Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheGGG
    až přidají dark eldary, tak se o to určitě začnu zajímat...
  • Jo tak jsem se podíval na gameplay video z tvojí doporučené hry. Nevím, jestli sis dělal srandu, ale jestli jsi toto doporučení myslel vážně, tak by ses měl zamyslet. To jsou naprosto odlišné hry, srovnat se nedají naprosto v ničem. Mimochodem gameplay vypadá opravdu tragicky, to se na mě nezlob.
  • Eternal Crusade je taky FPS?
  • XorxoxTalarius
    Ne, dalsi rasy budou taky zdarma. Krome skinu pro tvoji postavu tam neni zadny placeny obsah. To je zavazek autoru. Samozrejme, muzes jim verit nebo nemusis, ale vzhledem k tomu ze se nesnazi nic zakryvat, vse ukazuji a na dotazy odpovidaji na foru pravidelne, tak jim verim. Rozhodne vic nez EA ze nebudou placena DLC mimo season pass.
  • TheGGG
    a až začnou přidávat další rasy, peněženku budu muset vytáhnout stejně...
  • XorxoxTalarius
    Jenom dve veci, cernoch v prvni svetove by mohl delat pouze dve veci, cistit boty, nebo zivy stit. K nicemu jinemu by ho nepustili.
    A za druhe. Jakou mam jistotu ze kdyz si koupim season pass (ktery budu potrebovat jelikoz v zakladni hre bude prd) dostanu opravdu veskery obsah. Nebylo posledni dobou jiz nekolik pripadu kdyz (prave v MP hre) vydavali pomerne dulezite DLC uplne mimo season pass?

    A ted upozorneni nakonec. Vyprdnete se na scifi radoby prvni svetovou a kupte si Eternal Crusade. Vcera oznamili datum vydani, jez bude 23. Zari. Ve hre mate tanky, pechotu, souboje zblizka a hlavne ... veskery kontent se do hry bude pridavat zdarma, zadna placena DLC. Uz ted je oznamena prvni rozsireni a bude velike (uplne nova trida, spousta veci a tak dale). Cena by mela byt do vydani 39.99.
    Shrnuto podtrzeno dostanete za tretinu ceny daleko vice obsahu, u projektu kde se pocita ze bude mit zivotnost delsi nez jedna generace konzoli :)
    P.S.: Jedine mozne placene rozsireni budou veci ke kustomizaci vaseho avatara (lebky, streva a tak dale), jelikoz by mohli ovlivnit rating hry. Cena by pak nemela presahnout dva dolary.
  • @keyser.sozey - pro tvůj klid ti raději nic dál říkat nebudu. Ale můžeš si bej jistej, že se mám jak prase v žitě.

    @kokoskomath - nevim kolik se vydělává kouřením ptáků. Asi to víš když to umíš propočítat. Já prachy vydělávám sezením na prdeli v kanclu. Zkrátka moc se nenadřu. Jen buzeruju patolízali co mi sloužej.
  • Ja jen doufam, ze tato rasove vyvazena hra bude vyvazena i genderove. Jinak je budu zalovat u Mezinarodniho soudu pro lidska prava v Haagu !!!
  • Toho bych se nebál, podle mě je např. id*ot každý, kdo si tuhle blbost koupí *1*
  • To je jasny, že všechnu vatu sežerou vym*dani kravaťaci, ktery tuhle dojnou politiku vymysleli, delnici kery na tom delaj, mužou bejt radi, že dostanou vejplatu načas a možna budou i vanočni premie ...
  • Ja jsem zase id*ot, takže pokud ve hře nebudou id*oti tak to beru za diskriminaci.
  • To, že dlc mapy nikdo nehraje, je opravdu blbost. Hraji jenom hardcore mod, což hraje minimum lidí a přesto mám vždy kde hrát na serverech. BF4 hraji rok od vydání a mám nahráno cca okolo 1tis hodin.
  • Já to zase koupím v Premium, jako vždy. Cena je prostě prasácká, já to vím. Ale tu nechutnou cenu mi vyváží tisíce odehraných hodin jako v BF3 a 4. Není pravda, že se hrajou jen základní mapy a DLCčka se prostě opomíjí a je zbytečné je kupovat. To je nesmysl. Hraju na x serverech, kde se mixujou všechna DLC a hráči bez vlastnictví všech DLC tam hrát nemůžou. Nehledě na přednostní přístup, když jsi ve frontě na server. Skiny a battlepacky mě naprosto nezajímají, kvůli tomu to nekupuju. BF je jediná hra, kterou vždy kupuju takhle prasácky předraženou, ale je to jediná vyjímka. Chcete ušetřit? Nechte si to koupit jako dárek na vánoce, už jsou za rohem. :-) Já chápu, že většina lidí by na to v pohodě měla, ale nechce to koupit z principu. Já se s tím stotožňuju, ale jak říkám, BF je jediná vyjímka, kdy na princip kašlu a chci se do tý hry pořádně vopřít. :-)
  • Já jsem například hnusnej. Pokud nezačnou do her dávat hnusný lidi budu řvát že je to diskriminace.
  • Předpokládám, že tvůj geniální příspěvek bude smazán ... *1*
  • TheGGG
    sem zvědavej na singleplayer... zatím se podle všeho bude v každé z 6 kapitol hrát za jiného vojáka... no už máme černocha a ženu beduínku, to nám eště zbývá dost místa na rakousko-uherského homosexuála, britskou feministku, německého transexuála a snad dojde i na hodného francouze ahmeda...
    *1* *1* *1*
  • njn...když kouříš ptáky za zlaťáky *12*
  • Takže koupit za rok ve slevě i s dlc.
  • Prosím, pověz nám víc o tom, jak krásný a bezstarostný je tvůj život, celý den jsme se na to těšili.
  • Draken69CZ
    LV není rasista, jen se nedokáže ztotožnit s postavou co má o toooolik větší peenis.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit