Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jak už jsem tady párkrát psal, na BF3 jsem se už vyprd. Po X hodinách prostě přestala hra bavit. Nikdo tam nic nedělal a běhat sám do hordy nepřátel taky přestane človka tankovat.
    Možná si vysloužím pár mínusů - Premium je sice dojná kráva, ale člověk si zase nemusí dokupovat DLCčka, pokud po nich touží :) Ten systém má sice spoustu much, ale má i něco do sebe.
    Mimochodem, zákaznická podpora u EA naprosto nulová. Nevím, jestli je to jen můj problém, ale na maily zásadně neodpovídají, linka je pořád obsazená atd. Potřeboval jsem změnil přihlašovací e-mail a ve výsledku se stalo kulový. Pokud by měl někdo nějakou radu, rád ji uvítám... :)
    • Tak co se tyce podpory EA, jsem maximalnne spokojeny.. kdyz jsem zjistil ze mi byl odcizen account, po parminutovem telefonnim hovoru na EA do praglu mi byl ucet navracen, po telefonu vyrizeno nove heslo, a za chvili jsem byl zpet ve hre :), a to jsem ani nevedel presne datum narozeni a podobne blbiny, kdyz se me na to jejich operator ptal. Spokojenost
    • Tak s podporou jsem ja nikdy nemel problém. Do 2 dnu jsem vždycky odpověd dostal. Psal jsem jim vždy email přes ty jejich stránky
    • Veskoslav
      Náhodou. Když jsem kupoval v akci Dead Space na tablety a následně to nešlo stáhnout, tak mi odpověděli. Sice skoro za dva měsíce a ještě na něco jiného než jsem se ptal, ale odpověděli *1*
  • Veskoslav
    Nevím. Mám základní hru Bf3 a s tou jsem si vystačil. V tom roce 2011 to byla docela dobrá zábava s krásnou grafikou, která ale po čase přestala bavit. Premium účet jsem nekupoval, DLC nemám. Pokud by ohlášení hry nějak výrazně srazilo cenu, uvažoval bych o dokoupení.
  • Battlefield už téměř nehraju, ale jelikož mám premium tak ze zvědavosti jsem to zase zapnul a místo nějaké atmosféry a napětí, které jsem prožíval dříve, se ta hra herně neustále posouvá k okamžité a neustálé zběsilé bezduché adrenalinové akci. Uvítal bych u BF4 posun zpátky k realitě...
  • Nemám zájem, koupě trojky byla jedna z největších chyb co sem kdy udělal.
    • Kupu BF3 nelutujem (aj ked premium za full cenu). Jedina hra, ktoru naozaj lutujem, je MoH:Warfighter za plnu cenu v pred objednavke :DDD Este 3 mesiace po vydani som sa jej zastaval na forach a az potom si pripustil, ze je to naozaj konina :D
    • Člověka to nas*e co? Když si koupi něco co by pak vývojáři nejraději omlátil o hlavu, že. Podobnej problém mám se Saints Row3 i když jsem za to dal jen 200,- tak mě to pěkně štve..
    • Tak to je obdivuhodné *15* *15*
  • calwin
    keď som to hral ešte na konzole tak mi to prišlo strašne krátke... kampaň bola úplne zbytočná pretože to bola aj tak nuda... v multiplayeri som odomkol všetky zbrane a medaile ma už prestalo baviť zbierať... tak som sa na to rovno vykašlal... mal som z toho zlý pocit doteraz v lepšom spomínam na bad company 2 prišla mi omnoho zábavnejšia... taktiež ma sral systém vyhľadávania hier na playstation (žiadne dedikované servery? WTF? teraz už tam sú ale aj tak je to naho***) výpadky, lagy, hra s 2mi hráčmi, vypínanie stupidných deciek... kôli tomu som aj rád že som zasa na PC platforme...
    • Shaker
      Bud rad, mi na PC vychytali Battlelog... Nekdo muze oponovat, ze aspon vidi svoje statistiky online, ale existuje daleko lepsi web i na tohle, takze taky fail. Co se jim vazne povedlo byla reklama na nalakani ovci (vcetne me), ale podruhy uz jim nenaletim.
      • calwin
        je pravda mne sa strašne páčili tematické dlc pre bad company ako bol vietnam... tuto v trojke už to páchne farmárčinou a to mi vadí... prakticky keď som začal hrať betu tak už som z toho cítil zbytočnú kopírku a dokonca aj zmenšenie máp...
        • JohnyTheZik
          Tematicke dlc tam zadne nebylo. Byl k tomu jeden datadisk a to byl vietnam.. "Dlccek" tam bylo nekolik a pridaly par map + vsechny mody do ostatnich map.
          • calwin
            ano presne ten datadisk som myslel...
            • JohnyTheZik
              To ja sice chapu, ale napsal si to tak, jakoby v BC2 bylo vic tematickejch dlccek, coz nebylo.. V tomhle ohledu je BF3 mnohem dal.. Nicmene je fakt, ze uplna zmena doby v BC2 byl super napad.
  • Neuveritelne co si uz ea dovoli :) Bude to ta sama hra a ten samej engine jako trojka. Ale tak proc to nevydat zase, nauctovat si 60€ a neprodavat znova. Dyt ovce to nakupuji.
    • A ty snad víš co bude hra obsahovat a jak bude vypadat? A pokud dokážeš hru odsoudit hru podle jednoho obrazku tak prosím. Samozřejmě ze pojede na stejném enginu frosbite 2. Je logicke ze nebudou s každým novým dílem dělat i novej engine. A pokud s ni zažijí tolik zábavy jako s dvojkou tak se rad k tem ovcim přidám.
      • Chtěl jsem napsat ze s trojkou
    • Shaker
      Kdyz se podivas na ten poster poradne, tak uvidis, ze vojak na nem je trochu vic nasikmo a to bych rekl, ze bude asi nejhlavnejsi rozdil mezi BF3 a BF4. U BF3 se jim jeste jakz takz podarilo presvedcit, ze tak jak to udelali to ma byt (sice ne vsechny, ale aspon vetsinu), ale 4, ta uz podle prvniho obrazku pada na hubu...
  • Hlavně doufám, že bude víc close quarters map a zrušej ty velký, ty stejně nemaj s battlefieldem nic společného.
    • COD syndrom? ;-) Ses fakt mimo chlape...
    • http://youtu.be/G4KUJSBo54Q?t=13s
  • Vyčkejte s křižováním, třeba řeknou že to vyjde koncem 2014 a to je daleko :)
    • Shaker
      Ty snad podle dosavadnich vysledku mas pocit, ze vic casu pro DICE a EA = kvalitnejsi titul? Promin, ale to budu brat jako vtip.
      • No snad jo...snad nebudou mit za pul roku hotovo a rok a pul vymyslet dlc
    • Tak i tak už víme že budou dvě prémia *1*
      • No, pokud nekdo pockal a ted si koupil Premium na nekterych z levnych "kličových" obchodu, vyjde na 4 stovky 5 dlc....to je dobrej kup
        • Shaker
          zadarmo (za levno) i zloutenku...
          • Cypri
            Nevidím proč si cdkey nekoupit za levno z polska a od jinud. Takhle funguje obchod, nabidka a poptávka víš? Kdo dá lepší nabídku, bude mít lepší poptávku. BF3 jsem v den vydání koupil za 700,- a upřímně, víc bych za to ani nedal.
            • Shaker
              asi si to nepochopil, prirovnaval sem Battlefield ke zloutence, co se ceny tyka, ta je mi uplne burt, kdyz za to nejaka vec stoji, tak je cena vedlejsi. Sam kupuju z mmoboostu... vis?
        • A kdo si ho nekoupil udělal nejlíp. *3*
  • Další sračkoidní pračka na prachy od EA. Chjo... *6*
  • jaký skok byl z BF2 na BF3. myslím, že rozhodně více jak 2 roky. prvně říkali, že BF další bude s daleko větším odstupem . Není to roční hra. Ale jak to začalo sypat prachy tak to musíme dojit co to dá..Já se sice těším ale obávám se o HW náročnost, která je ještě u BF3 v rozumných mezích. Za chvíli budeme potřebovat na hraní MP mít 4 vga v sli ne?
    • Ataker
      Tak tomu nerozumím jednou si tu stěžují PC hráči, že už je štve, jak zastarale všechno vypadá díky konzolím a když se najde hra kvůli které si člověk musí koupit novou grafiku atd. tak zas nadávají.
      • Mě to nesere mám gtx 680 ve sli..ale ubývá hráču bo nejsou zase tak ochotni davat takovy kc za novy zelezo :-). Me to nesere kdyz me neco nepojede vemu prachy a koupim klido 4 grafiky *1* *1* jen jsem podotkl kam to cca vede, kdyz si vemu ze Metro 2033 ci gta 4 trha stale zelezo jak prd :-d..A musim rict ze tyhle dve jmenovane jsou na FULL teda Naadherny
        • Cypri
          Myslím si, že tohle je víc záležitost optimalizace...
      • Keby radšej vydali na engine BF3 niečo čo si sám pre seba nazvem BF3: Tactics a bol by to nástupca dvojky, ktorý by išiel v jej šlapajách bolo by to milionkrát lepšie.

        Ale kalkul je kalkul.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit