce sraly. Byly tam stejně zbytečný jako v NFS: The Run. Já se radši na tu cutscénu jen podívám, než abych do ní musel nuceně zasahovat.
    • conflig
      Tak je fakt, že QTE jsou během cutscen zbytečné.. ale pokud jsou v rámci gameplaye jako v GOW tak proč ne...
  • Budem moct hrat za komunisty ?
  • B3 jsem hrát přestal, tuším ani do 30 levelu jsem vojáka nedostal - ta hra a způsob jak ostatní hru hráli mě strašně vytáčel, takže jsem hrál jen deathmatch na jedné menší mapě. To Bad Company 2 si zahraju rád ještě dnes, protože tam zůstali většinou hráči co už mapy ovládají a hlavně dokáží kooperovat. Takže když si jdu zastřílet v multiplayeru tak si ještě hoodně dlouho vystačím S BC2.
    • mno na BC2 spis zustali uz jen cheateri, o ktery se EA nestara, protoze proc taky :D
  • že vychádza Battlefield 4 ma nemrzi... ba naopak, čo ma naopak mrzí, že si nedali ani tu prácu aby úvodný promo obrázok nejako odlíšili od 3 ky... ak to bude "len" to isté ako BF3 s plným výkonom Frostbitu tak to bude hodne smutné.
    • presne, predpokladam ze to bude to iste, len s nejakymi pridanymi fuknciami ktore uz mal mať BF3
      • ako najzarážajúce je na tom to ( zatial ) že už len promo obrázok je uplne v tom istom duchu len je tam namiesto 3, 4 ka... uvidime 26 ale ak to bude fakt ladené už len reklamne do toho 3 kového stylu tak to zaváňa dojením a ešte tak strašne okatým že neboli schopný ani len nové obrázky k tomu spravit.
  • Tesim sa velmi, velmi. Dufam ze budem Admin *16*
    PS: Som sam

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit