Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prečítal som si ten članok veci prečo hrať TESO. a toto neunosné machrovanie a ohovarianie ostatných MMORPG je až trápne. TES mám rad ale dufam že toto bude prepadák.
  • Keby pani Suzie Fordova radsej povedala preco by hru mali skusit fanusikovia serie... *13*
  • yenda1
    Vydej sh*t, připlácni na to známou značku (TES, Star Wars), do pár měsíců vydělěj, pak F2P, over a nazdar jeď k móóři. *1*
  • Kravicka
    dalsi hra co stoji akorat za hate jako CoD
  • Moznost hrat za imperialni rasu? Tak ze koupis si hru za 1500Kc, potom platis mesicni poplatky a jeste si musis udelat upgrade na na Imperialni edici aby jsi mohl hrat za dalsi rasu? Prave jsem ztratil veskery zajem o tuhle hru.
    • walltar
      Tak technicky jsou to 4 pasivky a možnost hrát za hubenýho norda. Takže to zase tak hrozný není. Navíc i s normální edicí máš možnost si zahrát 100% hry. Osobně si myslím, že na to jaké sou tam ty bonusy, se ta digitální imp edice vůbec nevyplatí.

      Kůň je stejnej jak ostatní koně, Prstýnky dávají 5% XP bonus a pet je vyloženě k smíchu ... Za to platit 25€ je imho kravina. Pokud člověk nechce tu edici se soškou a knížkou ... ta je celkem pěkná, ale to zase nemám kam dát.

      Jinak jde to sehnat i za třeba 1100,- ... na oficiální stránce to je šíleně předražený.
    • Snad budou lidi soudni a nebudou ten trash kupovat jen kvuli mmo suchu nebo protoze je to TES.
    • mna skor fascinuje po ze po kupe tej edicie je moznost hrat za " jakoukoliv alianci s jakoukoliv rasou" tak naco tam potom maju rozdelenie RvRvR ked ti co si priplatia mozu byt hocico hocikde ?
      • walltar
        Tak jeden důvod je, protože to lidi chtěli. Taky tak jak to je teď to vůbec nesedí do lore TES. Jsou tam hodně multikulturní území. Ale zase je blbost to dát všem, protože je potřeba to jádro zachovat.

        Teď to dostanou všichni k předobjednávkám. Pozděj to bude jen k imp. edici.
        • kon, pet, atd... su uplne v pohode ako v kazdej v spec edicii MMO, este aj ten imperial sa da pochopit, ale rozbyt zoskupenie frankcii je fakt kravina, Nord medzi Vysokymi a Lesnimy elfami a mackami, bude epicky
  • tak jsem se těšil a teď mě to štve
  • Můžete mi někdo říct, proč tam mám ban, když jsem tam v životě nebyl?
    Ne, že by mě ta hra zajímala, ale tady jde o ten princip -_-
  • 502 Bad Gateway
    • co je fakt to nešlo, máte problém klikači? to chce klid a nohy v teple
      • Slyším tvou pulzující žilku až sem.
    • tak už funguje. Konečně jde dělat oblečení, na to jsem se tešil od chvíle co jsem v morrowindu našel první krejčovslé nástroje
  • Najviac ma dostalo "Máme zde lidi, kteří pracovali na Dark Age of Camelot, na Warhammeru Online." AKoze po tejto info uz viem ze je ta hra odsudena k zkaze :D Tym co robili War by som nedal ani zametat ulice
    • jn lidi co udělali jedno z nejlepších mmorpg, které v sobě mělo dost prvků, které jsou podle všech najednou v GW2 úplně revoluční a doplatilo jen na to že lidi odešli hrát dementní Wotlk. Taky bych jim nevěřil :(
      • WAr skoncil pretoze bol naprd spraveny : zly engine, zle mechaniky, atd ...
        PQ nulova motiviacia ich robit, RvR zastarali engine takze z toho bol ZergLag Fest,
  • Mám pocit, že tá hra bude mať podobný osud ako Star Wars The Old Republic. *9*
    • v tom pripade to bude super swtor ted hraju a nechapu co proti tomu lidi maji :D
      • Swtor se hodně zvedlo od minula, co jsem to hrál. Na druhou stranu ten jejich f2p model je tak nechutný, že se mi do toho nechce strkat ani kačka a on to možná bude časem problém, protože ty omezení jsou fakt na grcačku.
        • mne ako subscriberovi sa SWTOR hraje skvele. Ano ten pocet Flashpoitov je zufaly, rovnako ako ich obtiaznost. Raidov/ops je dnes uz 7 ked nepocitame tobora. Ich obtiaznost na hard je smiesna, hlavne u tych lvl50, tam uz 55ky vo full underworld a viac chodia Nightmare pomali s jednym healom a bez tanka.:P 55kove ops TfB a SaV su challenge az na 16M hardmode, aj to len niektory bossovia. Nove Opsky na oricone zatial davaju zabrat aj na hard 8m, ale staci ked budu mat 2/3 ops grupy read guard gear a pojdu uz ako noz maslom. Modlime sa za skory najtmer,a hlavne nejake nove opsky, ci nightmare mod na flashpointy.
    • Jako že vydělají přes 150 mega jen z mikrotransakcí za rok? To by asi brali.
    • Nie je sa čomu čudovať. Trh je presýtený ďaleko lepšími MMO hrami po stránke grafickej aj čo sa zábavnosti a obsahu týka. Len značka téma na dobrú hru nestačia.
      • Tiež si myslím, že na trhu je už príliš mmorpg. Dá sa vyberať z dosť veľkého množstva - menej či viac kvalitných titulov- a tak už nehrozí, že by nejaké mmorpg uchvátilo obrovskú časť hráčov.
    • Tak to TESO moc fandíš. Pokud skončí jako SWTOR tak to bude pro Bethesdu výhra... SWTOR má hodně dobrou populaci. Problém je, že je stále málo raidu a ještě jsou k tomu dost jednoduché. To same flashpointy. Těch je kurevksy málo a navíc jsou trapně lehké a nudné. Engine je stejný dva roky bez update. Seká se to i na dobrých sestávách. Za dva roky tu nejsou žádné mody. Za dva roky tu není možnost zvětšít si bar na více než 12 spellů. A tak bych mohl pokračovat, ale i tak je na tom v současnosti SWTOR dobře..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit