Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tohle si koupí jenom hlupák, ... jasně, budu si pořizovat nesmyslný dlc za 24.99 (:DDD)do hry, ve který jsou samý čítři a o kterou se autoři vůbec nestarají. fakoff

    http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=2Z4m4lnjxkY#t=113s
    • Ten odkaz nefunguje.Resp.to dává poškozené URL neumím kopírovat?
      • Staci to trosku upravit, myslel toto: http://www.youtube.com/watch?v=2Z4m4lnjxkY#t=113s
  • Takže vlastně vyšlo první DLC k MW3...
  • Tak tohle je přesně ten odstrašující případ jakým směrem by se hry ubírat neměly......bohužel dost lidí (hlavně USA) si to koupí.......
  • Asharak
    V dalším dílu COD bude hra totožná, engin taky, možná pár inovací, prodeje asi taky, ale systém DLC bude daleko více vylepšený a víc cool. Aspoň takhle mi pomalu připadá budoucnost *15*
    • Whoossain
      Já bych se toho nebál a rovnou bych to prodával po částech všechno. Chceš hrát - kup si mapu, chceš mít za koho hrát - kup si vojáčka, chceš ho mít oblečenýcho - kup mu uniformu, chceš, aby měl zbraň - kup mu ji, chceš, aby měl čim střílet - kup si zásobník (pochopitelně po vypotřebování nábojů by sis musel DLC Magazine koupit znovu) atd. Pak by se to nechalo ještě dotáhnout na next level a kupovaly by se i jednotlivý objekty v mapě - strom, kámen, výbušný sud...Případně by sis po každý smrti musel zase koupit novýho vojáčka.
      • :D:D:D:D:D ........ :D:D:DD:

        Bude to tak. Nejvic me zere ze jsem se jich rok dva zpet jeste zastaval.. tohle je piste si co chcete "hraci" nebo lepe "poplatnici" cod ČISTÝ VÝSMĚCH DO KSICHTU. Co na tom, amícká masa retardů zase půjde a koupí a pak stáhne všechny kolekce :DD... to je fakt už síla. Kdybych cod zapl dnes, připadal bych si jak znasilnena k****. Je mi uprimne lito lidi z friendlistu kteri jsou na tom denne zavisli. *13*
        • MishKonn
          Ále ále, tady někdo spatřil světlo na konci tunelu *4*

          To, co říká Whoossain v podstatě schvaluju. Když jsou ty lidi tak debilní, že tu hru hrajou a tohle kupujou, jsou dost debilní na to, aby platili i za vojáčky a stromečky. Jen do toho, prachy se sypte!
  • Néé prosím né CoD už néé! dost! >B-((
  • MidnighT91
    Lidi zapřísahám vás už ty stupidní DLC přestaňte kupovat a stáhněte si je !!!
  • ForeverAlone
    Sám nemám DLC nějak v lásce a obzvlášť tyhle "DLC" aka pár nových map a nazdar, ale co vás všechny vede k tomu pod jakýmkoli článkem o COD brečet, jak je COD fůůůj apod.
    Když se vám to nelíbí nehrajte to, osobně jsem jim za COD MW3 tech 20€ rád vysolil...přijdu k PC, zapnu hru, dva kliky, server nemusim hledat, samo mě to umístí a hraju, mapy malý, rychlý, hned jsem v akci, slusšná integrace se STEAMem...co víc si může nenáročnej člověk, co nemá na hraní moc času přát... HATERS GONNA HATE *3*
  • Co na tohle říct? Jedno velký šajze tahle hra! Jedničku, dvojku a MW1 jsem miloval, ale tím Call od Duty mělo skončit, tohle je prostě n e h o r á z n ej shit, i z toho videa se mi dělá zle!
  • Veskoslav
    Jo dálší DLC!!!!Jo 2 mapy a 3 zbraně za 5000 dolarů:-D
    • Uz sem to psal asi milionkrat.MW3 neni pro socialni pripady! Pro me je i tech 5000 dolaru smesna castka. Jde videt jak jsi zavistivy zebrak :D
    • Trol.diskuzni
      Hlavně že Bioware rozdává k ME 3 košaté datadisky gratis, že?
    • hmm trosku jina forma pravidelnych poplatku, no a co? kdyz nechces nekupuj a predplacej si dal SW :)
    • Ale dostanes ty nejlepsi pew-pew guns
  • On to ještě někdo hraje?
    • To byses divil ;) Ne každej požaduje složitý hry, když si chce odpočinout od práce a přemýšlení...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit