Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheGGG
    sem zvědavej na singleplayer... zatím se podle všeho bude v každé z 6 kapitol hrát za jiného vojáka... no už máme černocha a ženu beduínku, to nám eště zbývá dost místa na rakousko-uherského homosexuála, britskou feministku, německého transexuála a snad dojde i na hodného francouze ahmeda...
    *1* *1* *1*
    • Já jsem například hnusnej. Pokud nezačnou do her dávat hnusný lidi budu řvát že je to diskriminace.
      • Ja jsem zase id*ot, takže pokud ve hře nebudou id*oti tak to beru za diskriminaci.
        • To buď v klidu. AI je ve hrách obyčejně dost debilní a když náhodou reaguje "lidsky", je to script.
        • Toho bych se nebál, podle mě je např. id*ot každý, kdo si tuhle blbost koupí *1*
    • Předpokládám, že tvůj geniální příspěvek bude smazán ... *1*
  • Kde jsou doby DEMOverzí, kdy jsme si hráli jak blázni celý dny - do mých 15ti jsem nehrál snad ani jednu plnou hru a stejně jsem měl přehled o těch hrách - tehdy jsem si koupil za první peníze z brigády v 15ti Mesiaha a povím vám, to byl herní orgasmus...

    Teď nezavadíte o PLNOU hru, ani když si jí koupíte - protože dostanete nějakou pre-alpha verzi, která obsahuje akorát jen 40% slibované hry- když koupíte další 3 DLC (které neví nikdo jak se to mohlo stát, ale vycházejí ve stejný den jako hra..asi pohotovost vývojářů jak nás mají rádi -fňuk), tak jste na 70% slibované hry.. kde je těch zbývajících 30%?
    "Jo táák, vy by jste chtěli hrát hru, kterou jsme Vám prezentovali před 3-4lety na E3, tak možná za rok vydáme všechno zabaleno v ULTIMATE COLLECTION, protože ,MŮŽEME,"...

    Aneb jak je ten herní svět krásnej, že?
  • ...jsem nevedel, ze Tupac bojoval ve WW1 *7*
    • politicka korektnost az bych blil.
  • Cena nikoho nepřekvapí? No nevim, já si na tohle nechci zvykat. Koupit si samotnou hru za 50 euro a zároveň přikoupit Season pass za dalších 50 euro ... Pro mě rozhodně žádný standart, ale nový a bohužel úspěšný model, jak z hráčů vytřískat další peníze. Jedniný DLC za který jsem ochotný zaplatit, jsou podobné typu Zaklínače 3 - O víně a krvi ...
  • Plná hra za 110 €? Ne, děkuji. Tohle podporovat nebudu. Navíc gameplay úplně stejnej jako BF4 - chaotickej nekoncepční boj, kde všichni bunny-hopkaj, protože když se zastavíte, umřete.
    • Jakej díl bys doporučil? Trojku, Bad Company 2, jinej nebo žádnej?
      • Nevím, já osobně mám BF4, což je asi pinacle série, ale i přesto jsou dle mě na trhu lepší střílečky než tohle. Mě štve, že BF1 šlo pojmout jinak - místo toho se to hraje naprosto stejně jako předchozí díly, takže je to vlastně jenom o nových modelech a vylepšení grafiky. Mě osobně to zklamalo.
  • 50 ecek za season pass...tomu rikam prasarna trapna jako poleno. Muze kupit jen mental
  • Ja jen doufam, ze tato rasove vyvazena hra bude vyvazena i genderove. Jinak je budu zalovat u Mezinarodniho soudu pro lidska prava v Haagu !!!
  • Tohle jenom povede ke zvýšení popularity černého trhu jako G2A.
  • kdyz vidim kolik ted stoji Battlefied 3 premium edition, tak si rikam ze by sme se tady meli domluvit ze si tu jedničku za 2-3 roky koupime a zahrajeme dohromady...
  • XorxoxTalarius
    Jenom dve veci, cernoch v prvni svetove by mohl delat pouze dve veci, cistit boty, nebo zivy stit. K nicemu jinemu by ho nepustili.
    A za druhe. Jakou mam jistotu ze kdyz si koupim season pass (ktery budu potrebovat jelikoz v zakladni hre bude prd) dostanu opravdu veskery obsah. Nebylo posledni dobou jiz nekolik pripadu kdyz (prave v MP hre) vydavali pomerne dulezite DLC uplne mimo season pass?

    A ted upozorneni nakonec. Vyprdnete se na scifi radoby prvni svetovou a kupte si Eternal Crusade. Vcera oznamili datum vydani, jez bude 23. Zari. Ve hre mate tanky, pechotu, souboje zblizka a hlavne ... veskery kontent se do hry bude pridavat zdarma, zadna placena DLC. Uz ted je oznamena prvni rozsireni a bude velike (uplne nova trida, spousta veci a tak dale). Cena by mela byt do vydani 39.99.
    Shrnuto podtrzeno dostanete za tretinu ceny daleko vice obsahu, u projektu kde se pocita ze bude mit zivotnost delsi nez jedna generace konzoli :)
    P.S.: Jedine mozne placene rozsireni budou veci ke kustomizaci vaseho avatara (lebky, streva a tak dale), jelikoz by mohli ovlivnit rating hry. Cena by pak nemela presahnout dva dolary.
    • No, uz tva prvni veta je blabol. Byt tebou bych si trochu vic prostudoval prvni a druhou svetovou.
    • JohnyTheZik
      Ad 1) nemas pravdu, vic se k tomu asi vyjadrovat nebudu :D
      Ad 2) nevim, u jaky hry se tak stalo, ale rozhodne to nebyla zadna BF, potazmo EA hra, takze tolik k tomu.
      • XorxoxTalarius
        Az se ti tam budou po bojistich evropy, kde se ani nebojovalo, prohanet cernosi, tak si na mne vzpomen ;)
        A to ze dosud EA totalne nevyobcovalo s hraci neznamena ze to nezkusi, prece jenom uz tahle politika 110 Euro za hru opravdu silena. A ja nerikam ze to udelaji, ja rikam ze jim neverim ze to neudelaji.
    • Ty voe, už jsem ti chtěl poděkovat za tip, že s takovým názvem hru neznám a která je podobná BF (proč jinak tu hru zmiňovat... *7*) a ty sem dáš takovou barevnou ptákovinu. *15*
    • Jo tak jsem se podíval na gameplay video z tvojí doporučené hry. Nevím, jestli sis dělal srandu, ale jestli jsi toto doporučení myslel vážně, tak by ses měl zamyslet. To jsou naprosto odlišné hry, srovnat se nedají naprosto v ničem. Mimochodem gameplay vypadá opravdu tragicky, to se na mě nezlob.
      • Asi tak *15* já tu negativní komentáře nepsávám, ale ten jeho příspěvek je fakt mimo. Taky pak může jít na forum šachistů a říct jim ať se na to vykašlou a zahrají si radši fotbal...
        • XorxoxTalarius
          Strilecka, jako strilecka, navic oboji je scifi :)
          S tim rozdilem ze aspon Eternal nabizi vic moznosti a stoji tretinu penez.
      • XorxoxTalarius
        Eternal Crusade je MMOFPS z prostredi Warhammeru 40000 a gameplay je super.
        Nic se nevyrovna pocitu kdyz se v roli orka sebevrazedne vrhnes mezi skupinku Eldaru a sekackem jich ctyri pozabijis nez se staci vzpamatovat, v ten moment tam dorazi zbytek tvyk sluggas a nedelaji z eldaru karbenatky. Ty jsi to sice koupil a pomalu krvacis na zemi, ale to nevadi, dobehl medic a ozdravil te.
        A nejlepsi je ze tech momentu je tam silene mnoho, precti si nejakou knizku z W40k a hura do boje ...
        • Až na to, že je to 3rd person, Warhammer svět mě naprosto nezajímá, vypadá to jako omalovánky, dívat se na záda groteskního svalovce v brnění jak monstrózním sekáčem (nejlépe, když ještě jiskří) trapnou animací rozseká nějaké jiné groteskní svalovce v pestrobarevném brnění. Hmm, fakt pecka, nejlepší moment z toho gameplaye byl, když ten maník v brnění střílí po dvou přímo jedoucích tancích. :-) Obstarožní engine, který vypadá jako designovaný na RTS, ale udělali na něm hru z 3. osoby. Fakt mimo. Já samozřejmě chápu, že jsi fanda světa WH:40K, ale ta hra není naprosto v ničem podobná BF, takže tvé doporučení nepadá na úrodnou půdu.
          • XorxoxTalarius
            Unreal engine 4.12 je obstarozni? No nepovidej :)
        • TheGGG
          blbej ork zabije několik eldarů...? TO není moc fluff friendly... *1* *1* *1*
          • XorxoxTalarius
            Je, nesmis na ne nebehnout primo. To pak totiz ani nedobehnes.
    • Eternal Crusade je taky FPS?
    • TheGGG
      a až začnou přidávat další rasy, peněženku budu muset vytáhnout stejně...
      • XorxoxTalarius
        Ne, dalsi rasy budou taky zdarma. Krome skinu pro tvoji postavu tam neni zadny placeny obsah. To je zavazek autoru. Samozrejme, muzes jim verit nebo nemusis, ale vzhledem k tomu ze se nesnazi nic zakryvat, vse ukazuji a na dotazy odpovidaji na foru pravidelne, tak jim verim. Rozhodne vic nez EA ze nebudou placena DLC mimo season pass.
        • TheGGG
          až přidají dark eldary, tak se o to určitě začnu zajímat...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit